כידוע, בטון תמיד היה וכנראה שגם תמיד יהיה אחד מחומרי הבניה הרלוונטיים הן בתהליכי בנייה מסורתיים והן למטרות של שיפוץ כללי ותוספות בנייה מסוגים שונים. ישנם סוגי בטון רבים כאשר ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בתכונות, ביתרונות ובשימושים השונים. הנה כמה מסוגי הבטון הנפוצים בישראל.

  • בטון בהכנה מקומית – מתאים ליציקות בטון במבנה מגורים, מבנים מסחריים ותעשייתיים. לתוך היציקה עצמה מכניסים רשתות מפלדה שמטרתם להוסיף חוזק וכוח לבטון לאחר שהוא מתייבש. בעזרת בטון ניתן לבנות תקרות, קירות בשילוב קשת רחבה של אלמנטים. חוזקו והטיב שלו מגיע לפי ביחסים בין החומרים שהפועלים עירבבו.
  • בטון מוכן – ניתן להיעזר בו במטרה לבנות בבית מדרגות, שבילים או גדרות. את הבטון משנעים לאתר עם מערבל בטון מה שחוסך זמן ומייעל תהליכים. הבעיה איתו שהוא כלכלי רק ביציקות גדולות. ניתן לבקש מהמפעל חוזקים שונים של התערובת ובכך להתאים את חוזק ה- יציקות בטון לצרכיכם.
  • בטון מוטבע – חומר ייחודי שהחל להשתלב בשנים האחרונות במטרה לאפשר מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות. בזמן שתערובת הבטון רטובה, ניתן לשלב בה מרקמים, צורות וצבעים שונים. באמצעות בטון מוטבע ניתן ליצור מגוון של סגנונות ייחודיים ולעצב משטח אסתטי וברמת גימור סופר גבוהה תוך מקסום היתרונות של החומר. חומר זה משמש ככיסוי ולא כבסיס ויש ליצוק או להטביע אותו על בסיס יציב וחזק.
  • בטון חצי שקוף – פיתוח חדשני בו משלבים סיבים אופטיים כדי שניתן בסוף תהליך היציקה לראות דרך הבטון. מתאים לחיפויים בחנויות ומבנים מסחריים המעוניינים ליצור מראה סופר נקי, מודרני ומיוחד.
יציקות בטון
יציקות בטון

אילו סוגים של יציקות בטון קיימים?

באמצעות חומר הבטון ניתן ליצור מגוון של פתרונות הן עבור מבנים פרטיים כמו בתים פרטיים, וילות ודירות והן עבור מבנים תעשייתיים. תוספות בנייה, שבילים חיצוניים, מרפסות בווילות, רצפות בטון מפולסות, בטון מוטבע ועוד.

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה במגוון של עבודות יציקות בטון. אנו מתחייבים להליך נקי, מאורגן תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר והקפדה על טכנולוגיה מתקדמת. התוצאה – יציקה איכותית, חזקה, עמידה לאורך שנים ברמת גימור סופר גבוהה. לפרטים נוספים אודות יציקות בטון ושימוש בחומר לצרכים ומטרות שונות, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה על כל השאלות. במקביל, אנו מעניקים עוד קשת רחבה של שירותים בתחום השיפוצים, כך שתוכלו להינות מכל העבודות תחת קורת גג אחת ללא הטרחה של יצירת קשר עם קבלני משנה.

גלרית יציקות בטון :