נובמבר 19 2019
כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט

כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט?

אחת השאלות שאנו נשאלים פעם אחר פעם כאשר אנו מגיעים לראות דירה ולבחון את השיפוץ היא כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט? במקביל, לא מעט משפחות שואלות את השאלה הזו עוד הרבה לפני שקובעות אתנו פגישה בנכס.

חשוב לנו להבהיר שלא ניתן לתת הצעת מחיר טלפונית לשיפוץ ולא משנה מאיזה סוג. זה ממש כמו לרכוש רכב בלי לראות אותו, בלי לבצע נסיעת מבחן, בלי להעביר אותו בדיקה מקצועית. הצעת מחיר הניתנת בטלפון מעידה על חוסר מקצועיות בלשון המעטה. חשוב להבין גם שהצעת המחיר היא אבן היסוד של כל שיפוץ.

כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט?

למעשה, הצעת המחיר מעידה רבות על רמת המקצועיות של הקבלן. היא חייבת להיות מסודרת, מפורטת לפרטים הכי קטנים ומגובית בקובץ אקסל. ברגע שהצעת המחיר מוגשת בצורה כזו לכם הלקוחות, זה מעיד על שקיפות של הקבלן. אחת הבעיות המרכזיות בתחום השיפוצים אשר מובילה לפגיעה ישירה במוניטין של אלו שכן עובדים ככה, היא שיש קבלנים שמגישים הצעות מחיר שאינן מפורטות כמו שצריך. במבט ראשוני, המחיר נראה ללקוח כמו הזדמנות נפלאה להעביר את הבית או הדירה שיפוץ. בפועל, תוך כדי שתהליך השיפוץ מתקדם, מתגלים כל מיני ליקויים, תוספות ועוד תיקונים שלא תכננו אותם מראש. מה שבסופו של דבר מקפיץ את המחיר בכמה עשרות אחוזים והשיפוץ הזול הופך ליקר או פשוט לא מתאפשר.

הצעת מחיר מדויקת ומסודרת – יתרונות

  1. שקיפות מול הלקוח – הכל כתוב, הכל מפורט, אין מקום לטעויות ולאורך כל השיפוץ הלקוח מבין בדיוק אילו תהליכים השיפוץ כולל, מה כתב הכמויות ובמידה ויש צורך, תמיד אפשר לעדכן.
  2. סדר – אנו יודעים איפה אנחנו עומדים בדיוק לאורך כל תהליך השיפוץ. הצעת המחיר בעצם מסודרת לפי כל שלבי העבודה: הריסה, פינוי, עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה. בחלק השני כתוב את קטגוריות המשנה כמו יחידות מידה בכל חלל, כמויות, הערות ועוד.

אז כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט?

ובכן, יש כל מיני מאפיינים שמשפיעים על השיפוץ הדבר הראשון הוא רמת הניסיון והמקצועיות של הקבלן. ככל שהקבלן מנוסה ומקצועי יותר כך רמת הגימור של השיפוץ תהיה גבוהה יותר, הוא יהיה יותר יסודי בכל שלבי השיפוץ וזה בעצם מה שכולנו מחפשים. הדבר השני שמשפיע על עלות השיפוץ הוא חומרי העבודה. ככל שנבחר בחומרים יותר איכותיים, כך המחיר של השיפוץ יעלה בהתאמה. בנוסף, רמת המורכבות של השיפוץ משפיעה גם כן על המחיר וקריטריון נוסף ולא פחות חשוב הוא גודל הדירה והחללים.

לחברת עוז בנייה ושיפוצים ניסיון של למעלה מ- 35 שנה בתחום השיפוצים. איגדנו עבורכם את כל סוגי השיפוצים תחת קורת גג אחת ונשמח לסייע לכם בכל שלבי התהליך שלב אחר שלב. הריסה ופינוי, עבודות נגרות, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, שיפוץ מטבח, עבודות אלומיניום, זכוכית ועץ, עבודות חשמל, אינסטלציה ועוד.

רוצים לשמוע עוד מידע על כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט? רוצים שנגיע ישירות לדירה שלכם לבדיקה מקצועית ללא התחייבות? השאירו את הפרטים שלכם באתר שלנו ונשמח לחזור אליכם במהרה.

תיקון פיצוץ בצנרת מים
עלות שיפוץ בית פרטי ישן