תכנון גינות פרטיות

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

הגינה היא ה- ”יהלום של הבית“. זה המקום אליו אנו יוצאים במטרה לקחת כמה נשימות טובות, להיפטר קצת מהמחשבות וממשימות היום יום, להתמסר לירוק, לבריזה ולשפע שבחוץ ופשוט ליהנות.

אצל כל אחד ואחת מאיתנו הגינה מסמלת משהו אחר. אצל אחד מדובר ברצון לשבת על הנדנדה עם איזה מגזין וכוס קפה, אצל האחר מדובר בפינוק שבבריכת השחייה, אצל השלישי זה המקום לארח ולפתוח את המנגל ואצל הרביעי זו הדרך המושלמת לאפשר לילדים להוציא מרץ.

תכנון גינות פרטיות זה הכל. זה הדרך שלנו להפוך את החלל החיצוני המדהים הזה למדויק לצרכים ולחלומות שלכם.

תכנון גינות פרטיות
תכנון גינות פרטיות

איך אנחנו רואים את הדברים?

לשם הדיוק, חשוב לנו להסביר שמה שאנחנו עושים זה עיצוב ותיכנון גינות מניסיון, הרבה פעמים אנחנו רואים איך מעצבים, גננים ואדריכלי נוף מייצרים מאין מפלסים כאלה שבעצם מחלקים את האזור הגדול שבחוץ, לאזורים קטנים.

ממש כמו שמחלקים בית לחללים חללים. היתרון של זה הוא בנראות, סוג של תמונת מגזין מרשימה, אבל בעינינו זה דווקא יוצר חסרונות כי זה מגביל את השטח שהוא הרבה פעמים פוטנציאל למשהו רחב, נרחב ומלא באוויר, המאפשר לכם להשתמש בגינה בשלל דרכים מבלי לפגוע ביופי.

 

איפה אנחנו נכנסים לתמונה?

כשמדובר בתכנון ועיצוב בית פרטי או דירה, התהליך הוא יותר קל וגמיש משום שרוב האנשים יודעים ובטוחים לאיזה סגנון עיצובי הם מתחברים, הם יודעים איזה צבעים הם אוהבים, איזה חומרי גלם הם מעדיפים וכדומה.

בחוץ לעומת זאת, אנשים נוטים להתבלבל, גם משום שהם פחות מחוברים לעולם הזה של תכנון ועיצוב גינות וגם משום שהם נוטים לבחור רק על בסיס הצעת מחיר של בעל מקצוע ולא לפי תמונה רחבה יותר. הרעיון בתכנון גינות וזה דווקא בדומה לבניה של בית פרטי או דירה הוא להתאים את הגינה לצרכים שלנו. למשל, תכנון גינה לזוג מבוגר  תהיה שונה בתכנון גינה למשפחה עם 4 ילדים. לזוג מבוגר נקפיד שהשבילים יהיו נוחים לגישה, ללא מדרגות, הגינון יהיה מוקפד ואסתטי, לעומת גינה למשפחה בא צריך לחשוב על גינון אחר שיאפשר לילדים לשחק בחוץ.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מה לגבי הצמחייה?

אחת הטעויות שאנחנו נתקלים בה פעם אחר פעם בתכנון ועיצוב גינות בעיקר בבתים פרטיים ווילות הוא שבעלי מקצוע בוחרים שתילה צפופה של עצים ושיחים שיש להם נטייה לגדול מהר כדי להסתיר כל מיני דברים או ליצור המשכיות. אז נכון, בהתחלה זה נראה יפה, שוב כמו מגזין, אבל עם הזמן הגינה מאבדת מהפן העיצובי ותהליך התחזוקה של הגינה הופך לנטל ממש. שתילים שנהפכו עם הזמן לעצים ובעלי שורשים אלימים יכולים תוך זמן קצר אפילו להזיז חומות ולהרים רצפות ולכן חייבים לתכנן את הגינה עם מחשבה. אנחנו מעדיפים לבחור בעיצוב מרחבי עם עצי פרי בוגרים שתורמים רבות למראה העיצובי של הגינה ותוך תקופה קצרה נותנים תחושה של גינה וותיקה ומטופחת.

 

למה אנחנו?

לעוז בנייה ושיפוצים ניסיון של למעלה מ-40 שנה בעיצוב ותכנון בתים. מכיוון שאנחנו באים מעולם הבניה והשיפוצים, יש לנו את הידע והיכולת לבצע העברות של קווי חשמל לתאורה, קווי מים, לצקת בטון לשבילים וחומות, לרצף בשלל אריחים. מה שבעצם מאפשר לכל הלקוחות שלנו ליהנות מסל שירותים מקצועי תחת קורת גג אחת. בנוסף, ניתן לשדרג דרכנו את הגינה עם פרגולה מרשימה. לפרטים נוספים אודות תכנון ועיצוב גינות, השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!