יולי 26 2015
לשפץ חדר אמבטיה

איך לשפץ חדר אמבטיה?

בעידן המודרני שזכה זה מכבר לכינוי "עידן המידע", זמן האיכות שיכול לחלוק האדם עם עצמו מוגבל ביותר ועומד על הדקות הספורות שבהן הוא נמצא בשירותים או במקלחת. לכן אין זה פלא שרבים כל כך בימינו נוהגים להפנות את תשומת לבם למראה של חדר האמבטיה. אם גם אתם מעוניינים להפיח רוח מרעננת ב- שיפוץ חדר אמבטיה שלכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נדון בשאלות המרתקות: איך אפשר לבצע שיפוץ חדר אמבטיה וכיצד ניתן להתאים את השיפוצים למסגרת התקציבית.

איך לשפץ חדר אמבטיה עם תקציב מוגבל?

שיפוץ חדר אמבטיה לא בהכרח כרוך בהשקעה כספית גדולה מיד ואפילו לא בהשקעה רצינית של אנרגיה או זמן. להלן כמה רעיונות שיסייעו לכם לשפץ את חדר האמבטיה גם בתקציב מוגבל יחסית:

  • כיום ניתן לרכוש מדבקות קיר ססגוניות המתאימות להדבקה על קירות חדר האמבטיה והמסוגלות לעמוד בתנאים של לחות ורטיבות. היתרון הגדול של המדבקות הוא בכך שניתן להסיר אותן בקלות ולהחליפן באחרות בהתאם לצורך, ובנוסף לכך, מדובר במדבקות שעלותן נמוכה מאוד בהשוואה לחיפויי קיר חדישים או אפילו בהשוואה לאריחי קרמיקה סטנדרטיים.
  • "שיפוץ חדר אמבטיה" על ידי החלפת אלמנטים בסיסיים בחדר האמבטיה ניתן ליהנות ממראה חדש לחלוטין מבלי לשבור את הראש ומבלי להשקיע כספים רבים. מעניין לראות כיצד החלפה של אלמנטים פרקטיים גרידא, שלכאורה לא תורמים מאום לעיצוב החדר, מובילה לשינוי משמעותי כל כך באווירת חדר האמבטיה. הכוונה היא בין היתר למכסי הביוב, לברזים, למראה, למעמד של מברשות השיניים, לפח האשפה, למושב האסלה (אם האסלה ממוקמת בחדר האמבטיה כמובן), לידיות המקלחון או הארון ועוד.
  • מעבר לכך שניתן להחליף אלמנטים קיימים באלמנטים חדשים, ניתן גם להוסיף אלמנטים לשדרוג עיצוב החדר. בין היתר מדובר בהוספת ארון מתחת לכיור, הוספת מדפים מעוצבים או מתלים מיוחדים למגבות, הוספת צלון או וילון לחלון ישן ומתקלף ועוד.

איך לשפץ חדר אמבטיה מן הקצה אל הקצה?

אם אתם לא נתונים למגבלות של מסגרת תקציבית מחמירה, באפשרותכם לתת דרור ליצירתיות ולדמיון ולשנות כליל את מראה חדר האמבטיה. אז איך לשפץ חדר אמבטיה כאשר התקציב אינו מהווה בעיה? ובכן, בין היתר ניתן להחליף את כל האריחים, לחדש את המקלחון, להחליף את הריצוף, להתקין חיפוי קיר מיוחד באזורים ספציפיים בחדר, להתקין גופי תאורה מיוחדים עם אופציה לגופי תאורה נסתרים, לשדרג את מערכת התזת המים, להחליף את דלת הכניסה לחדר ועוד.

להפקיד את השיפוצים בידי המקצוענים

בין אם תבחרו לבצע שיפוץ חדר אמבטיה נרחב ומקיף ובין אם תבחרו לבצע שינויים קטנים וקלים בלבד בעיצוב חדר האמבטיה, התשובה הטובה ביותר לשאלה "איך לשפץ חדר אמבטיה" היא: "באמצעות אנשי מקצוע שמחזיקים בידע, בציוד ובניסיון הדרושים לביצוע כל סוגי עבודות השיפוצים". זה המקום להזמין אתכם ליצור קשר עם חברת עוז בנייה ושיפוצים, הפועלת בתחום השיפוצים כבר יותר משלושה עשורים וחצי.

שיפוצים קטנים בבית שעושים את כל ההבדל
איך לשפץ בית בלי לשבור קירות?