הדבקת ריצוף

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

עד לפני מספר שנים, מי שהיה מעוניין לבצע עבודת ריצוף בביתו, היה עושה זאת על ידי שבירה של הריצוף הקיים והחלפתו בחדש.

מדובר בהליך יקר, מורכב ומסובך שכן בתחילה יש לשבור את הריצוף, לפנות את הפסולת, לחפור ולהוציא חול עד הבטון, להחליף את החול הקיים ולהתחיל שוב את תהליך הריצוף מאפס.

כל המידע הרלוונטי לגבי הדבקת ריצוף, במקום אחד.

חברת עוז בנייה ושיפוצים היא בין חברות הבנייה והשיפוצים המובילות בישראל. אנו שמים דגש על תהליך מקצועי של הדבקת ריצוף על כל שלביו באופן מקצועי, יסודי ויעיל.

בנוסף אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו שירותי ייעוץ בנוגע לריצוף המומלץ על פי התקציב והצרכים שלכם ועל פי הסגנון העיצובי הקיים

הדבקת ריצוף בשיטה חדשנית

מה שבעבר היה מייקר מאוד את תהליך של החלפת ריצוף היה כל הנושא של פינוי הפסולת.

לכן, במשך השנים פותחה שיטה ייחודית המסייעת לקצר משמעותית את זמן העבודה, להוזיל את החלפת הריצוף, לרוב מבלי לפגוע ברמת הגימור ובאיכות העבודה.

ההוזלה למעשה מתבטאת בשני היבטים כאשר ההיבט הראשון הוא כפי שציינו שאין צורך לשבור את הריצוף ולפנות את הפסולת בניין שנוצרת לנו.

ההיבט השני והיותר משמעותי הוא קיצור זמן העבודה של הפועלים שחוסך גם כן כסף רב שכן במקום להרוס, לפנות, ליישם חול, לפלס.

 

הדבקת ריצוף, רק אצל המקצוענים!!!
הצעת מחיר חינם!!!

בכדי ליישם חומר להדבקת הריצוף אנחנו פשוט מדביקים אותו על הריצוף הקיים. בשונה מבעבר, היום ברוב המקרים אין צורך לשבור את הריצוף הקיים, אלא מבססים את הריצוף החדש על גבי הקיים.

איפה הבעיה?

ובכן, אחת הבעיות שנוצרו בשיטה החדשה באה לידי ביטוי בפילוס. כלומר, במידה והריצוף הקיים עקום, גם החדש יהיה עקום. ובכן, גם לזה יש היום פתרון שלצערנו עדיין לא כל הקבלנים מיישמים. שיטה זו נקראת ריצוף באמצעות ספיסר מתפלס.

אנו מבינים שאתם לא בקיעים כל כך בתחום הריצוף ובכל זאת ננסה להסביר את הדברים בצורה פשוטה.

בגדול, כדי שעבודת הריצוף תהיה תקינה קיים תקן שמחייב שיהיו חריצים בין אריח לאריח של לפחות של 3 מילימטרים. במידה ואין הקפדה על המרחק הזה, זה לא עומד בתקן ואז מדובר בליקוי בנייה לכל דבר גם בהיבט המשפטי.

הסיבה שמקפידים על המרווח הזה היא שאם אין מרווח רצוי בין אריח לאריח נוצר לחץ ואז יש פיצוץ של האריחים וכל העבודה נעשתה לחינם. הספייסרים הללו בעצם נועלים את אריחי הקרמיקה אחד לשני עד שהדבק מתייבש במצב ישר. פילוס שהוא מדויק זה מה שמייצר עבודה ברמה גבוהה. הספייסרים בעצם שומרים על מרווחים שווים וזה יוצר מראה אחיד ברמת גימור מושלמת. ריצוף בשיטת ספיסר מתפלס שומרת על רווחים שווים ודואגת שכל האריחים יהיו בקו המשכי אחד ללא תלות כמעט בשכבה מתחת. בשיטה זאת מגיעים לרמת סטייה אפסית בגבהים בין אריח ואריח לידו. היום, עם הרבה פחות בלאגן ובתקציב לא מאוד גבוה, גם אתם תוכלו להתחדש ברצפה חדשה.

מתי ניתן לבצע הדבקת ריצוף?

הדבקת ריצוף מתאפשרת רק במצבים בהם האריחים החדשים לא עשויים מאבן שהיא טבעית כמו שיש למשל. בנוסף, ישנם מקרים בהם נרצה להימנע מהדבקת ריצוף ונעדיף דווקא לבצע תהליך של החלפת הריצוף בבית כאשר מקרה בולט הוא למשל בבתים בהם הצנרת מאוד ישנה ובהם לא מומלץ לבצע הדבקה, הסיבה המרכזית שבגינה נעוצה העובדה שנרצה לבצע החלפת ריצוף בבית ולא הדבקת ריצוף בבתים כאלו היא שבמקרה ותהיה לנו בעיה בצנרת אנו למעשה נצטרך לעשות עבודה כפולה ולהרים שתי רצפות במקום אחת ולכן במקום לחסוך אנו יכולים למצוא את עצמנו נכנסים לעוד הוצאות מיותרות במקרה של תקלה.

במקרים מסוימים בהם הצנרת בדירה מאוד ישנה ואנו רוצים לבצע החלפת ריצוף בבית כחלק מתהליך השיפוץ שאנו מבצעים יש לשקול את האופציה להחליף את הצנרת, לשבור את הרצפה הקיימת, לסגור אותה ולאחר מכן להדביק על הרצפה הקיימת והתיקון שלה את האריחים החדשים. במקרים מסוימים, כאשר מבצעים הדבקה של הריצוף יש צורך לבצע קיצור של הדלתות לפי גובה השכבה החדשה. לפני שמבצעים את ההדבקה, חשוב לבדוק שהשטח נקי ושאין אריחים מתנדנדים, מנותקים או שבורים. מבצעים מריחה בדבק את הרצפה הקיימת ומבצעים סירוק באמצעות מאלג מחורץ. ביצוע נכון הוא הכרחי כאשר מדברים על הדבקת ריצוף בעיקר  בהיבט של מניעת חללים בין שכבות הריצוף.

כפי שאתם רואים ישנם המון היבטים שיש לקחת בחשבון לפני שאנחנו מבצעים תהליך של הדבקת ריצוף על הריצוף הקיים שלנו בבית וכפי שציינו לעיתים כלל לא משתלם לבצע את התהליך היות והוא עלול לעלות לנו יותר כסף למרות שניסינו לחסוך. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם קבלן מומחה כאשר אנו מתחילים את השיפוץ ולבדוק איתו האם כדאי לנו במקרה שלנו לבצע הדבקת ריצוף או החלפת ריצוף בכלל הבית. אנחנו בעוז בניה ושיפוצים ביצענו פרויקטים רבים במסגרת שיפוץ של הדבקת ריצוף על גבי ריצוף קיים. לאור הניסיון הרב שצברנו עם השנים בתחום הבניה ובפרט בתחום של הדבקת ריצוף, נוכל לסייע לכם בראש ובראשונה במתן שירותי ייעוץ ולאחר מכן כמובן נוכל לעזור לכם בעבודת הדבקת הריצוף.

טיפים לקליטה איכותית של ריצוף מודבק

אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים מקפידים על מספר דברים חשובים מאוד בזמן העבודה של הדבקת הריצוף על מנת שהתוצאה תצא מיטבית. מאוד קל לפשל בעבודת הדבקת ריצוף ולכן חשוב שבעל המקצוע שעושה אותה יהיה מקצוען ויקפיד על הדברים שציינו ועוד אחרים, מעבר לעובדה שציינו קודם לכן שיש לבדוק שהריצוף מפולס, יש לבצע קודם כל תיקונים בריצוף הקיים באמצעות דבק ייעודי לכך. חשוב שאותו דבק יהיה בעל תקן להדבקת ריצוף על מנת שלא תהיה בעיה של אריחים רוקדים לאחר ההדבקה. מעבר לכך יש לבצע לפני ההדבקה תהליך של ניקוי הגב של האריחים, הצד בו ניישם את הדבק, באמצעות ספוג או מטלית לחה על מנת שיספגו בצורה הטובה ביותר את הדבר על מנת שנוכל לקבל תוצאה מיטבית של הדבקת הריצוף.

מהן העלויות של הדבקת ריצוף?

אז כפי שאמרנו קודם לכן, התהליך של הדברת ריצוף מטרתו המרכזית היא לחסוך בזמן ובעיקר לחסוך בעלויות. בעוד שעלות ריצוף מחדש תנוע בין 200 ש״ח ועד 500 ש״ח למ״ר ואפילו יותר העלויות של הדבקת ריצוף זולות משמעותית. עלות הדבקת ריצוף תלויה כמובן בסוג הריצוף אותו אנו בוחרים וכמה עבודת הכנה יש לבצע לפני תהליך ההדבקה אבל המחיר ינוע בין סדרי גודל של 130 ש״ח ל-170 ש״ח למ״ר.

רוצים לשמוע עוד מידע על הדבקת ריצוף? אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב ולענות לכם על השאלות בצורה מקצועית. בנוסף, נשמח להגיע ישירות לביתכם ולבדוק את מצב הריצוף, לייעץ לכם לגבי סוג הריצוף שמומלץ להחליף אצלכם בבית, שיטת ההחלפה ועוד מידע הרלוונטי לתהליך.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!