שיפוץ וילה – להשקיע בבית שלכם בצורה נכונה

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

כאשר יש לנו וילה שרכשנו לפני מספר שנים אחד הדברים שכדאי לעשות על מנת להעלות את ערך הנכס אך גם לעלות את רמת החיים שלנו ואת ההנאה והנוחות מהבית הוא שיפוץ לווילה.

 כאשר עליכם לשים לב הן לתהליכים בהיבט הפרקטי אך גם לשינויים קוסמטיים ועיצוביים.

אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים מאגדים את כל תחום הבנייה והשיפוצים תחת קורת גג אחת ועובדים עם מגוון רב של קבלנים בכל התחומים כבר שנים רבות. הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחום לרבות קבלן חשמל, קבלן אינסטלציה, מומחי איטום ובידוד, אנשי אלומיניום, קבלן גבס, קבלן צבע ועוד.

עם השנים צברנו קשרים רבים בתחום מה שמעניק לקהל הלקוחות שלנו מבחר אינסופי של מוצרים וחומרי עבודה לצד הנחות משמעותיות המוזילות את עלות שיפוץ הוילה בעשרות אחוזים.

 

שיפוץ וילה, שיפוץ בית עלויות
שיפוץ וילה והתקנת חיפוי אבן ירושלמית

בעזרת הניסיון שצברנו עם השנים בשיפוץ וילות נוכל לסייע לכם גם לתכנן את שיפוץ הוילה שלכם בצורה הטובה ביותר וגם לסייע לכם בשיפוץ איכותי, מהיר ומרהיב בעזרת הקבלנים עימם אנו עובדים בתקציב מתוכנן ומוקפד.

היתרונות שבשיפוץ וילות עם חברת שיפוצים

לבחירה בחברת שיפוצים לביצוע פרויקט של שיפוץ וילות ישנם יתרונות רבים כאשר בראש ובראשונה הוא הנוחות עבורנו. התעסקות עם קבלנים במהלך שיפוץ יכול להיות עסק מעצבן מאוד שיגרום לנו לכאבי ראש רבים של תיאומים בין קבלנים, קבלנים שלא מגיעים לעבודה כי קיבלו עבודה אחרת ויגיעו רק בעוד שבוע ויעכבו את השיפוץ שלנו ועוד מגוון רחב של בעיות שקורות תוך כדי השיפוץ.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

ברגע שאנחנו לוקחים חברת שיפוצים לנהל את הפרויקט אנחנו מסירים את האחריות הזו מאיתנו וכל שנשאר לנו הוא לקבל מהם עדכונים שוטפים בנוגע להתקדמות הפרויקט. יתרון נוסף של חברת שיפוצים הוא שיש לנו כתובת אחת לבעיות, כלומר כאשר צצה בעיה בפרויקט שאנו מגלים כמו ליקוי בנייה או חוסר היצמדות לתכנית אנו פונים אל חברת השיפוצים והיא זו שאחראית לטפל בבעיה אל מול הקבלן הרלוונטי. כמו כן חברת שיפוצים עובדת עם מספר קבלנים מומחים בכל תחום כך שאתם בטוחים למשל שמי שיבצע את שיפוץ הגבס אצלכם בבית הוא קבלן גבס מקצועי בתחומו ולא חשמלאי כולבויניק שעל הדרך גם מבצע עבודות גבס.

כמו כן חברת השיפוצים תיתן לכם ייעוץ לאורך כל שלבי השיפוץ מהניסיון הרב שהיא צברה במרוצת השנים גם בהיבט של תכנון ועיצוב הפרויקט וגם ייעוץ תוך כדי הנוגע לעיצוב הבית לאחר השיפוץ. בדיוק מהיתרונות הללו קהל הלקוחות שלנו נהנה.

שיפוץ וילה לפני ואחרי

רבים שואלים אותנו למה לנו להיכנס כעת לשיפוץ עם כל הכאב ראש שכרוך בדבר הזה אך מעבר למה שכבר הסברנו בנושא של איך להימנע מכל הכאב ראש בעזרת השכרת שירותיה של חברת שיפוצים לשיפוץ וילות, יש את האספקט של ההבדלים בוילה לפני ואחרי השיפוץ.

משפרים את איכות החיים, מתאימים את השיפוץ לצרכים שלנו ומעלים את ערך הוילה

מעבר לעובדה שאנחנו מעלים את ערך הנכס בצורה ניכרת כאשר אנו מבצעים שיפוץ מקיף של הוילה ישנם עוד אספקטים רבים לעניין. אספקט מרכזי הוא הנוחות של בני הבית כאשר במסגרת השיפוץ אנחנו מבצעים התאמות כאלה ואחרות שלא היינו יכולים לעשות ללא השיפוץ. דבר נפוץ מאוד שאנו מתבקשים לעשות במסגרת שיפוץ וילות בעיקר בבית בהם הילדים כבר גדולים או עזבו את הבית הוא להפוך את האמבטיה למקלחון. כאשר אנו הופכים את האמבטיה למקלחון אנחנו נהנים משטח גדול יותר לביצוע המקלחת וגם מסתכלים קדימה אל העתיד בו נהיה מבוגרים יותר ויהיה לנו קל יותר להתקלח במקלחון במקום באמבטיה שנחשבת למסוכנת יותר. אלמנט נוסף הוא שיפוץ אחד החדרים והפיכתו מחדר ילדים או חדר שינה למשרד.

אנשים רבים רוצים משרד ביתי בו יוכלו לעבוד בימים שהם נמצאים בבית או יוכלו לרכז את כל החומר של העבודה שלהם במקום אחד בבית מבלי להתפזר יותר מידי. אלמנט נוסף שאנו רואים לאחרונה בוילות רבות הוא מעלית חשמלית לקומה העליונה, כאשר גם פה יש אלמנט של הסתכלות על העתיד כאשר הדבר נפוץ בעיקר בוילות בהן חדרי השינה והמקלחת נמצאים בקומה השנייה. במידה ויש מקום לחדר שינה בקומה התחתונה, אנשים רבים בוחרים להכשיר שם חדר נוסף ליום בו לא יוכלו יותר לעלות מדרגות בכוחות עצמם. מעבר לכל אותם דברים שדיברנו לאחר מספר שנים איכות הבית יורדת ועלינו לבצע שיפוץ לא רק על מנת לבצע התאמות לבית אלא גם כדי לחדש את האיטום והבידוד ובעיקר לשדרג את איכות החיים שלנו. 

שיפור הנראות במסגרת שיפוץ וילות

מעבר לאלמנטים הפרקטיים של השיפוץ אנחנו רוצים גם לשדרג את הנראות של הבית על ידי הכנסת אלמנטים שונים כמו חיפוי קירות הפנים או החלפת המדרגות. אלו הם שני דברים שמאוד חשובים בוילה שכן המדרגות מהוות בדרך כלל אלמנט חשוב מאוד ובולט לעין שנרצה לשדרג לאחר זמן מה למדרגות מודרניות יותר. בנוסף הקירות בוילות לעיתים גדולים מאוד ואם כולם יהיו לבנים ובאותו הצבע הדבר עלול להיות משעמם. במידה ונרצה להכניס קצת עניין נוכל לעשות אלמנט עיצובי על אחד או יותר מקירות הפנים כאשר בין האלמנטים העיצוביים ניתן למצוא טיח מעוצב, חיפוי קיר באבנים ועוד מגוון רב של אלמנטים.

איך משדרגים את החלק החיצוני בשיפוץ וילות?

מעבר לשדרוגים והשיפוץ של פנים הבית אחד הדברים החשובים ביותר בשיפוץ וילות הוא שדרוג החלק החיצוני אותו ניתן לעשות בעזרת מספר אלמנטים. אז כפי שציינו החלק החיצוני הוא מאין תעודת זהות של הבית והחלק הראשון אותו נראה בכל בית ולכן חשוב מאוד לשדרג את שביל הגישה לבית מהשער הראשי.

ניתן לעשות שביל לבנים בסגנון כפרי או שביל מבטון מוחלק או בטון מוטבע ליצירת אלמנט עיצובי מודרני יותר. מעבר לשביל הגישה חשוב מאוד גם לתת דגש על שיפוץ הגינה והכניסה לבית. הגינה חייבת להיות במיטבה ולכן כדאי לעצב אותה באמצעות מעצב גינות מומחה ובמסגרת השיפוץ להחיות אותה מחדש ולהוציא ממנה עצים או שיחים שלא משתלבים עם השיפוץ החדש. דלת הכניסה היא גם אלמנט חשוב מאוד וכדאי לשדרג אותה לדלת יוקרתית יותר מעת או פלדה, בהתאם לעיצוב הבית כמובן.

מבחינת החצר של הבית מומלץ לחשוב היטב מה אנחנו רוצים לעשות עימה בין אם לבנות בריכה או להתקין מטבח חוץ שבמסגרתו נוכל לבשל לאורחים רבים שבאים להתארח אצלנו בחצר אך גם לחשוב על ריהוט גן שמתאים לחצר ולעיצוב הבית אותו בחרנו. מעבר לכל אותם אלמנטים שווה לשקול גם חיפוי של קירות החוץ במסגרת שיפות וילות כאשר פה לא נכנס רק אלמנט עיצובי אלא גם אלמנט פרקטי היות וחיפוי קירות חות מאבן למשל תורמים רבות לבידוד ולאיטום הבית. 

עלויות של שיפוץ וילות

העלות של שיפות וילות תלוי במשתנים רבים כמו רמת הגימור שאותה אנו רוצים להשיג בוילה שלנו, איכות החומרים אותם בחרנו, איכות הכלים הסניטריים והריהוט אותו אנו בוחרים, גודל הוילה, האם מדובר בשיפוץ פנימי בלבד או שילוב עם שיפוץ חיצוני ועוד. שיפוץ וילות נע בסדרי גודל של כמאה אלף ש״ח במידה ואנו רוצים לעשות שיפוץ נקודתי קוסמטי ויכול להגיע לסכומים של עד מיליון ש״ח ואף יותר במידה ואנו רוצים לבצע שיפוץ מקיף שיעזור לנו להכין את הבית לשלב הבא בחיינו אך בעיקר אם אנחנו רוצים לגור בבית נוח ונעים יותר ולהעלות את איכות החיים שלנו.

מעוניינים בהצעת מחיר לשיפוץ וילה שבבעלותכם או כל עבודה אחרת בבית ובעסק, אנו כאן בשבילכם. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונשמח לעזור לכם ללא התחייבות מציידכם.

Picture of ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי שיפוץ בתים

שיפוץ בבית פרטי משתנה בין בית לבית. כאשר כל פרויקט נבדל בהיקף השיפוץ ובאזורים בהם אנו מטפלים. שיפוץ מקיף לבית פרטי לרוב אורך כחודשיים, כאשר מוסיפים גם טיפול מקיף לבית חיצוני ועיצוב הגינה התווסף לפחות עוד חודש עבודה.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!