יולי 26 2015
בטון הבסיס העיקרי לתהליכי הבנייה

בטון הבסיס העיקרי לתהליכי הבנייה.

ה- בטון נחשב לאחד החומרים החזקים והעמידים ביותר כיום, וככזה בטון הבסיס העיקרי לתהליכי הבנייה הוא לוקח חלק בלתי נפרד כמעט בכל עבודת בנייה או שיפוץ. השימוש ב- בטון בשלבים השונים של הבנייה, או אף במהלך השיפוץ עצמו, נעשה תוך שימוש בתבנית מיוחדת היוצרת את הצורה או המראה הנדרש שאותה מתכנן מהנדס הבנייה.

יציקת בטון בהתאם לתבנית זו מספקת מראה מוגמר חלק ומדויק יותר ובסיס לבניית שלד המבנה, הקירות או התקנת הרצפות. יציקת הבטון נעשית בשטח על ידי חברות המתמחות בכך הנעזרות בציוד המשוכלל המתאים ובצוות מקצועי ומיומן המסוגל להתמודד בהצלחה עם אתגריו הרבים של חומר זה. חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בעבודות יציקת בטון, שיפוץ ובנייה ומציעה לכם מענה ברמה גבוהה.

בטון הבסיס העיקרי לתהליכי הבנייה

הבטון, כאמור, משמש כאחד האלמנטים החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה או שיפוץ. תהליך יציקת הבטון מתחיל כשהבטון בצורתו הנוזלית וכשהוא מעורבב עם חומרי גלם נוספים, כמו חול, מלט או טיט, המוסיפים לא מעט לחוזקו ומשפרים את תכונותיו. לאחר ערבובו עם החומרים הנוספים הוא מועבר אל התבנית המיועדת שהוכנה מראש.

יציקת בטון באופן זה כוללת, לעתים, גם שימוש במוטות פלדה מסיביים עד לכדי קבלת בטון עבה ועמיד מאוד (מתאים במקרים של בניית ממ"ד, למשל). יציקה של בטון משמשת כפתרון בתהליכי שיפוץ ובנייה רבים ויכולה לקחת חלק בבניית קירות הבית, המחיצות השונות בו, בניית גדרות בחלקו החיצוני של המבנה, בנייה של בניינים גבוהים ועוד.

קירור הבטון לאחר יציקתו ישירות אל התבנית יכול להיעשות בכמה שיטות, לרבות בעזרת הזרמת מים בצינורות מיוחדים, וכן באמצעים מקררים נוספים המוצעים אף הם. הקפדה על קירור מלא מבטיחה בטון חזק ועמיד ומונעת את התפוררותו. יציקת הבטון באופן מדויק, על פי התבנית הקיימת, והקפדה על קירורו של הבטון כחלק בלתי נפרד מהתהליך כולו, מאפשרים תוצאות ברמה גבוהה ומראה אסתטי יותר. מסיבה זו בדיוק ישנה חשיבות רבה במיוחד בפנייה אל חברות המתמחות בתחום, חברות בעלות ניסיון בביצוע יציקת בטון ובתהליכי שיפוץ ובנייה.

פתרונות בנייה ושיפוץ בהתאמה מלאה

חברת עוז בנייה ושיפוצים מציעה לכם פתרונות בנייה ושיפוץ בהתאמה מלאה, בשילוב עם יציקת בטון ושימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד. החברה, שפועלת בתחום יותר מ–35 שנה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מעבודות בטון מקצועי של עובדים המלווים את הלקוח לאורך כל פרויקט הבנייה או השיפוץ ומבצעים עבורו את העבודה בצורה הטובה ביותר.

טיפים לשיפוץ הבית
פרקט הטרנד העכשווי!