כאשר אנו שוקלים לבנות קיר יש לקחת בחשבון שני הפרמטרים העיקרים: האם הקיר העמיד לתנאי חוץ או שמא מדובר בקיר פנימי? והאם אנו מעוניינים בבניה כבדה שתכביד על היסודות או שמא בניה קלה יותר מתאימה לנו? בנוסף יש לקחת בחשבון פרמטרים כמו: עמידות הקיר למים, אש, איכות הבידוד והאקוסטיקה, וונדליזם, ומהירות הקמת הקיר לפעמים גם הם מהווים שיקול חשוב.

חברת עוז בניה ושיפוצים מבצעת עבודות בנייה בכל סוגי הבלוקים הקיימים בשוק לפי דרישת הלקוח. חברתנו מבצעת עבודות אלו במקצועיות ללא חיסכון בחומרים על מנת להגיע לקירות ישרים וללא פגמים, חברתנו מבצעת את יציקות העמודים, היסודות, וחגורות לפי צורך או תוכנית הנדסית, אנו פותחים פתחים ומתקינים חלונות ודלתות מכל סוג ומבצעים את כל עבודת החשמל, תקשורת והאינסטלציה הנדרשת.

חברת עוז בניה ושיפוצים מבצעת עבודות בנית קירות ותקרות בכל סוגי הבניה הקלה לפי דרישת הלקוח. חברתנו מקפידה על בניית שלדת פח או ברזל מתאימה ולחזקה למבנה בצורה מקצועית. בחברתנו אין מצב של קיר מתנדנד או חוסר בחיזוקים, בסגנון בניה זה יש לחשוב מראש אלו אלמנטים אנו צריכים בקירות ולהכינם עוד בתהליך בנית המסגרת כדוגמא: חלונות, דלתות, חשמל ותקשורת, אינסטלציה ובידוד. חברת עוז בניה ושיפוצים ממליצה לשלב בבניית קירות אלו בידוד תרמי ואקוסטי על מנת לשפר את נתונים אלו.