עוד ועוד ישראלים מבינים את החשיבות הקיימת בהתקנת מסנן מים דירתי. מדובר במוצר הכרחי כמעט בכל בית, דירה או בית עסק המסייע להיפטר מלכלוכים, חיידקים, בקטריות, מתכות ואף מסייע להפחית משמעותית את הצטברות של האבנית הנוצרת ופוגעת במכשירי החשמל שלנו.  למעשה, התקנת מטהר מים מביאה איתה מגוון של יתרונות נוספים ביניהם חיסכון ברכישת בקבוקי מים מינרלים, שמירה על המאזן האקולוגי הסביבתי (פחות פלסטיק בעולם שלנו), שמירה על הצנרת הביתית, שמירה על המדיח ומכונת הכביסה לצד הנאה ושיפור איכות החיים עם מים נקיים, טריים ובריאים.

 

אם תחשבו על זה לעומק תגלו שיש לא מעט פעולות שאנו מבצעים ביום יום שלנו עם מים:

  • שותים מים בין אם מים רגילים ובין אם בתוך שתיה קפה כמו קפה או תה
  • מקלחת
  • שטיפת פנים, צחצוח שיניים
  • ניקיון הבית
  • כביסות, הדחת כלים
  • ועוד…

 

איך נדע איזו מערכת להתקין?

קיימים בשוק סוגים שונים של מסנני מים המתאימים לסוגי התקנות שונות. לרוב אנו נתקלים במערכות פנים דירתיות אותן ניתן למקם יחסית בקלות מתחת לכיור המטבח, בכניסת הדוד כפילטר ייעודי או בכניסה לדירה כפילטר חיצוני. בכל אופן, לפני שבוחרים מסנן מתאים, חשוב לשים לב אילו רכיבים המסנן מסנן, איזו סוג התקנה מתאימה, זאת במטרה לתת מענה לצרכים שלנו. אנו נשמח לסייע לכם בבחירת המערכת המתאימה לכם.

 

הניסיון עושה את שלו, מטהרי מים של המותג EVERPURE

מניסיון שלנו ומתגובות מדהימות מקהל הלקוחות שלנו, אנו ממליצים על התקנת המערכת EVERPURE. המערכת משולבת בחברות מובילות כמו קוקה קולה, מקדונלדס וסטארבקס. המוצר מגיע עם אחריות מלאה של היצרן. יש כמה מערכות פופולאריות כמו למשל מערכת טיהור ביתית תת כיורית למים צלולים ובריאים עם יכולת סילוק של ריחות, טעמי לוואי, כלור, עופרת וכדומה. בנוסף, יש מערכת הנקראת MC והיא מתאימה לחיבור ראשי לברז המטבח.

 

כמובן שניתן לשלב גם מערכות אחרות בהתאם לבחירתכם ולבצע פעולות נוספות הקשורות למערכות המים בבית.

 

לפרטים נוספים אודות התקנת מערכות לטיהור המים, צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה.