מחפשים שיפוץ בית ישן הגעתם למקום הנכון. עוז בניה ושיפוצים חברה מקצועית בעלת נסיון, יושרה ומקצועיות. אנו עוסקים במגוון רב של תחומים החל משלב התכנון ועד למסירת הנכס לבעליו במצב נקי ומושלב לשביעות רצונו.

עוז בנייה ושיפוצים – חברה לשיפוץ בית ישן

  • ניסיון של מעל 35 שנה בתחום השיפוצים.
  • כל בעלי המקצוע תחת קורת גג אחת.
  • עבודה ברמת גימור מושלמת.
  • שיטות עבודה מתקדמות.
  • עיצובים מודרניים ועכשוויים.
שיפוץ בית ישן לפני
שיפוץ בית ישן לפני

שיפוץ בית ישן: שיפוץ בתים ישנים הינו עניין של הכרח 

בית הוא כמו אדם – הוא זקוק לטיפוח, להתחדשות ולהשקעה מתמדת. כל חומר וכל מוצר בבית, איכותי כמה שלא יהיה, נוטה לבלאי.

החומרים האיכותיים יותר מחזיקים מעמד יותר זמן, אך הם אינם פוטרים את בעלי הבית מהצורך בתחזוקת בית. אחת ל- 10 או 15 שנה (תלוי בתחזוקה השוטפת) יש לבצע שיפוץ כללי בבית.

שיפוץ בית ישן נועד בראש ובראשונה לשפר את איכות החיים של הדיירים, ובדגש על ההיבט הפונקציונלי, כלומר מעבר טוב של מים בצינורות, חיזוק המבנה, מניעת נזילות, טיפול ברטיבות ועוד.

שיפוץ בית ישן אחרי
שיפוץ בית ישן אחרי

שיפוץ בתים ישנים בהתאם לצו האופנה

סיבה נוספת חשובה ביותר לצורך באיתור חברה לשיפוץ בית ישן נעוצה באופנות המשתנות ללא הרף בתחום עיצוב הבית.

מה שנחשב למאוד אופנתי ושיקי לפני עשרים שנה, כיום נראה מיושן. העיצובים הישנים מסגירים את הגיל של הבית, ומי שמעוניין שביתו ייראה תמיד חדש ומודרני, צריך לבצע שיפוץ דירה ישנה תוך שימוש בשיטות העיצוב החדישות ביותר – בין אם מדובר בשיפוץ בית פרטי או דירה, כדאי להעזר בחברה לשיפוץ בית.

כשמדובר בשיפוץ בתים ישנים, האתגרים הניצבים בפני המשפץ

בבתים ישנים האתגרים הניצבים לעיטים לא פשוטים הינה כמה דוגמאות:

  • בעבר חלק מהחומרים שהשתמשו בהם לא היו כל כך חזקים, ולא היה את הידע שקיים היום. לדוגמא: בחלק מהבתים הישנים אפשר למצוא בלוקי חול מתפוררים, המשפעים על היכולת לתקן לתלות ארונות ולצבוע בצורה איכותית.
  • בתים ישנים עברו במהלך השנים  נזילות או חדירות מים ובחלק מהמקרים כאשר תוקנו הבעיות הם תוקנו בצורה חאפרית נקודתית המשפיעה על היכולת לשפרם גם היום, בנוסף יתכן שי בעיות צנרת מים שטרם התגלו או שבעקבותם מבצעים שיפוץ מקיף.
  • ריבוי שכבות הצבע אשר נעשו בבתים משפעים גם הם וביכולת הקיר לספוג עוד שכבה מבלי להתפורר.
  • סדקים חוזרים בקירות עקב עבודה לא טובה או תנועות קרקע.
  • ועוד….

מציאת חברה לשיפוץ בית ישן

שיפוץ בית ישן הינה משימה קשה ביותר, שתשפיע על איכות החיים שלכם הן במהלך השיפוץ והן אחריו. מציאת אנשי מקצוע אמינים הינו המפתח החשוב ביותר להצלחה, וכאן חברת עוז בנייה ושיפוצים עומדת לצדכם. החברה מעסיקה את טובי אנשי המקצוע בכל תחום, ומציעה לכם שירות אמין, מקצועי ועבודה ברמת גימור גבוהה במיוחד.ליצירת קשר השאירו הודעה באתר או התקשרו ונענה בהקדם.

גלרית שיפוץ בית ישן: