קבלן שיפוץ – שיפוץ טוב מתחיל עם קבלן טוב

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שיפוץ בית איכותי עם קבלן שיפוץ מומלץ

שיפוץ בית או דירה הוא עניין גדול. לא מדובר רק בשיפור הבית, אלא בשינוי אורח החיים שעליכם לעבור. עליך למצוא קבלן שיפוץ שיוכל לעזור לך בתהליך זה ולא תמיד קל.

על מנת שהשיפוץ שלכם יצליח, יש לקחת בחשבון כמה דברים. אחד הדברים הוא לוודא שלקבלן שלכם יש ניסיון בשיפוץ דירות ובתים. זאת מכיוון ששיפוצים מסוגים שונים דורשים כישורים וידע שונים. אם הקבלן שלך אינו מנוסה בשיפוץ דירות ובתים, הם עשויים לטעות ולגרום לכישלון של כל תהליך השיפוץ.

קבלן שיפוץ ווילה פנימי, צביעת קירות
קבלן שיפוץ ווילה חיצונית

יתרונות שיפוץ בית עם קבלן שיפוץ

בעזרת פרויקט שיפוצים אתה יכול לדמיין כמה מלחיץ להיות בעל בית. יש כל כך הרבה החלטות שצריך לקבל לגבי מה צריך לעשות עם הנכס. וכאן נכנס קבלן שיפוץ.

קבלן שיפוצים עומד לרשותכם מתחילתו ועד סופו של פרויקט הבנייה שלכם ונותן ייעוץ והתמחות לאורך כל הדרך.

בחירת קבלן לפרויקט השיפוץ שלכם חשובה לא פחות מהעיצוב הכולל של הפרויקט. עליך לקחת בחשבון את הגורמים הבאים לפני שכירת קבלן כלשהו: עֲלוּת, ניסיון, היקף העבודה, הפניות מלקוחות קודמים.

התמחויות קבלן שיפוץ

לעתים קרובות, כאשר אנשים חושבים על שיפוץ הבית הם מדמיינים קבוצת קבלנים קורעת קירות ומתקינה רצפות חדשות. עם זאת, ישנם שירותים רבים הנכנסים לשיפוץ. קבלנים מיוחדים וותיקים יכולים לסייע בכל דבר, החל מתכנון ועד תכנון ועד בנייה או שיפוץ.

קבלנים בדרך כלל מציעים מגוון שירותים שונים. אלה כוללים קבלנות כללית, הכוללת תכנון ובנייה כאחד; עיצוב נוף והתקנה; ארונות ומשטחים; צביעה, סיוד, התקנת קיר גבס, עבודות אריחים; קירוי וחיפוי; התקנה או תיקון מערכות חימום וקירור; תיקוני אינסטלציה או התקנה; עבודות חשמל כגון תאורה או שקעים.

קבלני שיפוצים הם שיפוצניקים הסוגרים אמכם חוזה לשיפוץ הדירה או הבית שלכם. הם מבצעים את כל תהליך השיפוץ עבורכם, מהריסה ועד להשלמה.

ההבדלים בין הקבלנים בישראל

הסוג הגרוע ביותר של שיפוצניקים הם כאלה אשר עובדים לפעמים ללא הכשרה, לפעמים ללא חשבוניות, לפעמים ללא עסק. כאלה שבנויים לתלות טלוויזיה או מדף להחליף ברז. הבעיה מתחילה שהם לוקחים על עצמם פרויקט מורכב יותר שם

קבלנים יכולים לעבוד ולהתמחות בשיפוץ בתוך הבית והמקצועיים יותר מתמחים גם בשיפוצי חוץ. חברתנו מתמחה בשני סוגי השיפוצים חוץ ופנים.

קבלנים נבדלים בין זה לזה גם מבחינת צוות, ישנם קבלנים המחזיקים עובדים ונמצאים מתחילת הפרויקט ועד סיומו ומתמקדים רק בפרויקט שלכם ומבצעים את כלל השיפוצים עם עובדי החברה, כמונו בחברת עוז בנייה ושיפוצים. וישנם קבלנים אשר שולחים קבלני משנה רבים לכל מטרה קבלן שונה. בנוסף הם עובדים במקביל על מספר פרויקטים שונים ולא בהכרח נוכחים בפרויקט שלכם. שמירה, לעומת זאת, בדרך כלל יהיה בעל מספר לקוחות, כך שהם יעבדו על הפרויקט שלך אך לא באופן בלעדי.

עוד יותר מעטות חברות השיפוצים בהן מועסק בדרך קבע אדריכל פנים או בעל מקצוע המבין בתכנון. גם שירות זה תוכלו לבצע דרכנו.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מה הביטוי שיפוץ בית או שיפוץ דירה אומר לכם

למילה "שיפוץ" יש קונוטציה שלילית עבור אנשים רבים. כשהם שומעים את המילה הם חושבים על פרויקטים גדולים שלוקחים זמן ויכולים להיות יקרים, מפריעים ולא נוחים. עם זאת, במציאות, שיפוץ הבית נחוץ כדי לשפר את איכות החיים של בעלי בתים לטווח הרחוק.

לא משנה מה אתה משפץ או כשאתה בוחר קבלן שיפוץ – אם אתה רק מחפש לעדכן את המטבח שלך עם ארונות ומכשירים חדשים או אם אתה רוצה לשפץ את כל הבית שלך עם שינויים מבניים גדולים – זה חשוב למצוא קבלן שיפוץ דירה ובית שיעשה את העבודה באחריות.

החדשות הטובות הן ששיפוצים לא חייבים להיות מלחיצים או יקרים. כל עוד אתה פועל לפי בחירה מושכלת בעת העסקת קבלן שיפוצים.

חשיבות קבלני השיפוצים לענף הנדל"ן

קבלן השיפוצים הוא אדם בעל ערך בענף הנדל"ן. יש לו עבודה מצוינת מכיוון שהוא יכול להשפיע לטובה על ערך כל בית.

קבלני שיפוצים אחראים על שיפוץ נכסי מגורים על ידי הורדת מחיר החלפת בית, שיפור האיכות והגדלת הביקוש.

קבלני שיפוץ הבית הם נותני שירות בענף הדיור, המתמחים בשיפוץ נכסים למגורים. הם אלה שגורמים לבתים להיראות כמו חדשים. עבודתם של קבלנים אלה יכולה לנוע החל מהחלפת שטיחים, החלפת מכשירים, שדרוג גופי תאורה, הוספת חלונות ודלתות חדשות וכו '.

עולם הבנייה תמיד משתנה, מתפתח ומתאים את עצמו עם הזמן. קבלני שיפוץ הבית אינם יוצאי דופן. הביקוש לאנשי מקצוע בתחום הבנייה נמצא בעלייה, אך כך גם מספר הטכנולוגיות החדשות שהופכות אותן ליעילות מתמיד. קבלן שיפוצים מעולה הוא קבלן המשתמש ושולט במגוון טכנולוגיות חדשות

הצורך בקבלנים עולה כי אנשים רבים רוצים לעבור לבית שנראה כאילו שופץ לאחרונה. רוב האנשים בימים אלה רוצים בית שהוא לא רק בית, אלא מקום שהם יכולים לקרוא לו משל עצמו וכזה שהוא יכול לעצב בעצמם. לעיטים אותם דירות הממוקמות טו הם בעצם דירות ישנות שפה נכנסים קבלני השיפוצים לתהליך החייאת הבית. עם הצורך הגובר בשיפוץ הבית, חשוב שיהיה קבלן שאפשר לסמוך עליו.

קבלן נחוץ לכל סוג של פרויקט שיפוצים מכיוון שהמומחיות הנדרשת היא מחוץ להיקף של עובדי עשה זאת בעצמך. הקבלן יביא בחשבון דברים כמו בטיחות, עיצוב, שירותים וחומרי בנייה בבחירת אופן שיפוץ הבית.

להלן רק חלק מהתכונות שאתה צריך לחפש אצל קבלן שיפוץ הבית שלך:

  • פניות כתובות מלקוחות קודמים
  • פניות זמינות באינטרנט
  • אישור בטיחות
  • ביטוח פיצויים בפרויקטים גדולים
  • מוניטין מבוסס באזור שהם משרתים

 

סיבות לשיפוץ הבית

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים בוחרים לשפץ את ביתם או דירתם. חלקם רוצים להפוך אותו למשתלם יותר, אחרים רוצים לשדרג את המתקנים, וחלקם זה השקעה.

שדרוג הבית או הדירה שלך פירושו גם שתוכל למצוא שיעור תשואה גבוה יותר על הנכס שלך.

עוז בנייה ושיפוצים קבלן השיפוץ שלכם

אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח ומעניקים לכל אחד ואחת מלקוחותינו שירות VIP תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים גדולים כקטנים. רוצים לשמוע עוד מידע על קבלן שיפוצים ולהבין איך התהליך עובד מולנו? השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר או התקשרו 050-5253695 ונשמח לחזור אליכם. פגישה בביתכם והצעת מחיר חינם.

Picture of ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים כללים

ודא שאתה עורך קצת מחקר מראש ושיש לך תקציב בחשבון שיעזור לך להבין את החבילות השונות הזמינות. הזמינו פגישת ייעוץ עם מעצב פנים כדי לקבל מושג מה הכי מתאים לבית שלכם. שאל חברים או קרובי משפחה להמלצות. שאל אותם אם הם מכירים מעצבים שיכולים לעזור לך לבנות את בית חלומותיך.

ייעוץ עיצוב פנים חיוני לביצוע מוצלח. חלוקת חללים שינוי בנייה, בחירת הרהיטים, הצבע והשטיח הנכונים יכולה להיות מרתיעה. ייעוץ עיצוב פנים יכול לעזור בהחלטות אלו על ידי מתן הדרכה במה להשתמש וכיצד להשתמש בו.

כן, אנחנו כן עושים תכנון והדמיות לפני ביצוע כמובן לפי דרישת לקוח. תוכלו ליצור קשר ולברר עוד פרטים.

עוז בנייה ושיפוצים הינה חברת בנייה המתמחה בבנייה ושיפוצים למגורים ומסחר. אנו משתמשים בשירות הייעוץ האדריכלי שלנו כדי לספק ללקוחות תוכניות, שרטוטים ואלמנטים עיצוביים אחרים הדרושים לתהליך הבנייה והשיפוץ.

שירותים אלו מוצעים על ידי חברות בנייה ושיפוץ המתמחות גם בתכנון. שירות הייעוץ האדריכלי מציע מגוון רחב של יתרונות לחברה הכוללים:

– לעזור לחברה להבין מה הלקוחות שלהם רוצים

– מתן תכנית מפורטת לפרויקט

– הקפדה על קבלת כל האישורים הדרושים

– הקפדה על סיום הפרויקט בזמן ובמסגרת התקציב

תפקידו של אדריכל פנים הוא ליצור חלל פונקציונלי, אסתטי ובר קיימא.

אדריכל פנים יכול לעבוד על מגוון פרויקטים כמו עיצוב חללי משרדים, חנויות קמעונאיות ובתי מגורים. הם עשויים להיות מעורבים גם בעיצוב של חללים ציבוריים. אנו בעוז בנייה ושיפוצים מעסיקים אדריכל פנים.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!