סוגי גדרות

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

כחלק מעבודת פיתוח וגינון אנו נרצה לבחון הקמת גדר או חומה אשר יגנו מפני פורצים ויצרו תחושת אינטימיות בתוך הנכס בשונה מפתיחות לכל העובר ברחוב להלן רשימת ותיאור סוגי גדרות וחומות שונות.

מאמרים נוספים בנושא:

עבודת בנייה

עבודת מסגרות

עבודת נגרות

 

גדר בטון

היא יציקת בטון המשכית עם יסוד באדמה למניעת קריסה, ניתן לצפות גדר זו ב: צבע, אבן, דמוי אבן, שליכט אקרילי, קרמיקה ועוד…

גדר אבן

סוג זה הינו משויך לבניה ישנה, למרות שעדין עובדים בשיטה זו, גדר זו מורכבת מסלעים המונחים אחד על גבי רעהו, ומאחוריהם יוצקים בטון המקשר את כל הסלעים ליציקה אחת.

גדר רשת

כיום קיימים סוגים רבים, בשלל צורות של גדרות רשת, פיתרון זה מצוי בעיקר בעסקים ומפעלים ופחות בבניה הפרטית, מהסיבה שניתן להסתכל דרכו, הוא פחות אסטטי ויותר תעשייתי. אולם למי שפיתרון זה מתאים לו ידע שפיתרון זה הינו מהיר וזול יחסית. ניתן להרכיבו על גבי חגורת/קיר בטון או יסוד יצוק באדמה.

גדר עץ

ניתן לבצע גדרות מעץ מלא, המונח על גבי הגבהה המרימה את העץ מגובה הקרקע, למניעת מעבר לחות ויצירת ריקבון, יש לקחת בחשבון שבבחירת גדר עץ יש לתחזקה בטיפול שוטף על מנת למנוע שחיקת החומר.

גדר פלסטיק

גדרות הפלסטיק הם פיתרון יעיל ביותר, אורך החיים ארוך, החומר זול יחסית מגדרות אחרים, את גדר הפלסטיק ניתן להרכיב צמוד ללא רווחים, או עם רווחים, ניתן להשיג את מוטות הפלסטיק עם ראש: מעוגל, מיושר, משולש, על פי רצונו של הלקוח, גדר זו מורכבת על גבי מסגרת ברזל יציבה.

גדר אלומיניום

גדר זו בעלת עיצוב עדכני, מחזיקה שנים רבות ללא בלאי רב, מגיעה בכמה גוונים ועיצובים, בדומה לגדר פלסטיק גם גדר זו יושבת על מסגרת ברזל.

גדר חייה

גדר זו מורכבת משיחים ועצים שונים או אחידים, שיחים\עצים אלו מוגדרים כגדר חייה בעקבות צורת הגדילה שלהם, וצפיפות העלים והענפים היוצרים חסימה, גדר זו צומחת עם הזמן לכן יש צורך לטפל בה, החיסרון הבולט שלה הוא ששיטה זו מצריכה שטח רב לעומת הבניה שיכולנו להסתפק בהרבה פחות

מעוניינים בגדר מעוצבת אשר תפריד בניכם לרחוב ולשכנים, מבולבלים בין סוגי גדרות השונים מעוניינים בפיתוח חיצוני לבית הפרטי שלכם , אנו במרחק שיחת טלפון אחת או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

שתף ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!