חברת עוז בנייה ושיפוצים פועלת כבר למעלה מ-40 שנים ומבצעת את כל סוגי עבודות בנייה. במהלך השנים לקחנו חלק בפרויקטים הן במגזר הפרטי: וילות או דירות  והן במגזר העסקי: משרדים, מפעלים, מבני ציבוריים ועוד. לקוחות החברה נהנים מליווי מקצועי לכל שלבי העבודה, שקיפות מלאה, יחס אישי כאשר אנו מקפידים לספק מטריית שירותים רחבה תחת קורת גג אחת.

עבודות בנייה

עבודות בנייה

אילו עבודות בנייה אנו מבצעים?

  • חלוקה מחדש בדירות – עם השנים הצרכים שלנו משתנים, תינוקות נולדים, הילדים גדלים ובשלב מסוים גם עוזבים את הבית. ניתן לבצע חלוקה מחדש על פי הצרכים המדויקים שלכם. אנו מבצעים חלוקה מחדש בהתאם לצורך: עבודות פינויי והריסה, בנייה כבדה המשלבת בלוקים מבטון, דרך לוחות גבס ועל בלוקי איטונג.
  • בנייה קלה- פתרונות בגבס ואומנות בגבס, בנייה בפנלים מבודדים ועוד.
  • הכנת תשתיות- חשמל מיזוג ואינסטלציה לבית.
  • בניית דקים ופרגולות- מכל סוגי החומרים ובכל העיצובים.
  • בניית מרפסות ותוספות בנייה- לבתים פרטיים החל משלב היציקות והברזל ועד גמר מרשים.
  • ועוד…

עבודות בנייה – קצת על התהליך עצמו

כל עבודת בנייה מתחילה בקידוחי יסודות בהתאם לתכנית מהנדס קיימת. את התהליך מתאימים בראש ובראשונה לתנאי השטח כבסיס הכנה ליציקת בורות ועמודים. לאחר מכן עוברים לביצוע זיון ברזלים, יציקות בטון, יציקת קורות קשר שתפקידן למנוע תזוזות ולבסוף יציקת הרצפה.

לאחר מכן עוברים לשלבים הבאים הכוללים בנייה של הקירות, הנחת תשתיות לצנרת הביוב, המים, החשמל, המיזוג והתקשורת. כל שאר העבודות בין אם זה עבודות צבע וטיח, שליכט צבעוני, עבודות גבס, חיפויים, ריצוף או פרקט, התקנת ארונות וכדומה שייכים לשלבים המשלימים של עבודת השלד הראשונית הנקראים עבודות גמר. לאורך השנים, כמעט כל אחד מאיתנו זקוק לעבודת בנייה כזו או אחרת הן במטרה להשיג מענה לצרכים שלנו מהחללים השונים בבית או במשרד, הן בכדי לשמור על תחזוקה ותקינות של המבנה (איטום, בידוד, צבע) והן בכדי לשפר את המראה העיצובי והסגנון של המקום בו אנו נמצאים.

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתחייבת לשימוש בחומרי הגלם הנכונים והאיכותיים ביותר במטרה להבטיח איכות ורמת גימור גבוהה על פי התקנים. נשמח לסייע לכם בתכנון עבודת הבנייה הבאה שלכם עם דגש על הקשבה, דיוק בעבודה, התאמה מדויקת של התהליך לצרכים שלכם תוך התחשבות בתקציב העומד ברשותכם.

גלריית עבודות בנייה :