יולי 26 2015
טיפים לשיפוץ הבית

טיפים לשיפוץ הבית

הגיע הזמן לערוך שיפוץ מקיף לבית שלכם? מדובר ללא ספק על הזדמנות נהדרת לשינוי משמעותי מאד בחיים שלכם. שיפוצים שנערכים בצורה נכונה לא לוקחים זמן רב, ומאפשרים לכם גם לשפר את איכות החיים שלכם, וגם להעלות באופן משמעותי את ערך הבית שלכם, וזה מייצג חשיבה נכונה מאד לטווח הארוך. עם זאת, יש אנשים שמבחינתם שיפוץ בית ישן הוא תהליך ארוך ומתיש מאד. אם אתם לא רוצים להיות מהאנשים שמבחינתם שיפוצים הם קושי מתמשך – בואו וקראו כמה מה- טיפים לשיפוץ הבית שלנו כאן באתר, כדי שתוכלו להבין מהי הדרך הנכונה לשיפוץ הבית בצורה פשוטה ויעילה.

אז מהם ה- טיפים לשיפוץ הבית שכדאי להכיר?

  • תמיד מתחילים ממדידות – לא מתחילים לשפץ לפני שמודדים. זהו כלל ברזל שרצוי מאד להקפיד עליו. שימו לב בדיוק מהן המידות בכל החדרים בבית שלכם. זה חשוב מאד שכן כמעט כל שינוי שתרצו לעשות – יצטרך להתחשב בגודל הקיים בחדר. זה כולל שינוי בתשתיות, הכנסת ריהוט חדש, צביעת החדרים, בחירת טפטים שונים, התקנת גופי תאורה, ועוד. השתמשו בסרט מדידה מדויק ואפילו במכשירי מדידה אלקטרוניים. נכון שגם המשפצים עצמם יבצעו מדידה אבל מתן מידות ראשוניות יאפשר לכם להבין מלכתחילה מהן האפשרויות שעומדות בפניכם.
  • קבעו תקציב – תמיד כשמתחילים סשן של שיפוצים יש להבין מהו התקציב שעומד לרשותכם. ערכו תקציב מדויק ככל האפשר – התחשבו גם בהוצאות שיהיו לכם במהלך השיפוץ, כדי שתבינו מה אתם יכולים להשקיע. אל תשכחו שבחלק מהמקרים, השיפוץ עלול להתארך, ועלולים להיות בלת"מים. לכן, על המחיר הסופי, הוסיפו תמיד בין 10 ל20 אחוז נוספים – וזה בעצם יהיה התקציב הסופי שלכם. זהו קו אדום שאתם מסמים לעצמכם שאתם לא חורגים ממנו בשום שלב.
  • קבעו תעדוף לשיפוצים השונים – זה היה יכול להיות נהדר אם היינו יכולים לשפץ את כל הבית בכל שלב – אבל יש לנו זמן מוגבל, תקציב מוגבל, ולעתים אפילו הגבלות ביורוקרטיות ומעשיות שונות. לכן, קבעו לעצמכם תעדוף. סמנו לעצמכם מראש איל וחדרים בבית צריכים לעבור שיפוצים דחופים – ואילו פחות. כך תדעו על מה להילחם ולהתעקש – ומה בכל זאת כדאי לדחות.
  • שכירת אנשי מקצוע – אחת הנקודות הרגישות ביותר, שאסור להתעלם ממנה אף פעם. אנשי המקצוע הם בעצם הבסיס לשיפוץ מוצלח. זו לא בחירה שעושים בבת אחת. הקדישו את הזמן הראוי לבחירתם. חפשו המלצות מחברים ובני משפחה, חפשו המלצות באינטרנט, צרו איתם קשר, השוו בין הצעות מחיר, בקשו לראות פרויקטים קודמים, ועוד. זה אמנם לוקח קצת יותר זמן – אבל זה כל כך משתלם בטווח הארוך.

ואז אפשר לצאת לדרך

אחרי שעושים את כל הדברים האלה, כמובן שתוכלו להתחיל בתהליך שיפוץ מוצלח בבית שלכם. הקפידו על כל השלבים הללו, ואנו בטוחים שהתהליך יהיה נעים ומוצלח במיוחד. לקבלת מידע והצעת מחיר מ- חברת השיפוצים עוז בנייה ושיפוצים השאירו הודעה באתר ונחזור במהרה

איך להכין את הבית לפני שיפוץ?
בטון הבסיס העיקרי לתהליכי הבנייה.