במסגרת מחויבותנו להעניק ללקוחותינו שירותי בנייה ושיפוצים מקיפים, עד הגימור האחרון, צוות המקצוענים של עוז בנייה ושיפוצים מבצע גם עבודות ניקוי גרנוליט בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עבודות אלו מתבצעות בקפידה רבה, תוך שימוש בציוד שטיפה מתקדם אשר מסוגל לתת מענה גם ללכלוך עיקש ביותר, וזאת מבלי להסב נזק מיותר לציפוי הגרנוליט.

רצפות וקירות גרנוליט

ציפויי גרנוליט הנם ציפויים פופולריים, הן לחיפוי רצפות והן לחיפוי קירות. הסיבה לכך תמונה במראם, המשלב אסתטיקה רבה עם עמידות רבה. הגרנוליט מגיעה בצבעים שונים, ומאפשרת בכך לבצע עיצובים שונים המוסיפים לאסתטיקה של המשטח המכוסה. כמו כן, בזכות המראה הגבשושי שחלקיקי האבן מספקים, חיפויים מסוג זה נחשבים לבטוחים, מפני שהם מסייעים במניעת החלקה, וכן אינם ממהרים להציג לכלוך, בשונה מציפויים וחיפויים אחרים.

יחד עם זאת, בדיוק המרקם הגבשושי המאפיין את משטחי הגרנוליט ומעניק להם את מראם הייחודי, הוא זה שהופך את ניקויים לאתגר המצריך טיפול מקצועי, תוך שימוש בציוד לניקוי בלחץ גבוה ובחומרי איטום, שישמרו על תקינותו המבנית של הציפוי וימנעו מלחות וחומרים אחרים לחדור ולהתמקם בין חלקיקי האבן.

ניקוי גרנוליט בעוז בנייה ושיפוצים

לאחר שתראו את תוצאות העבודה שלנו, לא תסכימו להסתפק בפחות. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו מענה לכל צורכי השיפוצים והניקוי שלכם, תחת קורת גג אחת. לכן, כאשר דרושות לכם מספר עבודות בתחום הבנייה, השיפוצים והניקיון, אנחנו הכתובת!

נציגי עוז בנייה ושיפוצים ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת, להשיב על כל שאלה ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי ראשוני והצעת מחיר תחרותית. צרו עמנו קשר דרך האתר ונציגינו ישובו אליכם בהקדם.