עבודות שיפוצים בחולון

 1. שיפוץ דירות בחולון.
 2. שיפוץ וילות ובתים בחולון.
 3. שיפוץ בנייני מגורים ומשרדים.
 4. שיפוץ חדרי אמבטיות.
 5. עבודות חשמל ואינסטלציה.
 6. התקנת תשתיות תקשורת.
 7. תכנון גינות ופיתוח סביבתי.
 8. חיפוי קירות חוץ ופנים.
 9. עבודות צבע.
 10. עבודות גבס.
 11. עיצוב פנים מקצועי ועוד…

קבלן שיפוצים בחולון לשירותכם

כשאתם מזמינים עבודות שיפוץ בחולון מעוז שיפוצים, אתם יכולים להיות רגועים. החברה רשומה ברשם הקבלנים כקבלן שיפוצים בחולון המוסמך לנהל עבודות שיפוץ בכל היקף, והיא מחויבת לביצוע כל העבודות תוך שמירה קפדנית על נוהלי הבטיחות והאיכות.

כל עבודות החברה מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, האמונים על ביצוע כל פרויקט באופן מדויק ותוך מתן מענה לצרכים ולבעיות העולות בשטח תוך כדי העבודה.

כל העבודות מתבצעות באחריות מלאה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם אל מי לפנות גם לאחר סיום העבודה.

שיפוץ מתחיל בתכנון מוקדם

אנחנו בעוז בניה ושיפוצים מאמינים, כי עבודת שיפוץ איכותית יכולה להתבצע על הצד הטוב ביותר רק לאחר תכנון מוקדם קפדני. לכן, נתחיל בביצוע העבודות רק לאחר שנתכנן יחד את תוכנית השיפוץ השלמה, אשר בה נתאר כל שלב ושלב בפרויקט באופן ברור ומדויק. העבודות עצמן תתבצענה באמצעות הציוד המתקדם ביותר הקיים היום בתחום, ותוך שימוש בחומרים איכותיים בלבד העומדים בכל דרישות תקני הבטיחות.

שיפוצים בכל רחבי העיר

עוז בניה ושיפוצים מבצעת עבודות שיפוצים בחולון ומגיעה לכל השכונות בעיר, ביניהן אגרובנק, קריית עבודה, גרין, שכונת עם, מפדה, שיכון פרוגרסיבים, רסקו א', ב', ג', תל גיבורים, מולדת, ג'סי כהן, נווה פנחס, נאות רחל, קריית שרת, קריית בן גוריון, נאות שושנים, נאות יהודית, נווה ארזים, קריית מיכה, קריית רבין, נווה רמז, קריית פנחס איילון, שיכון ותיקים וכל שאר שכונות העיר.