במסגרת מחויבותנו כ-חברת שיפוצים להעניק ללקוחותינו שירותי בנייה ושיפוצים מקיפים, עד הגימור האחרון, צוות המקצוענים של עוז בנייה ושיפוצים מבצע גם עבודות ניקוי גרנוליט ואבן בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עבודות אלו מתבצעות בקפידה רבה, תוך שימוש בציוד שטיפה מתקדם ל- נירוי גרנוליט מסוגל לתת מענה גם ללכלוך עיקש ביותר, וזאת מבלי להסב נזק מיותר לציפוי הגרנוליט.

ניקוי גרנוליט
ניקוי גרנוליט

היכן יש רצפות וקירות גרנוליט

ציפויי גרנוליט היו ציפויים פופולריים, הן לחיפוי רצפות והן לחיפוי קירות בבתים פרטיים, מבני מגורים ומבני תעשיה ומסחר. הסיבה לכך תמונה במראם, המשלב אסתטיקה רבה עם עמידות רבה. הגרנוליט מגיע בצבעים שונים, ומאפשר בכך לבצע עיצובים שונים המוסיפים לאסתטיקה של המשטח המכוסה. כמו כן, בזכות המראה הגבשושי שחלקיקי האבן מספקים, חיפויים מסוג זה נחשבים לבטוחים, מפני שהם מסייעים במניעת החלקה, וכן אינם ממהרים להציג לכלוך, בשונה מציפויים וחיפויים אחרים.

יחד עם זאת, בדיוק המרקם הגבשושי המאפיין את משטחי הגרנוליט ומעניק להם את מראם הייחודי, הוא זה שהופך את ניקוי גרנוליט לאתגר המצריך טיפול מקצועי, תוך שימוש בציוד לניקוי בלחץ גבוה וקיטור במקרים מסויימים וכמובן בחומרי ניקוי שונים היודעים להסיר כתמים אורגניים וכתמים מינרלים להשלמת המראה ותיחזוקו לזמן ארוך יותר אנו ממליצים למרוח בסיום חומרי איטום, שישמרו על תקינותו המבנית של הציפוי וימנעו מלחות וחומרים אחרים לחדור ולהתמקם בין חלקיקי האבנים ומשטח הבטון לאורך שנים.

ניקוי גרנוליט
ניקוי גרנוליט

ניקוי גרנוליט בעוז בנייה ושיפוצים

לאחר שתראו את תוצאות העבודה שלנו, לא תסכימו להסתפק בפחות. ולא סתם, חברתנו עובדת עם חומרים ומכונות מקצועיים, אנו מקפידים לעבוד לפי מינוני היצרן אם לא יותר בכתמים קשיים ומסוגלים להבטיח עד 90 אחוז שיפור במראה. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו מענה לכל צורכי השיפוצים והניקוי שלכם, תחת קורת גג אחת. לכן, כאשר דרושות לכם מספר עבודות בתחום הבנייה, השיפוצים והניקיון, אנחנו הכתובת!

לכל שאלה נציגי עוז בנייה ושיפוצים ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת, אנו נשיב על כל שאלה בתחום ניקוי גרנוליט ושאר תחומי הבנייה ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי ראשוני והצעת מחיר תחרותית. צרו עמנו קשר דרך האתר ונציגינו ישובו אליכם בהקדם.