הדבקת טפטים

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אחד הטרנדים העיצוביים  בשיפוץ דירה של שנות ה-60-70 היה לבצע הדבקת טפטים בכל מיני חללים בבית במטרה להעשיר את מראה החלל ולייחד אותו והכל בתקציב נמוך יחסית.

בשנות ה-90-80 יצאו הטפטים מהאופנה בשל הדוגמאות המיושנות ומה שהיה כטרנד קיבל שם המזדהה עם מאפיינים כמו ”עתיק“, ”מיושן“, ”מראה של סבא וסבתא“.

בשנות ה-2000 הטפטים חזרו ובגדול עם מגוון עצום של דוגמאות ייחודיות המאפשרות לנו לכסות חלק מסוים בקיר או את כולו.

למעשה, הדבקת טפטים מאפשר לנו להפוך כל קיר לתמונה של ממש, סוג של יצירת אמנות ייחודית. זריקה של צבע, נגיעה של יוקרה או במטרה ליצור תחושה של חלל גדול יותר כחלק מעבודות עיצוב בית בהתאמה אישית.

הדבקת טפטים

היום יש מגוון רחב של טפטים החל מטפטים המדמים קיר של בריקים, דרך טפטים עם תמונה לחדרי ילדים ועד טפטים בכל מיני טקסטורות וגוונים ואף כאלה הבאים בגדלים המותאמים לקירות הבית בחתיכה אחת.

 

בחירת טפטים – איך זה מתבצע?

הבחירה של הטפט היא משהו שהוא מאוד אישי ואינדיבידואלי לכל אחד ולכל חלל. כל אחד מתחבר לדוגמא ולסגנון אחר.

לפי שיטת עבודתנו תוכלו ללכת על אחת משתי אפשרויות:

לבחור את הטפט בעצמכם להזמינו ולהביאו לשטח

לבחור טפט מבין הדוגמאות שאנחנו מציעים לפי קטלוגים של היצרנים.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

דגשים לבחירת טפטים:

את הטפט כדאי לבחור לפי הצבעים של החלל, בהתאם לריהוט קיים ולהבין מה אנחנו אוהבים. כדאי בנוסף לברר מה סוג ההדבקה הנכונה לטפט שבחרתם.

הדבר החשוב ביותר בתהליך של הדבקת טפטים הוא התשתית. עלינו לוודא שהקיר שלנו נמצא במצב טוב כלומר שהוא קודם כל ישר ללא חורים. ועדיף במצב שהקיר עבר החלקה קירות בשפכטל אמריקאי ומריחות בדבק מקשר.

בנוסף, במידה והקיר מתקלף, עלינו לקלף את כולו וכמובן לבצע תיקוני שפכטל וצבע. במידה והקיר לא מתקלף, כל מה שאנחנו צריכים זה לבדוק האם יש לנו מפסקים או שקעים על הקיר.

במידה וכן, עלינו לפרק רק את המסגרת של השקע ככה המסגרת תישאר נקייה. בשלב הבא אנו מבצעים מדידה מדויקת של הקיר. זאת כדי שנוכל לחתוך את הטפט. את הגלילים חותכים מראש בגודל של הקיר. משאירים קצת ספייר כדי שניתן יהיה לחתוך בשלב הבא. בודקים שהכל ישר ומבצעים חיתוך מהגליל בסכין וסרגל. חשוב למדוד שוב את  הקיר שאכן המידות נכונות ולא טעינו.

בשלב הבא צובעים את הקיר בעזרת רולר דבק מיוחד שמגיע באבקה ליישום טפטים. הדבק על בסיס מים והוא נעשה שקוף מיד שהוא מתייבש. את המריחה חשוב לעשות גם על הטפט עצמו באותו צורה. לאחר מכן מיישמים את הטפט על הקיר מה שדורש ידע, הבנה מקצועית ודיוק.

לסיכום, יתרונות הדבקת טפטים…

משדרג חללים בבית ברמה העיצובית ייחודיות אישית שלכם.

עלות לא גבוהה השפעה עיצובית גדולה.

התקנה פשוטה יחסית, ללא לכלוך כבד.

חיסכון בצבע לאורך זמן, טפט ניתן לנקות במגבון ובכך חוסכים צביעות חוזרות ונשנות.

קל לניקיון כאמור ניתן לנקותו ללא בעיה עם מגבון.

מחיר הדבקת טפטים מושפעת ממצב הקיר, מעלות הטפט עצמו ומכמות השטח בו נדרש לבצע טפט מאותו הדגם. ככל שהכמות קטנה יותר או עם הרבה פינות ככה הפחת יכול להיות גבוה יותר. המחיר נע בים 300-900 ₪ לקיר עד 10 מ"ר.

רוצים להדביק טפטים? יש לכם שאלות? השאירו את הפרטים שלכם באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה. חברתנו מציעה הצעת מחיר חינם לכל פונה ללא התחייבות.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!