איך לשפץ בלי לשבור קירות ?

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

בררו איתנו איך לשפץ מבלי לשבור קירות ואיך דקורציה בגבס עוזרת לכם

עוז בניה ושיפוצים, מבצעת עבודות שיפוצים מפשוטות ועד מורכבות בכל רחבי הארץ, עם ניסיון של שני דורות בחברה ומעל 40 שנות וותק כחברה בתחום. אנו דוגלים בשירות מצוין, איכות ביצוע ודיוק ברמה גבוהה, מחיר משתלם ללקוח וסיום מהיר של עבודה. 

בחברתנו תקבלו פרויקט מתחילת תכנונו ועד המפתח, משלבי ההריסה ועד הניקיון שבסופו וכל מה שבדרך. עם עוז בניה ושיפוצים תוכלו לבצע את כלל עבודות השיפוצים, הגמר ועיצוב הגינה באיכות מקסימאלית ובמחירים המותאמים לכם ובתוצאה כפי שחלמתם. באתרנו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של עבודות שיפוצים ועבודות הגמר שאנו מבצעים. כולל עבודות רבות אשר לא כוללות עבודות שבירת קירות בבית אלא שיפוץ קירות בבית.

מנציגי עוז בניה ושיפוצים תקבלו לכל פנייה פגישה והצעת מחיר חינם ללא התחייבות! פשוט פנו אלינו, וקבלו הצעה המותאמת לבקשתכם כזו המשתלמת לכם ותשדרג את ביתכם או עסקכם.

תוכן עניינים

איך לשפץ בלי לשבור קירות בבית – שיפוץ במינימום לכלוך ונזק ללא שבירת קירות בדירה

רבים בקרב הציבור הרחב נוטים לדחות את שיפוץ הבית משום שכיום רווחת מאוד התפישה שלפיה לא ניתן באמת לשפץ בית בלי לשבור קירות להיגרר להוצאות כבדות. בנוסף לכך, דיירים רבים מאמינים כי תהליך שיפוצים בהכרח גורם לפגיעה בהתנהלות השוטפת של הבית ובהכרח כרוך בכמויות של אבק, חומרי בנייה, פועלים רבים ועוד. אם גם אתם מאמינים כי אכן כך הם פני הדברים, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נגלה לכם איך לבצע שיפוץ בית ישן בלי לשבור קירות , בלי להיכנס להוצאות כבדות ובלי לקחת סיכונים מיותרים. קריאה נעימה. 

מאמרים נוספים בנושא שיענינו אותך:

איך לשפץ בלי לשבור קירות – שיפוץ במינימום לכלוך ונזק

רבים בקרב הציבור הרחב נוטים לדחות את שיפוץ הבית משום שכיום רווחת מאוד התפישה שלפיה לא ניתן באמת לשפץ בית בלי לשבור קירות להיגרר להוצאות כבדות. בנוסף לכך, דיירים רבים מאמינים כי תהליך שיפוצים בהכרח גורם לפגיעה בהתנהלות השוטפת של הבית ובהכרח כרוך בכמויות של אבק, חומרי בנייה, פועלים רבים ועוד. אם גם אתם מאמינים כי אכן כך הם פני הדברים, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נגלה לכם איך לבצע שיפוץ בית ישן בלי לשבור קירות , בלי להיכנס להוצאות כבדות ובלי לקחת סיכונים מיותרים. קריאה נעימה.

איך לשפץ בית ישן בלי לשבור קירות ?

שיפוצים הם למעשה הגדרת מטרייה רחבה במיוחד שתחתיה ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של פעולות שונות שחלקן פשוטות מאוד. לא תמיד צריך לשבור קירות בתהליך שיפוצים שכן לעתים מדובר בשיפוץ אסתטי ושטחי בלבד. למעשה, גם צביעה מחדש של הדירה והדבקת מדבקות קיר מעוצבות בחדרי השינה נכללות תחת ההגדרה של שיפוצים ויכולות ליצור שינוי לא פחות גדול באווירת הבית משיכול ליצור שיפוץ הכולל שינוי של חלוקת החלל על ידי שבירת קיר.

חשוב להבחין אפוא בין שיפוצים המבוצעים לצרכים קוסמטיים או עיצוביים לבין שיפוצים המבוצעים לצרכים פרקטיים, כמו למשל הרחבת חדר השינה, פתיחת המטבח לסלון או איחוד בין חדר השירותים לחדר המקלחת. כל עוד מדובר על שיפוץ קוסמטי במהותו, שבירת קירות מיותרת לחלוטין.

איל לשפץ את ביתך בלי לשבור קירות, עבודת גבס מומלצת למקרה זה

דוגמאות לסוגי שיפוצים שלא מצריכים שבירת קירות:

להלן כמה דוגמאות לשיפוצים הרלוונטיים הן עבור דירה בבניין מגורים והן עבור שיפוץ בית פרטי שלא כרוכים בשבירת קירות ועדיין מסוגלים לגרום לשינוי משמעותי מאוד בעיצוב חלל המגורים:

 • החלפת אלמנטים מרכזיים במטבח – כמו למשל ידיות של מגירות, דלתות של ארונות או ברזים – באלמנטים מעוצבים ומיוחדים, יכולה לגרום לשינוי של ממש בחוויית הבישול.
 • החלפת הריצוף או חיפוי הקיר – יכולה לגרום לכל אופי הבית להשתנות מן הקצה אל הקצה תוך זמן קצר מאוד ותוך השקעה כספית לא גבוהה.
 • החלפת גופי תאורה – על ידי החלפת גופי התאורה בגופי תאורה מודרניים ובגופי תאורה מוסתרים, ניתן ליצור שינוי דרמטי במיוחד במראה החלל. את השינוי ניתן לבצע בכל חדר בבית, החל מהמטבח וכלה בסלון ללא שבירת קירות ובחדר השינה של ההורים.
 • החלפת דלתות הפנים ומסגרות החלונות – די בהחלפת חלונות העץ בחלונות אלומיניום כדי לשנות את האווירה בבית בצורה דרסטית והדבר נכון גם בנוגע להחלפת דלתות הקבלן הפשוטות בדלתות פנים מעוצבות. באותה נשימה יש להזכיר גם את דלת הכניסה לבית, שבניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, הינה בעלת השפעה מכרעת על האווירה בחלל המגורים.

אם בכל זאת החלטתם לשבור קיר בבית מהו מחיר שבירת קיר ?

 • עלות שבירת קיר גבס או עלות פירוק קיר גבס נע סביב ה 40 ש"ח למטר בכמויות גדולות המחיר יורד במקום עם הרבה פינות או קונסטרוקציות מורכבות המחיר עולה.
 • עלות שבירת קיר בלוקים עובי 10 ס"מ נעה בין 2500 – 3500 ש"ח תלוי בגודל ולא כולל שינוי חשמל ואינסטלציה כמו גם תיקוני תקרה קירות ורצפה.
 • עלות שבירת קיר בלוקים עובי 20 ס"מ נעה בין  3500 – 4500 ש"ח תלוי בגודל ולא כולל שינוי חשמל ואינסטלציה כמו גם תיקוני תקרה קירות ורצפה.
 • עלות שבירת קיר בטון יכול להיות יותר בעיתי ועל כל שבירה כזו יש להתייעץ עם מהנדס שיאשר שבירה כזו בצורה בטוחה ומה יש לתקן ורק לאחריו קבלן יוכל לתת הצעה רלוונטית לעבודת שבירת קיר מחיר משתלם.

שיפוץ מקיף לבית בלי לשבור קירות – עוז בנייה ושיפוצים

לקבלת פרטים נוספים לגבי איך לשפץ בית בלי לשבור קירות ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום השיפוצים, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 050-5253695 עוד היום עם חברת שיפוצים עוז בנייה ושיפוצים המחזיקה בוותק של יותר מ 40 שנה בתחום השיפוצים ומתן הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

צפו במחירוני השיפוצים של חברת עוז בנייה ושיפוצים לשנת 2021

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח.

העמוד הזה מדהים

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים כלליים

חברת עוז בניה ושיפוצים מתמקדת בעבודתה באזורים שבין באר שבע בדרום עד לכפר סבא ונתניה בצפון ומודעין רעות במזרח. אנו ממוקמים באזור יבנה, אולם כאמור פועלים במגוון ערים וישובים בארץ: אשקלון, מזכרת בתיה, אשדוד, יבנה, גן יבנה, באר טוביה, קריית מלאכי, קריית גת, גדרה, יישובי גדרות, רמלה, לוד, מודעין, נס ציונה, רחובות, ראשון לציון, באר יעקוב, אזור, חלון, בת ים, תל אביב, אור יהודה, יהוד, קריית אונו, פתח תקווה, הרצליה, כפר סבא וכל הישובים שבניהם.

שיפוץ בדירה בבניין משותף יכולה לגרום נזקים לבניין ולדיירים האחרים. נזקים אלו מתבטאים בעיקרם במסדרונות הקומות, המעליות, הלובי ואף החנייה.

מומלץ ביותר לא להעלות את הריצוף והכליים הסניטריים דרך המעלית עם יש אופציה מומלץ להזמין מנוף דירות ובאותה ההזדמנות להוריד פסולת ולא דרך המעליות. אופציה טובה נוספת להיפטר מהפסולת היא שרוול היוצא מהדירה אל עבר מכולת פסולת.

כאשר משתמשים במעלית אנו נוהגים להדביק קרטון מגן על הרצפה ובסיום כל יום להחליפו ונקות את המעלית.

עוד דרך קלה להגן על הבניין מלכלוך היא לשים סמרטוט רטוב בכניסה לבית ובכך לצמצם סימני רגלים מאובקות במסדרון.

ובעיקר להיות זהירים ולהתחשב בשכנים.

 

 הדרך הנכונה לבחור חברת שיפוצים היא: אמון בקבלן ובעצותיו, המלצות של עבודות קודמות, בחינת הצעת המחיר ורמת הפירוט והתחייבויותיו לזמני ביצוע העבודה. וגם כימיה ברמת השיחה בין הצדדים.

ישנם יתרונות רבים לקבלן שיפוצים המבצע את כלל העבודות עם צוות שלו, החשובות שבהם: תיאום בין העבודות לחיסכון בזמן, תכנון כולל וראית תמונה כללית של שלבי העבודה והתוצאה הסופית, ביצוע מקצועי ומשולב תחומים לפתרונות יעילים יותר. אחריות כל האחריות במקום אחד בלבד!

מחירי עוז בנייה ושיפוצים, נקבעים בשטח מולכם, מחירי האתר הינם אינדיקציה כללית ולא מחייבת לצורך הבנה כללית של מחירי השוק, ונובעים גם ממחירון "דקל" לענף השיפוצים הקובע עלויות שיפוצים לפי היקפים. בשטח המחיר יקבע בסיכום מולכם ויותאם להיקף השיפוץ  ורצונותיכם וכמובן ככל שנוכל ללכת לקראתכם נלך בשמחה.

אחריות בענף השיפוצים נובעת מהבנה והסכמה כללית בשוק, של שנה אחריות לענף השיפוצים. כאשר יש יוצאי דופן בזמן האחריות לטובה. למשל בתחום המיזוג האחריות אותה אנו נותנים עבור המוצר הינה שבע שנים !

לחלק מהמוצרים אותם אנו מספקים ומתקינים ישנה אחריות מוצר לשלוש שנים ואף יותר.

אבל תמיד אנו נוהגים קודם כל להגיע אליכם ולברר ממה נהיתה הבעיה, וללכת לקראתכם ככל שנוכל.

אנו משדלים להציג בדפים רלוונטיים מחירים בכדי שתוכלו לקבל מושג כללי מה מחיר השוק לעבודה המבוקשת. אולם מחירים אלו הינם כללים וכל שיפוץ נבחן בשטח בלבד לפי דרישותיכם והצורך.

שיפוץ פנימי ניתן לבצע בכל עונות השנה, שיפוץ הקשור לחיצוני עדיף לא בגשם. אבל בהחלט אפשרי בחורף. צריך לקחת בחשבון שבחורף יכלים להיות פגעי מזג אוויר שיפגעו בשיפוץ. בקיץ החם אומנם קשה לעבוד בחוץ בחום אולם תהליך הייבוש של חומרים מהיר יותר.

בענף השיפוצים נהוג לתת מקדמה לבעל המקצוע. בעל המקצוע רוכש דברים למען השיפוץ שיגיעו החל מהיום הראשון ומקדמה עד סה"כ 20 אחוז תהווה מימון לרכישת חומרים ומוצרים בשבילכם. לעיטים אנו מסכימים לקבל את המקדמה ביום העבודה הראשון אחרי שחלק מהמוצרים הגיעו והדירה התחילה שיפוץ. הטבה זו מגיעה מאיתנו כאשר יש אמון בלקוח וכימיה טובה.

כתב כמויות הינו חלק מהחוזה מול הקבלן. את הכתב כמויות יכול להכין הקבלן, מהנדס או אדריכל\ מעצב פנים. כתב הכמויות הינו מסמך שאומר מה הכמויות של כל התקנה או שיפוץ. לדוגמא: 30 מטר מ"ר בניית קיר גבס שני צדדים כולל שפכטל וצבע. התקנת אסלה סמויה כמות 2. כתב הכמויות עושה סדר לקבלן מה הוא צריך לבצע, ולכם מה אתם צריכים לקבל ומה מחיר כל סעיף בכתב הכמויות.

הכל תלוי מה סוג הרצפה ? האם היא שיש, קרמיקה או פרקט. בקרמיקה שקל לנקותה מספי יהיה לפרוס קרטון הנרכש על ידינו ופריסתו על הרצפה. במשטחים סופגים לדוגמא פרקט וחלק מסוגי השיש קיים היום פתרון שנקרא "שטיח הפלא" המגיע במידה 1מטר על אורך 10 מטר. והוא מגן בפני מכות בנוסף, לא נקרע כמו קרטון ובעל יכולת ספיגת נוזלים וצבע מבלי להעביר לשכבת הריצוף. 

החורף הישראלי הוא כזה המאפשר לשפץ גם בחורף ואין מניעה לכך. ישנם מספר עבודות חיצוניות שלא ניתן לבצע בגשם ותמיד אפשר לעכבם לכמה ימי שמש.

עבודות גמר זה שם כוללני למגוון רחב של עבודות אשר משפיעות ישירות על היופי ואופי של השיפוץ. בעת הגעת השלב של הגמר תתחילו לראות את הסוף. רוב עבודת השיפוצים מתמקדת בעבודות גמר בשבילכם.

התאחדות קבלני השיפוצים, הינה התאחדות שמצד אחד באה להגן ולקבץ קבלני שיפוצים ומצד שני לקדם נהלים ותקנים אשר יגנו על הלקוחות ויסדירו את שוק השיפוצים הישראלי.

חברת עוז בניה ושיפוצים, מאמינה בשירות, אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן ומשתלם ללקוחותינו.

חברתנו דואגת להציג באתר המלצות שנכתבו ביד או הודפסו על ידי לקוחותינו. בכדי לעזור לנו לשרת לקוחות נוספים.

תוכלו לראות את ההמלצות והפרויקטים השונים בקישור הבא: פרויקטים והמלצות .

עלויות שיפוץ בית הן מורכבות ומתאימות בצורה שונה לא רק לבית. אלא גם אליכם. המחיר מושפע מ: גודל השטח, גובה השטח, נגישות עבודה, מורכבות העבודה, חומרים ורמת גימור הנדרשת על ידכם. לכן כל שיפוץ אפילו אם הוא באותה צורת בית הינו שונה ומותאם וכך גם מחירו.

עוז בניה ושיפוצים, מבצעת עבודות שיפוצים מפשוטות ועד מורכבות בכל רחבי הארץ, עם ניסיון של שני דורות בחברה ומעל 40 שנות וותק כחברה בתחום. אנו דוגלים בשירות מצוין, איכות ביצוע ודיוק ברמה גבוהה, מחיר משתלם ללקוח וסיום מהיר של עבודה. 

בחברתנו תקבלו פרויקט מתחילת תכנונו ועד המפתח, משלבי ההריסה ועד הניקיון שבסופו וכל מה שבדרך. עם עוז בניה ושיפוצים תוכלו לבצע את כלל עבודות השיפוצים, הגמר ועיצוב הגינה באיכות מקסימאלית ובמחירים המותאמים לכם ובתוצאה כפי שחלמתם. באתרנו תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של עבודות שיפוצים ועבודות הגמר שאנו מבצעים. כולל עבודות רבות אשר לא כוללות עבודות שבירת קירות בבית אלא שיפוץ קירות בבית.

מנציגי עוז בניה ושיפוצים תקבלו לכל פנייה פגישה והצעת מחיר חינם ללא התחייבות! פשוט פנו אלינו, וקבלו הצעה המותאמת לבקשתכם כזו המשתלמת לכם ותשדרג את ביתכם או עסקכם.

תוכן עניינים

איך לשפץ בלי לשבור קירות בבית – שיפוץ במינימום לכלוך ונזק ללא שבירת קירות בדירה

רבים בקרב הציבור הרחב נוטים לדחות את שיפוץ הבית משום שכיום רווחת מאוד התפישה שלפיה לא ניתן באמת לשפץ בית בלי לשבור קירות להיגרר להוצאות כבדות. בנוסף לכך, דיירים רבים מאמינים כי תהליך שיפוצים בהכרח גורם לפגיעה בהתנהלות השוטפת של הבית ובהכרח כרוך בכמויות של אבק, חומרי בנייה, פועלים רבים ועוד. אם גם אתם מאמינים כי אכן כך הם פני הדברים, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נגלה לכם איך לבצע שיפוץ בית ישן בלי לשבור קירות , בלי להיכנס להוצאות כבדות ובלי לקחת סיכונים מיותרים. קריאה נעימה. 

מאמרים נוספים בנושא שיענינו אותך:

איך לשפץ בלי לשבור קירות – שיפוץ במינימום לכלוך ונזק

רבים בקרב הציבור הרחב נוטים לדחות את שיפוץ הבית משום שכיום רווחת מאוד התפישה שלפיה לא ניתן באמת לשפץ בית בלי לשבור קירות להיגרר להוצאות כבדות. בנוסף לכך, דיירים רבים מאמינים כי תהליך שיפוצים בהכרח גורם לפגיעה בהתנהלות השוטפת של הבית ובהכרח כרוך בכמויות של אבק, חומרי בנייה, פועלים רבים ועוד. אם גם אתם מאמינים כי אכן כך הם פני הדברים, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נגלה לכם איך לבצע שיפוץ בית ישן בלי לשבור קירות , בלי להיכנס להוצאות כבדות ובלי לקחת סיכונים מיותרים. קריאה נעימה.

איך לשפץ בית ישן בלי לשבור קירות ?

שיפוצים הם למעשה הגדרת מטרייה רחבה במיוחד שתחתיה ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של פעולות שונות שחלקן פשוטות מאוד. לא תמיד צריך לשבור קירות בתהליך שיפוצים שכן לעתים מדובר בשיפוץ אסתטי ושטחי בלבד. למעשה, גם צביעה מחדש של הדירה והדבקת מדבקות קיר מעוצבות בחדרי השינה נכללות תחת ההגדרה של שיפוצים ויכולות ליצור שינוי לא פחות גדול באווירת הבית משיכול ליצור שיפוץ הכולל שינוי של חלוקת החלל על ידי שבירת קיר.

חשוב להבחין אפוא בין שיפוצים המבוצעים לצרכים קוסמטיים או עיצוביים לבין שיפוצים המבוצעים לצרכים פרקטיים, כמו למשל הרחבת חדר השינה, פתיחת המטבח לסלון או איחוד בין חדר השירותים לחדר המקלחת. כל עוד מדובר על שיפוץ קוסמטי במהותו, שבירת קירות מיותרת לחלוטין.

איל לשפץ את ביתך בלי לשבור קירות, עבודת גבס מומלצת למקרה זה

דוגמאות לסוגי שיפוצים שלא מצריכים שבירת קירות:

להלן כמה דוגמאות לשיפוצים הרלוונטיים הן עבור דירה בבניין מגורים והן עבור שיפוץ בית פרטי שלא כרוכים בשבירת קירות ועדיין מסוגלים לגרום לשינוי משמעותי מאוד בעיצוב חלל המגורים:

 • החלפת אלמנטים מרכזיים במטבח – כמו למשל ידיות של מגירות, דלתות של ארונות או ברזים – באלמנטים מעוצבים ומיוחדים, יכולה לגרום לשינוי של ממש בחוויית הבישול.
 • החלפת הריצוף או חיפוי הקיר – יכולה לגרום לכל אופי הבית להשתנות מן הקצה אל הקצה תוך זמן קצר מאוד ותוך השקעה כספית לא גבוהה.
 • החלפת גופי תאורה – על ידי החלפת גופי התאורה בגופי תאורה מודרניים ובגופי תאורה מוסתרים, ניתן ליצור שינוי דרמטי במיוחד במראה החלל. את השינוי ניתן לבצע בכל חדר בבית, החל מהמטבח וכלה בסלון ללא שבירת קירות ובחדר השינה של ההורים.
 • החלפת דלתות הפנים ומסגרות החלונות – די בהחלפת חלונות העץ בחלונות אלומיניום כדי לשנות את האווירה בבית בצורה דרסטית והדבר נכון גם בנוגע להחלפת דלתות הקבלן הפשוטות בדלתות פנים מעוצבות. באותה נשימה יש להזכיר גם את דלת הכניסה לבית, שבניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, הינה בעלת השפעה מכרעת על האווירה בחלל המגורים.

אם בכל זאת החלטתם לשבור קיר בבית מהו מחיר שבירת קיר ?

 • עלות שבירת קיר גבס או עלות פירוק קיר גבס נע סביב ה 40 ש"ח למטר בכמויות גדולות המחיר יורד במקום עם הרבה פינות או קונסטרוקציות מורכבות המחיר עולה.
 • עלות שבירת קיר בלוקים עובי 10 ס"מ נעה בין 2500 – 3500 ש"ח תלוי בגודל ולא כולל שינוי חשמל ואינסטלציה כמו גם תיקוני תקרה קירות ורצפה.
 • עלות שבירת קיר בלוקים עובי 20 ס"מ נעה בין  3500 – 4500 ש"ח תלוי בגודל ולא כולל שינוי חשמל ואינסטלציה כמו גם תיקוני תקרה קירות ורצפה.
 • עלות שבירת קיר בטון יכול להיות יותר בעיתי ועל כל שבירה כזו יש להתייעץ עם מהנדס שיאשר שבירה כזו בצורה בטוחה ומה יש לתקן ורק לאחריו קבלן יוכל לתת הצעה רלוונטית לעבודת שבירת קיר מחיר משתלם.

שיפוץ מקיף לבית בלי לשבור קירות – עוז בנייה ושיפוצים

לקבלת פרטים נוספים לגבי איך לשפץ בית בלי לשבור קירות ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום השיפוצים, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 050-5253695 עוד היום עם חברת שיפוצים עוז בנייה ושיפוצים המחזיקה בוותק של יותר מ 40 שנה בתחום השיפוצים ומתן הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

צפו במחירוני השיפוצים של חברת עוז בנייה ושיפוצים לשנת 2021

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח.

העמוד הזה מדהים

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים כלליים

חברת עוז בניה ושיפוצים מתמקדת בעבודתה באזורים שבין באר שבע בדרום עד לכפר סבא ונתניה בצפון ומודעין רעות במזרח. אנו ממוקמים באזור יבנה, אולם כאמור פועלים במגוון ערים וישובים בארץ: אשקלון, מזכרת בתיה, אשדוד, יבנה, גן יבנה, באר טוביה, קריית מלאכי, קריית גת, גדרה, יישובי גדרות, רמלה, לוד, מודעין, נס ציונה, רחובות, ראשון לציון, באר יעקוב, אזור, חלון, בת ים, תל אביב, אור יהודה, יהוד, קריית אונו, פתח תקווה, הרצליה, כפר סבא וכל הישובים שבניהם.

שיפוץ בדירה בבניין משותף יכולה לגרום נזקים לבניין ולדיירים האחרים. נזקים אלו מתבטאים בעיקרם במסדרונות הקומות, המעליות, הלובי ואף החנייה.

מומלץ ביותר לא להעלות את הריצוף והכליים הסניטריים דרך המעלית עם יש אופציה מומלץ להזמין מנוף דירות ובאותה ההזדמנות להוריד פסולת ולא דרך המעליות. אופציה טובה נוספת להיפטר מהפסולת היא שרוול היוצא מהדירה אל עבר מכולת פסולת.

כאשר משתמשים במעלית אנו נוהגים להדביק קרטון מגן על הרצפה ובסיום כל יום להחליפו ונקות את המעלית.

עוד דרך קלה להגן על הבניין מלכלוך היא לשים סמרטוט רטוב בכניסה לבית ובכך לצמצם סימני רגלים מאובקות במסדרון.

ובעיקר להיות זהירים ולהתחשב בשכנים.

 

 הדרך הנכונה לבחור חברת שיפוצים היא: אמון בקבלן ובעצותיו, המלצות של עבודות קודמות, בחינת הצעת המחיר ורמת הפירוט והתחייבויותיו לזמני ביצוע העבודה. וגם כימיה ברמת השיחה בין הצדדים.

ישנם יתרונות רבים לקבלן שיפוצים המבצע את כלל העבודות עם צוות שלו, החשובות שבהם: תיאום בין העבודות לחיסכון בזמן, תכנון כולל וראית תמונה כללית של שלבי העבודה והתוצאה הסופית, ביצוע מקצועי ומשולב תחומים לפתרונות יעילים יותר. אחריות כל האחריות במקום אחד בלבד!

מחירי עוז בנייה ושיפוצים, נקבעים בשטח מולכם, מחירי האתר הינם אינדיקציה כללית ולא מחייבת לצורך הבנה כללית של מחירי השוק, ונובעים גם ממחירון "דקל" לענף השיפוצים הקובע עלויות שיפוצים לפי היקפים. בשטח המחיר יקבע בסיכום מולכם ויותאם להיקף השיפוץ  ורצונותיכם וכמובן ככל שנוכל ללכת לקראתכם נלך בשמחה.

אחריות בענף השיפוצים נובעת מהבנה והסכמה כללית בשוק, של שנה אחריות לענף השיפוצים. כאשר יש יוצאי דופן בזמן האחריות לטובה. למשל בתחום המיזוג האחריות אותה אנו נותנים עבור המוצר הינה שבע שנים !

לחלק מהמוצרים אותם אנו מספקים ומתקינים ישנה אחריות מוצר לשלוש שנים ואף יותר.

אבל תמיד אנו נוהגים קודם כל להגיע אליכם ולברר ממה נהיתה הבעיה, וללכת לקראתכם ככל שנוכל.

אנו משדלים להציג בדפים רלוונטיים מחירים בכדי שתוכלו לקבל מושג כללי מה מחיר השוק לעבודה המבוקשת. אולם מחירים אלו הינם כללים וכל שיפוץ נבחן בשטח בלבד לפי דרישותיכם והצורך.

שיפוץ פנימי ניתן לבצע בכל עונות השנה, שיפוץ הקשור לחיצוני עדיף לא בגשם. אבל בהחלט אפשרי בחורף. צריך לקחת בחשבון שבחורף יכלים להיות פגעי מזג אוויר שיפגעו בשיפוץ. בקיץ החם אומנם קשה לעבוד בחוץ בחום אולם תהליך הייבוש של חומרים מהיר יותר.

בענף השיפוצים נהוג לתת מקדמה לבעל המקצוע. בעל המקצוע רוכש דברים למען השיפוץ שיגיעו החל מהיום הראשון ומקדמה עד סה"כ 20 אחוז תהווה מימון לרכישת חומרים ומוצרים בשבילכם. לעיטים אנו מסכימים לקבל את המקדמה ביום העבודה הראשון אחרי שחלק מהמוצרים הגיעו והדירה התחילה שיפוץ. הטבה זו מגיעה מאיתנו כאשר יש אמון בלקוח וכימיה טובה.

כתב כמויות הינו חלק מהחוזה מול הקבלן. את הכתב כמויות יכול להכין הקבלן, מהנדס או אדריכל\ מעצב פנים. כתב הכמויות הינו מסמך שאומר מה הכמויות של כל התקנה או שיפוץ. לדוגמא: 30 מטר מ"ר בניית קיר גבס שני צדדים כולל שפכטל וצבע. התקנת אסלה סמויה כמות 2. כתב הכמויות עושה סדר לקבלן מה הוא צריך לבצע, ולכם מה אתם צריכים לקבל ומה מחיר כל סעיף בכתב הכמויות.

הכל תלוי מה סוג הרצפה ? האם היא שיש, קרמיקה או פרקט. בקרמיקה שקל לנקותה מספי יהיה לפרוס קרטון הנרכש על ידינו ופריסתו על הרצפה. במשטחים סופגים לדוגמא פרקט וחלק מסוגי השיש קיים היום פתרון שנקרא "שטיח הפלא" המגיע במידה 1מטר על אורך 10 מטר. והוא מגן בפני מכות בנוסף, לא נקרע כמו קרטון ובעל יכולת ספיגת נוזלים וצבע מבלי להעביר לשכבת הריצוף. 

החורף הישראלי הוא כזה המאפשר לשפץ גם בחורף ואין מניעה לכך. ישנם מספר עבודות חיצוניות שלא ניתן לבצע בגשם ותמיד אפשר לעכבם לכמה ימי שמש.

עבודות גמר זה שם כוללני למגוון רחב של עבודות אשר משפיעות ישירות על היופי ואופי של השיפוץ. בעת הגעת השלב של הגמר תתחילו לראות את הסוף. רוב עבודת השיפוצים מתמקדת בעבודות גמר בשבילכם.

התאחדות קבלני השיפוצים, הינה התאחדות שמצד אחד באה להגן ולקבץ קבלני שיפוצים ומצד שני לקדם נהלים ותקנים אשר יגנו על הלקוחות ויסדירו את שוק השיפוצים הישראלי.

חברת עוז בניה ושיפוצים, מאמינה בשירות, אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן ומשתלם ללקוחותינו.

חברתנו דואגת להציג באתר המלצות שנכתבו ביד או הודפסו על ידי לקוחותינו. בכדי לעזור לנו לשרת לקוחות נוספים.

תוכלו לראות את ההמלצות והפרויקטים השונים בקישור הבא: פרויקטים והמלצות .

עלויות שיפוץ בית הן מורכבות ומתאימות בצורה שונה לא רק לבית. אלא גם אליכם. המחיר מושפע מ: גודל השטח, גובה השטח, נגישות עבודה, מורכבות העבודה, חומרים ורמת גימור הנדרשת על ידכם. לכן כל שיפוץ אפילו אם הוא באותה צורת בית הינו שונה ומותאם וכך גם מחירו.

שתף ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!