כידוע למערכת האיטום בכל בית או דירה או עסק חשיבות עליונה בכל מה שקשור לליקויים ובעיות כתוצאה מרטיבות. ככל שתהליך האיטום יתבצע בצורה מקצועית, יסודית, יעילה תוך שימוש בחומרים המובילים והאיכותיים ביותר לצד הקפדה על כל שלבי האיטום, כך רמת העמידות של הגג והקירות תעלה ויופחת הסיכוי לנזילות, רטיבות ובעיות כתוצאה מכך כמו קילופים בקירות ועובש. חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בביצוע כל עבודות האיטום לבית לרבות שיקום מערכות איטום בוילות, בדירות ומשרדים.

עבודות איטום
עבודות איטום

החשיבות של חברה מקצועית המבינה באיטום

יש עשרות חומרי איטום בשוק ואחד הקשיים עם מערכות איטום ובעיות הקשורות למערכות הללו היא שלא כל אחד יודע לבחור את המוצר או החומר המתאים לבעיה. אחת הדרכים לזהות חאפר בתחום האיטום היא כאשר בעל מקצוע נותן הצעת מחיר בטלפון. אי אפשר לדעת את המחיר לעבודות איטום בלי שרואים את הבעיה בעיניים. המחיר לעבודות בתחום האיטום משתנה ותלוי במגוון גורמים כמו מה מוביל להיווצרות הרטיבות, איזו שיטת איטום מתאימה לקירות או לגג, איזו הכנה נדרשת ליישום השיטה, באיזה חומרים נעשה שימוש וכמובן תקופת האחריות שהיא אחד הדברים הכי חשובים בבחירת קבלן איטום.

עבודות איטום לבית – מה זה אומר?

מעוניינים בביצוע עבודות איטום ? סובלים מרטיבות בכל חורף מחדש ולא יודעים מה הפתרון? רוצים לעשות לזה סוף אחת ולתמיד? לחברת עוז בנייה ושיפוצים ניסיון רב שנים בכל עבודות השיפוצים.

אנו מקפידים על זיהוי הרטיבות באמצעות מכשור מתקדם, מכינים את השטח לאיטום שלב אחר שלב, בוחרים את שיטת האיטום המתאימה בין אם מדובר בגג, בקיר, מרפסת, מרתף או מקלחת. אנו מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר, בחירת חומרי האיטום האיכותיים בתחום, ללא פשרות וללא עיגולי פינות. התוצאה רמת גימור גבוהה ובית יבש לאורך שנים רבות.

צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה כמה שיותר מהר. אנו מעניקים מטריית שירותים רחבה בתחום השיפוצים כך שתוכלו לשלב את עבודת האיטום עם כל עבודה נוספת ללא הצורך להשכיר את השירות דרך קבלני משנה חיצוניים.

גלרית עבודות איטום :