יולי 26 2015
שטיח לחדר

איך לבחור שטיח לחדר?

מעוניינים בשדרוג פני הבית? משפצים את הדירה? חשבתם על תוספת עיצובית מעניינת ומקורית שתתאים בדיוק לקונספט שקיים אצלכם בבית או במשרד? הדבקת שטיחים לחדר הוא פתרון מושלם עבורכם, אך צריך לדעת איך להתאים אותו בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם. כדי לעשות זאת יש צורך בהתאמה מלאה לרעיון העיצובי הכללי ששולט אצלכם בחדר, במיוחד מבחינת התאמת הצבעים. באמצעות שימוש נכון בשטיחים ניתן להעצים את תחושת המרחב בכל חדר וחלל. ניתן לצפות את כל רצפת החדר בשטיח לפי בחירתכם, ליצירת חלל מוגן ונעים.

התאמת הצבע השטיח לקונספט הקיים בחדר

שטיחים בדרך כלל משמשים אותנו ליצירת תחושה חמימה ונעימה בבית, ולכן ברוב המקרים הצבעים הנפוצים של כל שטיח יהיו צבעי אדמה או צבעי חורף מובהקים. אם החדר שלכם בהיר, ייתכן ותשקלו פרישת שטיח מלאה על כל הרצפה בצבעים בהירים שתואמים את העיצוב הנוכחי בחדר. אם החדר שלכם בולט בגווניו החמים, תוספת של שטיח מכל סוג תהיה מבורכת ואפשרית בשילוב קל ופשוט של צבעים שמתאימים זה לזה.

התאמת שטיח לאופי החדר

קיימת חשיבות עליונה בהתאמת אופי ה- שטיח לחדר לאופי הקיים בחדר ולזה של המתגורר בו. יש הבדל בחירת שטיח לחדר גדול מאוד בין שטיח המיועד לחדרי ילדים לבין שטיח המיועד לחדר שינה של מבוגרים וקשישים. מיותר לציין שיש גם הבדל בין שטיחים לחדרי תינוקות וילדים קטנים לבין חדרי מתבגרים או בגיל צבא. כאשר אתם מנסים להתאים את הסגנון של השטיח החדש שאותו תכניסו לחדר, ההתאמה צריכה להיעשות לפני הכול לפי טעמו האישי של זה שהולך לראות את השטיח הזה רוב הזמן.

שימוש בשטיחים ליצירת תחושת מרחב וניצול נכון של המרחב

תוספת של שטיח לחדר – שנעשית בצורה טובה ואיכותית – יכולה להגדיל משמעותית את תחושת המרחב בחדר ולתרום ליצירת האווירה הכללית בחדר. אם אתם מעוניינים להגדיל את תחושת המרחב של חדר קטן, תוכלו לעשות זאת על ידי הוספת שטיח קטן במרכז החלק החשוף של רצפת החדר, הדבר יתרום לתחושת התנועה המתאפשרת בחדר. אם החדר שלכם גדול מדי לטעמכם ואתם מרגישים שהוא קצת מאיים, תוכלו להדביק שטיח מקיר לקיר ולתחום את התחושה המוכרת של החדר החמים והנעים שלכם. הדבר יתרום גם לשמירה על חום החדר בימי החורף הקרים.

כיסוי מלא של הריצפה ב- שטיח לחדר

אם אתם מעוניינים בהגנה נוספת לחדר הילדים או הפעוטות שלכם, או בשמירה מירבית על חום הבית כדי לחסוך בעלויות החשמל הגבוהות, שטיח לחדר מקיר לקיר יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. אתם יכולים לכסות את רצפת החדר בשטיח מסוג המותאם לכך. אם העבודה שתיעשה תהיה מקצועית, זה יישאר איתכם לאורך שנים. בארצות הברית אין כמעט בית שכל רצפותיו לא מכוסות בשטיחים, והדבר מתחיל להיות מקובל גם בארץ.

ל הדבקת שטיחים מקיר לקיר יש יתרונות רבים להזמנת הצעת מחיר או בירור על פתרונות נוספים מבית עוז בניה ושיפוצים השאירו הודעה באתר ונחזור אליכם בהקדם

מרצפות מאוירות. כל מה שצריך לדעת…
מהן הסיבות להיכנס לשיפוץ?