סוגי פתיחת שערים

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

בשוק קיימים מספר סוגי פתיחת שערים, ברובם דורשים עבודת מסגרות ברזל אולם חלקם עשויים מחומרים אחרים גם כדוגמאות עץ ופלסטיק חלקם תואמים לתקן הישראלי וחלקם לא. חלקם יפתור בעיות עקב חוסר מקום אבל לא יעברו בדיקת טופס 4 בבנייה חדשה, ועם זאת רוב הסיכויים שאף אחד לא יבוא בטענות לאחר בדיקות טופס 4 או בבנייה ישנה.

הקריטריונים שינחו אותנו בבחירת סוגי פתיחת שערים השונים הוא: כמה מקום יש לנו, האם יש לנו קיר ששער הזזה יכול להחליק בצורה מקבילה לו ולא לחסום שער הולכי רגל או שביל, או אם הסיכון ששער יפתח החוצה  הוא גדול והאם יש לנו גג שסוגי שערים אחרים יכולים להיות תלויים ממנו.

מאמרים נוספים בנושא:

עבודת בנייה

עבודת מסגרות

עבודת נגרות

 

שערי גלילה

שערים אלו עובדים על עיקרון שמנוע מגלגל את השלבים הקטנים סביב מוט, לחיצה על השלט יגרום לפתיחת ולסגירת השער, ישנם כאלה החוסכים ומשתמשים במנוע חלש של תריסי וויטרינות מנוע זה לא יעמוד בלחץ של מספר הפתיחות והסגירות והוא יקרוס מהר מאוד, לכן יש להתקין מלכתחילה מנוע מתאים. ניתן לקבל שערים אלו באלומיניום או במתכת צבועה, בשוק קיימים צבעים בשלל גוונים והבחירה על לפי דרישת הלקוח. פרט חשוב ביותר, התקנת השער מחייב בניית מסגרת וכיסוי עליון להגן על המנוע.

 

שערי פתיחה

שערים אלו באים במגוון חומרים: עץ, מתכת, אלומיניום ובעיצובים שונים כיד הדמיון החופשי, שערים אלו עובדים על עיקרון של ציריים בדיוק כמו הדלת הביתית. בדרך כלל משמשת כדלת פתיחה לאנשים, אך ניתן להתאימה לכניסת רכב, ניתן להוסיף מנוע. חשוב לדעת כי במקרה שבוחרים להתקין שער זה לרכב ישנה בעיתיות, פתיחה הדלת נעשית כלפי חוץ לרחוב, והיא אינה תקנית (עלולה לפגוע באנשים), ובאם הופכים את הציר לפתיחה פנימית, יש להקצות חניה ארוכה מאוד מכפי הפתיחה לחוץ.

 

שערי הזזה

שערים אלו מורכבים ממסגרת ברזל, ניתן להוסיף עיצובים ושילובים שונים, שער זה נע על גבי מסילה ומצריך מאיתנו אורך כפול בעת הפתיחה, שערי הזזה משמשים הרבה בתעשייה ועסקים, קיימים גם בבניה הפרטית.

 

שערים מתרוממים

שערים אלו בדומה לשערים של חניונים, מתאימים יותר לבתי מגורים גבוהים שהדירים בוחרים למנוע כניסת רכבי זרים לחניה. חסרונם העיקרי של שערים אלו שאינם מונעים מעבר אנשים ואינם סוגרים למבט. היתרון הוא המחיר הזול יחסית והפיתרון הפשוט שהם מציעים.

 

שערים נמשכים

מפרקיים, משטח אחיד, שערים אלו מהווים את הדור הקודם שלפני שערי הגלילה, הם מורכבים מרצועות בודדות או ממשטח יחיד, הנמשכים כלפי מעלה על ידי מנוע וחוט או מנוע וציר, בנוסף קיימים סוגים נוספים הבנויים על קפיצים המושכים את השער מטה בעת ההורדה. השער מצריך כיסוי עליון למניעת פגיעה במנוע, שערים אלו מגיעים במגוון עיצובים וצבעים.

 

מחפשים שער מתלבטים בין סוגי פתיחת השערים הקיימים היום בשוק, מעוניינים בחברה אשר עוסקת במסגרות ובניה וכל מה שמסביב כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב.

שתף ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!