fbpx

קבלן שיפוץ – שיפוץ טוב מתחיל עם קבלן טוב

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שיפוץ בית איכותי עם קבלן שיפוץ מומלץ

שיפוץ בית או דירה הוא עניין גדול. לא מדובר רק בשיפור הבית, אלא בשינוי אורח החיים שעליכם לעבור. עליך למצוא קבלן שיפוץ שיוכל לעזור לך בתהליך זה ולא תמיד קל.

על מנת שהשיפוץ שלכם יצליח, יש לקחת בחשבון כמה דברים. אחד הדברים הוא לוודא שלקבלן שלכם יש ניסיון בשיפוץ דירות ובתים. זאת מכיוון ששיפוצים מסוגים שונים דורשים כישורים וידע שונים. אם הקבלן שלך אינו מנוסה בשיפוץ דירות ובתים, הם עשויים לטעות ולגרום לכישלון של כל תהליך השיפוץ.

קבלן שיפוץ ווילה פנימי
קבלן שיפוץ ווילה חיצונית

יתרונות שיפוץ בית עם קבלן שיפוץ

בעזרת פרויקט שיפוצים אתה יכול לדמיין כמה מלחיץ להיות בעל בית. יש כל כך הרבה החלטות שצריך לקבל לגבי מה צריך לעשות עם הנכס. וכאן נכנס קבלן שיפוץ.

קבלן שיפוצים עומד לרשותכם מתחילתו ועד סופו של פרויקט הבנייה שלכם ונותן ייעוץ והתמחות לאורך כל הדרך.

בחירת קבלן לפרויקט השיפוץ שלכם חשובה לא פחות מהעיצוב הכולל של הפרויקט. עליך לקחת בחשבון את הגורמים הבאים לפני שכירת קבלן כלשהו: עֲלוּת, ניסיון, היקף העבודה, הפניות מלקוחות קודמים.

התמחויות קבלן שיפוץ

לעתים קרובות, כאשר אנשים חושבים על שיפוץ הבית הם מדמיינים קבוצת קבלנים קורעת קירות ומתקינה רצפות חדשות. עם זאת, ישנם שירותים רבים הנכנסים לשיפוץ. קבלנים מיוחדים וותיקים יכולים לסייע בכל דבר, החל מתכנון ועד תכנון ועד בנייה או שיפוץ.

קבלנים בדרך כלל מציעים מגוון שירותים שונים. אלה כוללים קבלנות כללית, הכוללת תכנון ובנייה כאחד; עיצוב נוף והתקנה; ארונות ומשטחים; צביעה, סיוד, התקנת קיר גבס, עבודות אריחים; קירוי וחיפוי; התקנה או תיקון מערכות חימום וקירור; תיקוני אינסטלציה או התקנה; עבודות חשמל כגון תאורה או שקעים.

קבלני שיפוצים הם שיפוצניקים הסוגרים אמכם חוזה לשיפוץ הדירה או הבית שלכם. הם מבצעים את כל תהליך השיפוץ עבורכם, מהריסה ועד להשלמה.

ההבדלים בין הקבלנים בישראל

הסוג הגרוע ביותר של שיפוצניקים הם כאלה אשר עובדים לפעמים ללא הכשרה, לפעמים ללא חשבוניות, לפעמים ללא עסק. כאלה שבנויים לתלות טלוויזיה או מדף להחליף ברז. הבעיה מתחילה שהם לוקחים על עצמם פרויקט מורכב יותר שם

קבלנים יכולים לעבוד ולהתמחות בשיפוץ בתוך הבית והמקצועיים יותר מתמחים גם בשיפוצי חוץ. חברתנו מתמחה בשני סוגי השיפוצים חוץ ופנים.

קבלנים נבדלים בין זה לזה גם מבחינת צוות, ישנם קבלנים המחזיקים עובדים ונמצאים מתחילת הפרויקט ועד סיומו ומתמקדים רק בפרויקט שלכם ומבצעים את כלל השיפוצים עם עובדי החברה, כמונו בחברת עוז בנייה ושיפוצים. וישנם קבלנים אשר שולחים קבלני משנה רבים לכל מטרה קבלן שונה. בנוסף הם עובדים במקביל על מספר פרויקטים שונים ולא בהכרח נוכחים בפרויקט שלכם. שמירה, לעומת זאת, בדרך כלל יהיה בעל מספר לקוחות, כך שהם יעבדו על הפרויקט שלך אך לא באופן בלעדי.

עוד יותר מעטות חברות השיפוצים בהן מועסק בדרך קבע אדריכל פנים או בעל מקצוע המבין בתכנון. גם שירות זה תוכלו לבצע דרכנו.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מה הביטוי שיפוץ בית או שיפוץ דירה אומר לכם

למילה "שיפוץ" יש קונוטציה שלילית עבור אנשים רבים. כשהם שומעים את המילה הם חושבים על פרויקטים גדולים שלוקחים זמן ויכולים להיות יקרים, מפריעים ולא נוחים. עם זאת, במציאות, שיפוץ הבית נחוץ כדי לשפר את איכות החיים של בעלי בתים לטווח הרחוק.

לא משנה מה אתה משפץ או כשאתה בוחר קבלן שיפוץ – אם אתה רק מחפש לעדכן את המטבח שלך עם ארונות ומכשירים חדשים או אם אתה רוצה לשפץ את כל הבית שלך עם שינויים מבניים גדולים – זה חשוב למצוא קבלן שיפוץ דירה ובית שיעשה את העבודה באחריות.

החדשות הטובות הן ששיפוצים לא חייבים להיות מלחיצים או יקרים. כל עוד אתה פועל לפי בחירה מושכלת בעת העסקת קבלן שיפוצים.

חשיבות קבלני השיפוצים לענף הנדל"ן

קבלן השיפוצים הוא אדם בעל ערך בענף הנדל"ן. יש לו עבודה מצוינת מכיוון שהוא יכול להשפיע לטובה על ערך כל בית.

קבלני שיפוצים אחראים על שיפוץ נכסי מגורים על ידי הורדת מחיר החלפת בית, שיפור האיכות והגדלת הביקוש.

קבלני שיפוץ הבית הם נותני שירות בענף הדיור, המתמחים בשיפוץ נכסים למגורים. הם אלה שגורמים לבתים להיראות כמו חדשים. עבודתם של קבלנים אלה יכולה לנוע החל מהחלפת שטיחים, החלפת מכשירים, שדרוג גופי תאורה, הוספת חלונות ודלתות חדשות וכו '.

עולם הבנייה תמיד משתנה, מתפתח ומתאים את עצמו עם הזמן. קבלני שיפוץ הבית אינם יוצאי דופן. הביקוש לאנשי מקצוע בתחום הבנייה נמצא בעלייה, אך כך גם מספר הטכנולוגיות החדשות שהופכות אותן ליעילות מתמיד. קבלן שיפוצים מעולה הוא קבלן המשתמש ושולט במגוון טכנולוגיות חדשות

הצורך בקבלנים עולה כי אנשים רבים רוצים לעבור לבית שנראה כאילו שופץ לאחרונה. רוב האנשים בימים אלה רוצים בית שהוא לא רק בית, אלא מקום שהם יכולים לקרוא לו משל עצמו וכזה שהוא יכול לעצב בעצמם. לעיטים אותם דירות הממוקמות טו הם בעצם דירות ישנות שפה נכנסים קבלני השיפוצים לתהליך החייאת הבית. עם הצורך הגובר בשיפוץ הבית, חשוב שיהיה קבלן שאפשר לסמוך עליו.

קבלן נחוץ לכל סוג של פרויקט שיפוצים מכיוון שהמומחיות הנדרשת היא מחוץ להיקף של עובדי עשה זאת בעצמך. הקבלן יביא בחשבון דברים כמו בטיחות, עיצוב, שירותים וחומרי בנייה בבחירת אופן שיפוץ הבית.

להלן רק חלק מהתכונות שאתה צריך לחפש אצל קבלן שיפוץ הבית שלך:

  • פניות כתובות מלקוחות קודמים
  • פניות זמינות באינטרנט
  • אישור בטיחות
  • ביטוח פיצויים בפרויקטים גדולים
  • מוניטין מבוסס באזור שהם משרתים

 

סיבות לשיפוץ הבית

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים בוחרים לשפץ את ביתם או דירתם. חלקם רוצים להפוך אותו למשתלם יותר, אחרים רוצים לשדרג את המתקנים, וחלקם זה השקעה.

שדרוג הבית או הדירה שלך פירושו גם שתוכל למצוא שיעור תשואה גבוה יותר על הנכס שלך.

עוז בנייה ושיפוצים קבלן השיפוץ שלכם

אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח ומעניקים לכל אחד ואחת מלקוחותינו שירות VIP תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים גדולים כקטנים. רוצים לשמוע עוד מידע על קבלן שיפוצים ולהבין איך התהליך עובד מולנו? השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר או התקשרו 050-5253695 ונשמח לחזור אליכם. פגישה בביתכם והצעת מחיר חינם.

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים כללים

חברת עוז בניה ושיפוצים מתמקדת בעבודתה באזורים שבין באר שבע בדרום עד לכפר סבא ונתניה בצפון ומודעין רעות במזרח. אנו ממוקמים באזור יבנה, אולם כאמור פועלים במגוון ערים וישובים בארץ: אשקלון, מזכרת בתיה, אשדוד, יבנה, גן יבנה, באר טוביה, קריית מלאכי, קריית גת, גדרה, יישובי גדרות, רמלה, לוד, מודעין, נס ציונה, רחובות, ראשון לציון, באר יעקוב, אזור, חלון, בת ים, תל אביב, אור יהודה, יהוד, קריית אונו, פתח תקווה, הרצליה, כפר סבא וכל הישובים שבניהם.

שיפוץ בדירה בבניין משותף יכולה לגרום נזקים לבניין ולדיירים האחרים. נזקים אלו מתבטאים בעיקרם במסדרונות הקומות, המעליות, הלובי ואף החנייה.

מומלץ ביותר לא להעלות את הריצוף והכליים הסניטריים דרך המעלית עם יש אופציה מומלץ להזמין מנוף דירות ובאותה ההזדמנות להוריד פסולת ולא דרך המעליות. אופציה טובה נוספת להיפטר מהפסולת היא שרוול היוצא מהדירה אל עבר מכולת פסולת.

כאשר משתמשים במעלית אנו נוהגים להדביק קרטון מגן על הרצפה ובסיום כל יום להחליפו ונקות את המעלית.

עוד דרך קלה להגן על הבניין מלכלוך היא לשים סמרטוט רטוב בכניסה לבית ובכך לצמצם סימני רגלים מאובקות במסדרון.

ובעיקר להיות זהירים ולהתחשב בשכנים.

 

 הדרך הנכונה לבחור חברת שיפוצים היא: אמון בקבלן ובעצותיו, המלצות של עבודות קודמות, בחינת הצעת המחיר ורמת הפירוט והתחייבויותיו לזמני ביצוע העבודה. וגם כימיה ברמת השיחה בין הצדדים.

ישנם יתרונות רבים לקבלן שיפוצים המבצע את כלל העבודות עם צוות שלו, החשובות שבהם: תיאום בין העבודות לחיסכון בזמן, תכנון כולל וראית תמונה כללית של שלבי העבודה והתוצאה הסופית, ביצוע מקצועי ומשולב תחומים לפתרונות יעילים יותר. אחריות כל האחריות במקום אחד בלבד!

מחירי עוז בנייה ושיפוצים, נקבעים בשטח מולכם, מחירי האתר הינם אינדיקציה כללית ולא מחייבת לצורך הבנה כללית של מחירי השוק, ונובעים גם ממחירון "דקל" לענף השיפוצים הקובע עלויות שיפוצים לפי היקפים. בשטח המחיר יקבע בסיכום מולכם ויותאם להיקף השיפוץ  ורצונותיכם וכמובן ככל שנוכל ללכת לקראתכם נלך בשמחה.

אחריות בענף השיפוצים נובעת מהבנה והסכמה כללית בשוק, של שנה אחריות לענף השיפוצים. כאשר יש יוצאי דופן בזמן האחריות לטובה. למשל בתחום המיזוג האחריות אותה אנו נותנים עבור המוצר הינה שבע שנים !

לחלק מהמוצרים אותם אנו מספקים ומתקינים ישנה אחריות מוצר לשלוש שנים ואף יותר.

אבל תמיד אנו נוהגים קודם כל להגיע אליכם ולברר ממה נהיתה הבעיה, וללכת לקראתכם ככל שנוכל.

אנו משדלים להציג בדפים רלוונטיים מחירים בכדי שתוכלו לקבל מושג כללי מה מחיר השוק לעבודה המבוקשת. אולם מחירים אלו הינם כללים וכל שיפוץ נבחן בשטח בלבד לפי דרישותיכם והצורך.

שיפוץ פנימי ניתן לבצע בכל עונות השנה, שיפוץ הקשור לחיצוני עדיף לא בגשם. אבל בהחלט אפשרי בחורף. צריך לקחת בחשבון שבחורף יכלים להיות פגעי מזג אוויר שיפגעו בשיפוץ. בקיץ החם אומנם קשה לעבוד בחוץ בחום אולם תהליך הייבוש של חומרים מהיר יותר.

בענף השיפוצים נהוג לתת מקדמה לבעל המקצוע. בעל המקצוע רוכש דברים למען השיפוץ שיגיעו החל מהיום הראשון ומקדמה עד סה"כ 20 אחוז תהווה מימון לרכישת חומרים ומוצרים בשבילכם. לעיטים אנו מסכימים לקבל את המקדמה ביום העבודה הראשון אחרי שחלק מהמוצרים הגיעו והדירה התחילה שיפוץ. הטבה זו מגיעה מאיתנו כאשר יש אמון בלקוח וכימיה טובה.

כתב כמויות הינו חלק מהחוזה מול הקבלן. את הכתב כמויות יכול להכין הקבלן, מהנדס או אדריכל\ מעצב פנים. כתב הכמויות הינו מסמך שאומר מה הכמויות של כל התקנה או שיפוץ. לדוגמא: 30 מטר מ"ר בניית קיר גבס שני צדדים כולל שפכטל וצבע. התקנת אסלה סמויה כמות 2. כתב הכמויות עושה סדר לקבלן מה הוא צריך לבצע, ולכם מה אתם צריכים לקבל ומה מחיר כל סעיף בכתב הכמויות.

הכל תלוי מה סוג הרצפה ? האם היא שיש, קרמיקה או פרקט. בקרמיקה שקל לנקותה מספי יהיה לפרוס קרטון הנרכש על ידינו ופריסתו על הרצפה. במשטחים סופגים לדוגמא פרקט וחלק מסוגי השיש קיים היום פתרון שנקרא "שטיח הפלא" המגיע במידה 1מטר על אורך 10 מטר. והוא מגן בפני מכות בנוסף, לא נקרע כמו קרטון ובעל יכולת ספיגת נוזלים וצבע מבלי להעביר לשכבת הריצוף. 

החורף הישראלי הוא כזה המאפשר לשפץ גם בחורף ואין מניעה לכך. ישנם מספר עבודות חיצוניות שלא ניתן לבצע בגשם ותמיד אפשר לעכבם לכמה ימי שמש.

עבודות גמר זה שם כוללני למגוון רחב של עבודות אשר משפיעות ישירות על היופי ואופי של השיפוץ. בעת הגעת השלב של הגמר תתחילו לראות את הסוף. רוב עבודת השיפוצים מתמקדת בעבודות גמר בשבילכם.

התאחדות קבלני השיפוצים, הינה התאחדות שמצד אחד באה להגן ולקבץ קבלני שיפוצים ומצד שני לקדם נהלים ותקנים אשר יגנו על הלקוחות ויסדירו את שוק השיפוצים הישראלי.

חברת עוז בניה ושיפוצים, מאמינה בשירות, אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן ומשתלם ללקוחותינו.

חברתנו דואגת להציג באתר המלצות שנכתבו ביד או הודפסו על ידי לקוחותינו. בכדי לעזור לנו לשרת לקוחות נוספים.

תוכלו לראות את ההמלצות והפרויקטים השונים בקישור הבא: פרויקטים והמלצות .

עלויות שיפוץ בית הן מורכבות ומתאימות בצורה שונה לא רק לבית. אלא גם אליכם. המחיר מושפע מ: גודל השטח, גובה השטח, נגישות עבודה, מורכבות העבודה, חומרים ורמת גימור הנדרשת על ידכם. לכן כל שיפוץ אפילו אם הוא באותה צורת בית הינו שונה ומותאם וכך גם מחירו.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!