אוגוסט 18 2019
לשדרג דירה מקבלן

איך לשדרג דירה מקבלן

מזל טוב!!! קיבלתם את הדירה שקניתם מקבלן והמתנתם תקופה ארוכה עד למסירתה. איזה כיף ומזל טוב אבל האם ניתן לעבור לגור מידית בדירה? האם ניתן לשדרג דירה מקבלן ? במאמר זה נפרט מה לרוב קורה בדירות חדשות וכמה טיפים מעולים שיסבירו לכם איך להתנהל נכון.

דירה מקבלן מה נשאר לעשות:

זה לא חדש שבמדינתנו קבלנים רבים מחפשים את האיזון בין למסור פרויקט שנראה טוב ירשים וימכור, אולם בד בבד רצונם העיקרי הוא להוריד עלויות בניה כמה שיותר. בכלל הדירות החדשות עבודות הגמר שזה הטיח והצבע לא ברמה גבוהה ואף לעיטים ברמה גרועה מאוד. ישנם קבלנים שאף יקשו ויתנגדו לשדרוגים שתרצו במהלך הדרך ואף יקבעו רף מחיר גבוהה מאוד לתוספות שתבקשו או יאסרו שינוים בשלבים מוקדמים.

בעלי דירות לרוב יאלצו לבחור ולהתקין מזגנים בנכס, לבנות הנמכות גבס למיזוג, מקלחונים וארונות אמבטיה בתור בסיס על מנת לעבור לגור. פעמים רבות ישנם שינויים או דברים שנגרעו מעבודת הקבלן עקב אי הסכמה על מחיר או פריטים שהקבלן לא עובד עם המותגים שבחרתם ולא היה מוכן לספק ולהתקין. במידה ולא התפשרתם והמתנתם עד לרגע המסירה לשדרג דירה מקבלן, זהו הזמן שלכם לעצב את ביתכם כפי ראייתכם. פה השמים הם הגבול מ להוסיף נקודות חשמל, שינויי קרמיקה, דלתות פנים חדשות, מטבח חדש ועוד עיצובים מרשימים שיעבירו את אפקט ה"וואוווו"

טיפ מועיל: בסיום העבודות רצוי להביא חברת ניקיון או לבקש מהקבלן שיעשה ניקיון לכל הבית. לקבלן שיפוצים יש יתרון בביצוע הניקיון כיוון שהוא יכול לתקן צבע נקודתית במידה ונפגע או התלכלך ובכלל טוב שהאחריות שלכם במקום אחד.

אז למה לשדרג דירה מקבלן ?

  • הבית ריק לחלוטין קל ל- קבלן בניה ושיפוצים לעבוד ללא משפחה שגרה בדירה וללא ציוד. העבודה מהירה יותר כי אין צורך להזיז ציודים וגם קל יותר להביא עבודה ברמה גבוהה יותר שהדירה לא פגועה והקירות חדשים.
  • עלות שיפוץ יחסית לבית חדש משמעותית נמוך משיפוץ בית יד שנייה, אין צורך להחליף אינסטלציה ולרוב לא תשברו קרמיקות. והחלונות אלומיניום חדשים. ועוד…
  • כל עוד לא עברתם לגור הסבל שלכם מתהליך השיפוץ נמוך משמעותית, אתם לא גרים שם, לא סופגים את האבק וכל הציוד שלכם לא מתלכלך.
  • קל לנקות ברמה גבוהה ללא הציוד והארונות, ניתן להביא מכונת קרצוף לרצפה להסרת כל חומרי הבניה של הקבלן ועבודת השיפוצים שעשיתם.
  • בבחירת קבלן שיפוצים טוב ומקצועי ניתן לשפר את רמת הגימור בבית ולהעלות את ערך הבית. מבית סטנדרטי למשודרג.

היתרונות הרבים בבחירת קבלן שיפוצים אחד:

לבחירת בעל מקצוע אחד שיעשה את עבודת השיפוץ ושדרוג ישנם אין ספור יתרונות החל מניהול נכון של השיפוץ ותזמון העבודות, ועד הקלה רבה בעומס עליכם במסירת המפתח לקבלנים שונים. ובעיקר במקרה של עבודה שבוצעה ברמה שאתם חשים שלא תואמת את התשלום שלכם או שבמקרה שנפגע הקיר או דלת (יכול לקרות) ברגע שהזמנתם במקום אחד את העבודה ישנה האחריות של קבלן השיפוצים לשלמות כלל העבודות ולא לדוגמא הצבעי הפיל סולם על הדלת וקרה נזק, ברור שאנשי הדלתות לא יחליפו כי הם מסרו עבודה גמורה והצבעי לכו תריבו איתו והוא יגיד שזה מישהו אחר.

טיפ מועיל: הישארו מעודכנים הגיעו וראו בעצמכם את טיב העבודה וודאו שהיא עולה בקנה אחד עם רצונכם. תיקונים שתדרשו עכשיו יקלו על קבלן השיפוצים לתקן מאשר בגמר העבודה. וודאו בנוסף שהקבלן שיפוצים מבצע בדיקות של מערכת המיזוג מנזילות גז, האינסטלציה במידה שנעשה שינוי ועוד.

למה כדאי לקחת את חברת עוז בניה ושיפוצים?

כל האמור מלמעלה נכון לחברתנו עוז שיפוצים. כלל עבודות הקשורות לשדרג דירה מקבלן נמצאות במקום אחד החל מהתקנת מזגן ובנית קירות ותקרות גבס, התקנת דלתות, עבודות חשמל ואינסטלציה ואף הזמנת ארונות בגדים לחדרים. אחריות העבודה נמצאת במקום אחד. היכולת לייעץ ולתכנן עם אדריכל פנים עובד החברה. אמינות ומסירות בהגעה כל יום לעבודה בדירה וסיום מהיר של השיפוץ. צוות מקצועי בשלל תחומים. יכולת שיפור לרמת הגמר גבוהה ועוד. צרו קשר באתר או התקשרו ונגיע לתת הצעת מחיר ויעוץ ראשוני חינם.

קבלן שיפוצים או שיפוצניק?
הכל על שיפוץ בית פרטי