שיפוצים בראשון לציון עושים רק עם עוז שיפוצים

עוז שיפוצים מבצעת את כל סוגי עבודות השיפוץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

 1. שיפוץ דירה ובתים פרטיים.
 2. שיפוץ בניינים ומבני משרדים.
 3. חיפוי קירות חיצוני ופנימי.
 4. שיפוץ אמבטיות.
 5. חלוקת דירות וחדרים.
 6. צביעה וחיפוי של קירות פנים וחוץ.
 7. עבודות ריצוף.
 8. התקנת תשתיות תקשורת וחשמל.
 9. עבודות גמר.
 10. עבודות פיתוח.
 11. תכנון והקמה של גינות ועוד…

בחירה נכונה של קבלן שיפוצים

שיפוץ בית או עסק הוא תמיד מרגש, שכן כשהעבודות מתבצעות בסטנדרטים גבוהים, אפשר להרגיש כאילו נמצאים במקום חדש לגמרי, וזאת בלי לעזוב את המקום המוכר והאהוב. על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית, אשר מקצועיות, איכות ושירות הן נר לרגליה.

עוז שיפוצים מציעה לכם שירותי קבלן שיפוצים בראשון לציון, בהתחייבות להתנהלות המושתת על סטנדרטים גבוהים בלבד:

 • צוות מנצח – כל עובדי החברה הינם אנשי מקצוע מנוסים, אשר מבצעים את העבודה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.
 • ציוד מתקדם – כל הציוד שברשותנו הינו ציוד מתקדם המיועד לביצוע עבודות שיפוצים בצורה מדויקת, המביאה להשגת התוצאות הרצויות.
 • הקפדה על בטיחות – אנו עושים שימוש אך ורק בציוד ובחומרים העומדים בכל הדרישות של תקני הבטיחות והאיכות, ומבצעים כל עבודה תוך הקפדה על כל נוהלי הבטיחות.
 • שירות לאורך כל הדרך – כל העבודות שלנו מתבצעות באחריות מלאה, כאשר הצוות שלנו מלווה אתכם לאורך כל תקופת הפרויקט – וגם לאחריה.

עבודות השיפוצים בראשון לציון מתבצעות בכל שכונות העיר, כולל אברמוביץ', בנות חיל, השומר, כצנלסון, מב"ת מערב וצפון, מישור הנוף, נאות אשלים, נאות שקמה, נווה דקלים, נווה הדרים, נווה הלל, נווה חוף, נווה ים, נחלת יהודה, נעורים, צמרות, קדמת ראשון, קריית גנים, קריית כרמים, קריית פרס נובל, קריית ראשון, קריית שמחה, ראשונים, רביבים, רמב"ם, רמז, רמת אליהו, שיכוני המזרח, שער הים, קריית הלאום, כלניות ומרום ראשון.