אחת התקופות המאתגרות והלא פשוטות עבור רבים מאיתנו היא תקופה של שיפוץ כללי של הבית או הדירה בהם אנו מתגוררים. כמה שננסה להיות רגועים, תמיד הלחץ משתלט על כל הגוף. יש לא מעט בלאגן, אבק לכלוך והרבה פעמים אנחנו בוחרים להמשיך לגור בבית וזה הופך את הכל לאפילו קצת יותר מאתגר.

 

מצד אחד אנחנו רוצים שהכל ייצא מושלם, שנהיה כבר אחרי אבל מצד שני יש עוד כל כך הרבה עבודה ולא תמיד כל כך פשוט עבורנו לראות את ”האור שבקצה המנהרה“.

כל עבודת שיפוץ ולו הפשוטה ביותר מתחילה בבחירת קבלן שיפוצים, בחירה אשר תשפיע על טיב העבודה, האיכות שלה, קצב ההתקדמות של השיפוץ ולא פחות חשוב – רמת הגימור ושביעות הרצון שלכם כלקוחות.

קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים

מה התפקיד של קבלן שיפוצים?

הבנה זו תסייע לכם ללא כל ספק לבחור קבלן שיפוצים שיטיב עם התהליך שאתם עוברים. תפקידו של קבלן שיפוצים הוא לנהל את מערך השיפוץ כולו ולתזמן אותו.

הוא אחראי על כך שכל החומרים יגיעו בזמן, לדאוג שהפסולת תפונה, הוא עובד מול כל בעלי המקצוע בפרויקט: אינסטלטור, חשמלאי, איש אלומיניום, איש דלתות… ודואג שכולם יעבדו בסינרגיה אחד עם השני.

קבלן שיפוצים אחראי גם על כל נושא התשלום והוא זה שכותב חוזה עבודה מסודר בין שני הצדדים שיקבע את התשלומים לספקים.

אז איך בוחרים קבלן שיפוצים?

קבלן שיפוצים מקצוען הוא כזה שידע לנהל את הפרויקט בשקיפות מלאה מול הלקוח מצד אחד, אבל מצד שני ידע להבחין בליקויים או בפגמים ולתקן אותם, עוד לפני שהלקוח בכלל שם לב לזה. דבר חשוב שמעיד על רמת המקצועיות של הקבלן קשור באופן ישיר לחוזה עבודה. מדובר באינטרנס ישיר של הלקוח אבל גם של הקבלן. למעשה, החוזה הוא תוצר ישיר של מפרט, כלומר הוא חלק ממנו ולכן קבלן שיפוצים שמקפיד על מפרט מפורט של כמויות ושלבי עבודה, מראה על מקצועיות רבה. ככל שהמפרט והחוזה מפורטים יותר, כך אתם כלקוחות יכולים להיות יותר רגועים, פשוט כי הכל כתוב וחתום.

קריטריונים נוספים שחשוב לשים לב אליהם בבחירת קבלן שיפוצים:

  • עבודות קודמות
  • המלצות, טיפים, כמה הקבלן ”זורם“ אתכם
  • ניסיון בשטח
  • מחיר

 

חברת עוז בנייה ושיפוצים בעלת ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים ומציעה לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים לרבות: עבודות בטון, אלומיניום, בניית קירות, הריסה ופינוי, עבודות ריצוף, שיפוץ מקלחות, עבודות גבס מתקדמות, עבודות נגרות, ייעוץ בתחום עיצוב הבית ועוד.

 

אצלנו תוכלו להנות ”מכל השירותים תחת קורת גג אחת“ ולא לשבור את הראש בבחירת בעלי מקצוע שונים.

 

אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח ומעניקים לכל אחד ואחת מלקוחותנו שירות VIP תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים גדולים כקטנים. רוצים לשמוע עוד מידע על קבלן שיפוצים ולהבין איך התהליך עובד מולנו? השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב עם מענה על כל השאלות ולקביעת פגישת ייעוץ בביתכם או בבית העסק שלכם ללא כל התחייבות.

גלרית קבלן שיפוצים: