עוז בניה ושיפוצים מבצעת עבודות הריסה ובניה בבטון.

הריסה –  בסגנון הבניה העכשווי בטון הוא לרוב הקונסטרוקציה של הבית לכן הריסת בטון היא לא דבר של מה בכך, ולרוב יש צורך בבעל מקצוע ויעוץ הנדסי מתאים שייעץ ויחליט האם ניתן להוריד את משטח הבטון ואיך? גם אם המשטח עצמו הוא אינו חלק מקונסטרוקציה תהליך ההריסה עלול לזעזע את המבנה ולגרום לנזקים, לכן להורידו בחכמה  ולהגן על כל מה שצריך להגן ולהעדיף לנסר אותו עם דיסק תואם מאשר חציבה שעלולה לזעזע את המבנה.

חברת עוז בניה ושיפוצים מחזיקה במגוון כלים אשר נותנים פתרונות לכל עבודות ההריסה ונותנת מגוון רב של פתרונות על מנת להגן על הנכס גם מאבק ולכלוך, עד כמה שניתן. בנוסף חברתנו מחזיקה כלים לכיבוי אבק ושואבים מיוחדים, וישנה אפשרות לתחום את מקום העבודה גם אם אין קירות.
כידוע בכל הריסה יש פסולת, ואת הפסולת חברת עוז בניה ושיפוצים מפנה אך ורק למקומות מורשים, ומסוגלת להגיש אישורים מתאימים באם ונדרש.

יציקות בטון – חברת עוז בניה ושיפוצים עושה עבודות יציקה, לפנים הבית ומחוצה לו קטנות כגדולות, יש ברשותנו מגוון כלים לביצוע המשימה, כמו כן בעלי מקצוע מתאימים.

חברת עוז בניה ושיפוצים מספקת ומבצעת עבודות הכוללות בובקט וכלים כבדים לקידוח ויציקת יסודות תומכים,יציקות לבריכות, יציקות משטחים, עבודה עם מערבל ומשאבות ועוד…