רוצים לחדש את מראה הרצפה בבית? באיזה ריצוף בחרתם? מחפשים אנשי מקצוע מביני עניין שיגשימו את התכנון שלכם בצורה מדויקת?

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בהנחת ריצוף מכל הסוגים ובכל הסגנונות.

יש לכם את כל הסיבות לבחור בחברתנו:

  • ניסיון של שנים רבות בהנחת כל סוגי הריצוף.
  • עבודה יעילה ומקצועית, תוך התאמה מושלמת לצורכי הלקוח.
  • הנחת ריצוף עם מרווחים שונים – בהתאם לדרישה.
  • אחריות על העבודה.

מה הקשר בין ריצוף הבית לבין איכות החיים?

ריצוף שלא הונח כהלכה, יוצר בעיות רבות. בראש ובראשונה, הפרשי גובה בין המרצפות מוביל לקשיים רבים בשטיפת הרצפה – בין אם הרצפה נשטפת באמצעות מים או מטלית. המגב פשוט נתקע בין המרצפות, השטיפה לוקחת יותר זמן ובנוסף היא איננה יעילה כי הלכלוך נשאר בחיבורים. כל המרצפות צריכות להיות בגודל אחיד וליצור משטח אחד. הרצפים המקצועיים שלנו מנוסים בהנחה של כל סוגי הריצוף, ועבודתם המקצועית תפטור אתכם מכל הצרות שכרוכות בעבודה לא טובה.

ריצוף במרצפות ייחודיות

כיום, הרצפה מושכת יותר ויותר תשומת לב של המעצבים ואדריכלי הפנים. אחד המוצרים האהובים ביותר בתחום הריצוף הינו מרצפות מצוירות. סגנון זה של ריצוף יוצר קישוט באמצעות כמה מרצפות, ועובדה זו מקשה על הרצף, שפרט להנחה ישרה של המרצפות, צריך לשמור גם על הציור הכללי. אנשי המקצוע שלנו מכירים את כל שיטות העבודה הטובות ביותר, ומבצעים את העבודה בצורה יעילה ומקצועית, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

ריצוף מיוחד

פרט למרצפות, אנו מניחים גם ריצוף מיוחד, כגון שטיחים מקיר לקיר, פרקטים ועוד. אנו עובדים בשיטות מתקדמות, תוך התאמה לסוג הריצוף שאתו אנו עובדים. כל לקוחותינו נהנים מתוצאות אסתטיות, ממוצר נוח לשימוש ועמיד לאורך זמן.