זוגות צעירים ומשפחות רבות המתגוררים בדירה קטנה מעוניינים לבצע שיפוץ דירה קטנה של ממש, אבל לא בטוחים עד כמה שיפוץ בתקציב מוגבל יחסית יכול לעשות שינוי. אז האמת היא שגם בדירות קטנות של 70 מטרים ואפילו פחות מזה אפשר לבצע שיפוץ כללי ליצור חלל מעוצב, יפה, נעים, פרקטי בדיוק באווירה שאנו חולמים.

איך לתכנן שיפוץ דירה קטנה?

ובכן, יש שני דברים שמהווים אבן יסוד בתהליך שיפוץ שכזה. הראשון הוא להגדיר תקציב, כי גם בדירה קטנה, הרבה פעמים מאוד קל לנו לגלוש וללכת למקומות שלא תמיד אנחנו יכולים לעמוד בהם.

כמובן שניתן לעשות שיפוץ כללי ומסיבי גם בדירה קטנה אבל זה שוב, מאוד תלוי מה אנחנו רוצים לעשות ומה התקציב שלנו.

הדבר השני שאנחנו חייבים להתייחס אליו וכאן גם נכנס לתפקיד ההיבט התכנוני הוא להגדיר מראש מה המטרות שלנו ואיך אנחנו רוצים להביא לידי ביטוי את הצרכים שלנו גם בהיבט של כל מיני פעולות שאנחנו עושים בבית, גם בהיבט העיצובי אבל בעיקר מבחינת אחסון שרלוונטי בעיקר בדירה קטנה, בה כמות המקום שלנו מוגבלת.

שיפוץ דירה קטנה
שיפוץ דירה קטנה

רעיונות לשיפוץ דירה קטנה

לא פעם נחשפנו בדירות קטנות למשהו שהוא מאוד בולט אבל פחות מחמיא לחלל וזה הריצוף הישן עם האריחים שקיימים מהיום שהמדינה נבנתה בערך.

 

אם נבחר להניח בכל רחבי הדירה פרקט אחיד בגוון טבעי, נוכל ליצור תחושה אמיתית של מרחב. לא חייבים ללכת על פרקט גושני או טבעי שהוא יקר יחסית, אפשר בהחלט להשיג תוצאה הרמונית ויפה עם פרקט סינטטי שגם נשמר לאורך שנים ולא דורש תחזוקה.

 

הטיפ שלנו הוא לבחור לצבוע את הקירות בגוון בהיר כמו שמנת או אפרפר ולהוסיף נגיעות של צבע בכל מיני מקומות כדי ליצור קלילות, גיוון וייחודיות.

 

הרבה פעמים אנחנו נתקלים בוויטרינות בסלון אשר פונה או לרחוב או לחניה ויש כאן דרך נפלאה שמאפשרת לנו מצד אחד לבטל את המראה המיושן הזה ומצד שני לנצל במקסימום את האור הטבעי שנכנס. ניתן למשל לבטל לגמרי את התריסים ולהוסיף במקום חלונות האלומיניום, פרופיל בלגי בהיר ולהוסיף וילון אלגנטי שיוצר אוירה נינוחה ואינטימיות.

 

פתרונות גבס לדירות קטנות

אנו מתמחים בביצוע עבודות גבס ומתן פתרונות אחסון משודרגים מסוגים שונים לפי דרישה של הלקוח. ניתן למשל לבנות ספסל עץ שמהווה מקום אחסון, לחלק את החלל בצורה שונה עם קיר גבס ולשלב נישה לטלווזיה, לבנות ספריה מגבס או כל רעיון אחר שעולה לכם בראש. דבר נוסף שהרבה פעמים מומלץ לעשות הוא לבטל כל מיני הנמכות ולשלב במקום מזגן מרכזי, מזגנים עיליים כדי לחסוך באנרגיה.

 

המפתח לשיפוץ מוצלח של דירות קטנות הוא לשלב בין תכנון נכון, בחירת חומרי גלם איכותיים, להשקיע במערכות חדשות במקום הישנות ולשלב גוונים רכים ונעימים שיוצרים תחושה של מרחב.

 

רוצים לשמוע עוד על שיפוץ דירות קטנות? לא בטוחים מאיפה להתחיל? נשמח שתשאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם במהרה, נגיע לביקור אצלכם בדירה ונראה ביחד אתכם איך אפשר לקדם את התהליך בצורה מקצועית, שקופה ויעילה.

גלרית שיפוץ דירה קטנה: