קירות אקוסטיים למשרדים

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חשבתם פעם כמה זמן אתם או העובדים שלכם נמצאים במהלך היום במשרד? טבעי שנרצה להעניק לעצמנו ולהם ובמיוחד ללקוחותינו את התחושה הטובה ביותר ולהנעים את זמנם ככל הניתן במהלך עבודתנו או ביקור אורחים.

אחת הדרכים הינה שיפוץ משרד והתאמתו בתפקוד לצרכים העכשוויים שלכם, בנוחות המשתמשים ובאווירה אשר מעניקה תחושה טובה לעובדים ורווח כספי לכם.

כמובן שאתם זקוקים לעבודת קבלן שיפוצים אמין, זמין ובעל מחיר משתלם הנותן גם אחריות על העבודה. הדבר האחרון לו אתם זקוקים הוא קבלן המגיע יום כל שלושה ימים לא לעבודה ואינו מתחשב בפעילות המשרד שלכם.

בחברתנו תקלו שירות אמין איכותי ובמחיר משתלם תוך שיתוף פעולה ביננו על מנת להקל על הפגיעה בעבודה השוטפת שלכם.

קירות אקוסטיים למשרדים
קירות אקוסטיים למשרדים

במשרדים יש כמה בעיות עיקריות המצריכות פתרונות כגון קירות אקוסטיים למשרדים. הרבה פעמים שאנחנו נמצאים במשרד אנו חווים מעברי רעש, הד בחדרים השונים המעודדים היווצרות של המולה ורעשים, אי יכולת להאזין לצלילים במלוא האיכות שלהם כתוצאה מדיבורים ואפילו צעקות בחללים בהם מצויים אנשים רבים, רעשי מכונות כמו למשל מזגן, מחשבים וכדומה.

כמה פעמים יצא לכם להרגיש כאילו אתם שומעים את כל מה שמתרחש בחדר הסמוך לכם או אפילו זה שלידו? כל אלו פוגמים בכושר ובתפוקת העובדים שלכם שרעש זה מפריע ליכולתם להתרכז ובתפוקתם.

חברת עוז בנייה ושיפוצים מציעה לקהל לקוחותיה קשת רחבה של פתרונות אקוסטיים ובניהם בניית קירות אקוסטיים למשרדים במטרה לשפר את החוויה ואת השהייה בתוך המשרד לאורך כל שעות היום

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

איך מתבצע תהליך בניית קירות אקוסטיים למשרדים?

לפני שמתכננים את הקירות האקוסטיים חשוב לוודא:

שקירות החדר מגיעים לתקרת הבטון ולראות האם יש צורך בהשלמת תקרה חוסמת או תקרה עם מאפייני הקטנה של מעברי רעש.

לשים לב על חומרי בליעה אקוסטית הקיימים וכיצד ניתן להפחית את רמות הרעש.

לבדוק האם יש צורך בחיפוי חלקי של הקירות או התקרה בחומרי סופגי רעש.

לבדוק אם יש צורך לשדרג את רמת הבידוד בעזרת חוסמי רעשים.

לבדוק את השפעת החלונות בחדרים והאם חודר רעש מבחוץ למבנה.

לבדוק את הדלתות האם הם דלתות קרטון שלא מבודדות כמעט או דלתות כבדות בעלות בידוד משופר.

לבדוק כי החדרים אטומים כמו שצריך.

 

קירות אקוסטיים למשרדים

החשיבות של בידוד ואקוסטיקה טובה במשרד

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה שהיא די שגרתית וקורית כמעט כל יום במשרד שלנו. אנשים רבים מדברים בו זמנית, לקוח מקבל שיחת טלפון, פגישה של כמה אנשי צוות באחד המשרד, מכונת הפקס, המחשבים והמדפסות עובדים בו זמנית – אלו ועוד יוצרים סביבה רועשת הפוגעת ביכולת הריכוז של העובדים. זו הסיבה שיש חשיבות גבוהה מאוד לאקוסטיקה ולבידוד כמעט בכל משרד.

 

מה אפשר לעשות?

ובכן, זה מאוד תלוי במבנה של המשרד, איך הוא בנוי ואיפה הוא ממוקם. לעתים ניתן ליצור מחיצות בצד הפנימי של המשרד ועל הקירות בחדרים הסמוכים מה שמפחית את עוצמת הרעשים.

היום יש מגוון רחב של פתרונות המסייעים להפחית את עוצמת הרעש וליצור סביבת עבודה שקטה יותר. כל הפתרונות מיוצרים מחומרים סופגי רעשים ומאפשרים בלימה של גלי הקול בחלל. אחד החומרים הפופולאריים למטרה זו נקרא פוליאוריטן המבוסס פוליאסטר. החומר מגיע בגלילים או יריעות.

יש כל מיני צורות על היריעות כאשר כל צורה מתאימה לקולות בעוצמות שונות ותדרים שונים. בנוסף, ניתן ליצור קיר גבס ולהתקין סוג של מחיצה בין קיר הגבס לבין הקיר האורגינלי. המחיצה הזו עשויה חומר מבודד וזה בעצם מה שסופג את הקולות. פתרון נוסף שכדאי להכיר נקרא תקרה אקוסטית.

תקרה מונמכת אותה מייצרים מחומרים מבודדים ותרכובת גומי. כל הפתרונות הללו מיוצרים בטכנולוגיה סופר מתקדמת ואף משפרים את העיצוביות ורמת הגימור של החלל.

 

בניית קירות אקוסטיים למשרדים פתרון יעיל ומהיר לשיפור המצב הקיים!!!

רוצים לשמוע עוד מידע על פתרונות אקוסטיים והתקנת קירות אקוסטיים למשרדים? נשמח להגיע ישירות אל המשרד שלכם לפגישה מקצועית, לבחון את החלל ולהציע עבורכם תכנית לשיפור אקוסטיקה בצורה יעילה, נוח ומקצועית. תהליך שבסופו אתם והעובדים שלכם תרגישו הרבה יותר נוח, נעים ופחות רועש. השאירו את הפרטים באתר או התקשרו ונשמח לחזור אליכם במהרה ולתת הצעת מחיר חינם.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!