הדבקת ריצוף – חיסכון אדיר בזמן, עבודה וכסף

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

עד לפני מספר שנים, מי שהיה מעוניין לבצע עבודת ריצוף בביתו, היה עושה זאת על ידי פירוק ריצוף קיים והחלפתו בחדש. כיום קיימים פתרונות ריצוף מתקדמים יותר וכלכלים יותר.

הליך פירוק ריצוף ישן, יקר, מורכב ומסובך שכן בתחילה יש לשבור את הריצוף, לפנות את הפסולת, לחפור ולהוציא חול עד הבטון, להחליף את החול הקיים ולהתחיל שוב את תהליך הריצוף מאפס.

כל המידע הרלוונטי לגבי הדבקת ריצוף בבית, במקום אחד.

חברת עוז בנייה ושיפוצים היא בין חברות הבנייה והשיפוצים המובילות בישראל. אנו שמים דגש על תהליך מקצועי של הדבקת ריצוף בבית על כל שלביו באופן מקצועי, יסודי ויעיל.

בנוסף אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו שירותי ייעוץ בנוגע לסוג ריצוף לבית בהדבקה המומלץ על פי התקציב והצרכים שלכם ועל פי הסגנון העיצובי הקיים

הדבקת ריצוף בדירה
הדבקת ריצוף בדירה הפתרון הזול בשבילכם

הדבקת קרמיקה על ריצוף קיים

מה שבעבר היה מייקר מאוד את תהליך של החלפת ריצוף  בדירה היה כל הנושא של פינוי הפסולת ושבירת הריצוף.

לכן, במשך השנים פותחה שיטה ייחודית המסייעת לקצר משמעותית את זמן העבודה, להוזיל את החלפת הריצוף, לרוב מבלי לפגוע ברמת הגימור ובאיכות העבודה.

ההוזלה למעשה מתבטאת בשני היבטים כאשר ההיבט הראשון הוא כפי שציינו שאין צורך לשבור את הריצוף ולפנות את הפסולת בניין שנוצרת לנו.

ההיבט השני והיותר משמעותי הוא קיצור זמן העבודה של הפועלים שחוסך גם כן כסף רב שכן במקום להרוס, לפנות, ליישם חול, לפלס.

 

הדבקת ריצוף, רק אצל המקצוענים!!!
הצעת מחיר חינם!!!

בכדי ליישם חומר להדבקת הריצוף אנחנו פשוט מורחים אותו ואז מתחילים לבצע הדבקת אריחים על ריצוף קיים. בשונה מבעבר, היום ברוב המקרים אין צורך לשבור את הריצוף הקיים, אלא מבססים את הריצוף החדש על גבי הקיים.

הדבקת קרמיקה על קרמיקה ישנה

בניגוד לעבודת הדבקת קרמיקה על ריצוף ישן קיים, הדבקת קרמיקה על קרמיקה קיימת מהווה אתגר קטן לקבלן הריצוף או קבלן השיפוצים. כיוון שחומר הקרמיקה או גרניט פורצלן הוא לא חומר סופג ולכן לדבק הקרמיקה קשה להתחבר אליו. ישנם שלושה שיטות ריצוף להתגבר על כך: 
 • חריצת ושריטת הקרמיקה הישנה וחספוסה. תהליך קשה מאבק ומיקר.
 • מריחת דבק פריימר מקשר לפני חומר להדבקת קרמיקה ובכך הבעיה נפתרת.
 • פירוק ריצוף מודבק וניקוי הדבק. מעט מיקר אבל מהווה פתרון שחייבים לשבור את הקרמיקה מסיבות שונות.
 

הדבקת גרניט פורצלן על ריצוף קיים חסרונות ופתרונות לבעיות

ובכן, אחת הבעיות שנוצרו בשיטה החדשה באה לידי ביטוי בפילוס. כלומר, במידה והריצוף הקיים עקום, גם החדש יהיה עקום. ובכן, גם לזה יש היום פתרון שלצערנו עדיין לא כל הקבלנים מיישמים. שיטה זו נקראת ריצוף באמצעות ספייסרים מתפלסים. יתרונות ספיסרים לקרמיקה אלו היא אדירה, גם עם משטח הריצוף הישן מעט עקום או בכל עבודה גם עם המשטח הישן ישר מומלץ להשתמש בספייסרים מתפלסים לקבלת עבודה ברמה גבוהה מאוד. כזו שניתן להעביר מטבע והוא יחליק בין האריחים ללא קפיצה.

אנו מבינים שאתם לא בקיעים כל כך בתחום הריצוף ובכל זאת ננסה להסביר את הדברים בצורה פשוטה.

בגדול, כדי שעבודת הריצוף תהיה תקינה קיים תקן שמחייב שיהיו חריצים בין אריח לאריח של לפחות של 3 מילימטרים. במידה ואין הקפדה על המרחק הזה, זה לא עומד בתקן ואז מדובר בליקוי בנייה לכל דבר גם בהיבט המשפטי. שאפילו אם תדרשו מהקבלן לבצע ריצוף ללא פוגות (ריצוף ללא מרווחים) אסור לו לבצע אחרת הוא פשע ותוכלו לתבוע אותו.

הסיבה שמקפידים על המרווח הזה היא שאם אין מרווח רצוי בין אריח לאריח נוצר לחץ ואז יש פיצוץ של האריחים וכל העבודה נעשתה לחינם. ספייסרים מתפלסים הללו בעצם נועלים את אריחי הקרמיקה אחד לשני עד שהדבק מתייבש במצב ישר. ישנם ספיסרים מפלסים חד פעמים ויש כאלו רב פעמיים. כאשר בשני השיטות הספיסר מוכנס מתחת לריצוף וישנו חלק המהדק אותו מלמעלה וכך מתבצעת הנעילה. לאחר יבוש חלקי בספיסרים הרב פעמיים שולפים אותם ומנקים את המשטח. בספיסרים מתפלסים חד פעמיים ההוצא של החלק העליון מתרחשת רק יום אחרי. פילוס שהוא מדויק זה מה שמייצר עבודה ברמה גבוהה. הספייסרים בעצם שומרים על מרווחים שווים וזה יוצר מראה אחיד ברמת גימור מושלמת. ריצוף בשיטת ספיסר מתפלס שומרת על רווחים שווים ודואגת שכל האריחים יהיו בקו המשכי אחד ללא תלות כמעט בשכבה מתחת. בשיטה זאת מגיעים לרמת סטייה אפסית בגבהים בין אריח ואריח לידו. היום, עם הרבה פחות בלאגן ובתקציב לא מאוד גבוה, גם אתם תוכלו להתחדש ברצפה חדשה.

היכן ניתן לבצע הדבקת מרצפות ?

ניתן להדביק אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן בכל מקום שתחשבו עליו למשל:

 • הדבקת קרמיקה על בטון חלק.
 • הדבקת קרמיקות על מדרגות בבית
 • כמובן הדבקת ריצוף בבית
 • הדבקה על קרמיקה באמבטיה והדבקה על קרמיקה במקלחת ללא פירוק
 • הדבקת קרמיקה באמבטיה והדבקת קרמיקה במקלחת על קיר מטויח.
 • הדבקת ריצוף אמבטיה, ריצוף מקלחת ו- ריצוף לשירותים על ריצוף ישן
 • הדבקת קרמיקה למטבח על הקירות או ברצפה.
 • הדבקת קרמיקה על גבס עם חומר הדבקה גמיש
 • הדבקת קרמיקה על קיר צבוע, מחייב שריטת הצבע ושימוש בחומר מתאים
 • הדבקת ריצוף מרפסת והדבקת ריצוף בגג
 • הדבקת ריצוף בגינה והדבקת ריצוף חניה על ריצוף קודם
 • הדבקת ריצוף על גבי מכסה ביוב בגינה
 • ועוד כיד הדמיון
הדבקת ריצוף בבית

 מתי ניתן לבצע הדבקת ריצוף?

הדבקת ריצוף מתאפשרת כמעט תמיד מה שמאפשר זאת הוא שימוש בחומר הדבקה מתאים לחומר שמדביקים עליו. ישנם מקרים בהם נרצה להימנע מהדבקת ריצוף ונעדיף דווקא לבצע תהליך של החלפת הריצוף בבית כאשר מקרה בולט הוא למשל בבתים בהם הצנרת מאוד ישנה והתרחש פיצוץ צנרת מים שהציף את הבית ואז לא מומלץ לבצע הדבקה כי אנחנו כולאים את המים ברצפה, במקרה כזה מומלץ החלפת ריצוף בבית ולא הדבקת ריצוף על ריצוף קיים.

ניתן להחליף צנרת מים חשמל ועוד העברות חדשות לפני הדבקת מרצפות ללא שבירת ריצוף ישן אלא על ידי חיתוך במכונה מיוחדת במינימום נזק שלא מונע הדבקה. ובכך גם לשדרג את הבית ולמנוע בעיות וגם לבצע הדבקה על ריצוף קיים ולא ריצוף קרמיקות בטיט.

מתי לא כדאי להדביק ריצוף ?

סיבה מרכזית שבגינה לא נרצה לבצע ריצוף בהדבקה בבית היא שבמקרה ותהיה לנו בעיה בצנרת מים ואנחנו לא מחליפים אותה, אנו למעשה נצטרך לעשות עבודה כפולה לבצע החלפת ריצוף בבית של שתי רצפות במקום אחת ולכן במקום לחסוך אנו יכולים למצוא את עצמנו נכנסים לעוד הוצאות מיותרות במקרה של תקלה. 

סיבה נוספת שנתקלנו בה כבר כמה פעמים היא במקרה של מזיקים בשכבת החול, כדוגמא טרמיטים שכן יש לפנות את כל החול ומוצרי העץ מהבית לבצע ריסוס מקיף ומתאים לטרמיטים ורק לאחר מכן יש לפזר סומסום מחדש ולרצף בטיט.

הדבקת מרצפות מצריכה קיצור דלתות או החלפתם

כאשר מבצעים הדבקה של הריצוף יש צורך לבצע קיצור של הדלתות לפי גובה השכבה החדשה או מראש לשקל החלפת דלתות למראה חדש ויוקרתי יותר. כמובן שחברת עוז בנייה ושיפוצים מספקת את כלל הפתרונות הקשורים לעבודת ריצוף דירה או בית.

סוגי אריחים – שקיימים בשוק

 • אריחי קרמיקה – מיעדים לחיפוי קירות ולריצוף. אלו אריחים מיוצרים ולא טבעיים הנוצרים ביציקה וחימום בתנור בטמפרטורה של 1200 מעלות. הייצור מתרחש באופן אוטומטי במכונות. בעלי יכולת ספיגה נמוכה ועמידות בשחיקה. נחשבים פחות טובים מגרניט פורצלן.
 • אריחי גרניט פורצלן- מיועדים לחיפוי וריצוף, בעלי דגמים רבים ויכולת עמידות בשחיקה וספיגה . הגרניט פורצלן נחשב איכותי יותר מאריח קרמיקה.
 • אריחי שיש וריצוף טרצו- נוצרים מאבן טבעית או מפלחי אבן טבעית נחשבים לריצופים יקרים יותר. בעלי עמידות לשחיקה אם כי דגמים רבים נחשבים לכאלו הסופגים נוזלים.

סוגי ברק בקרמיקות וגרניט פורצלן

 • ריצוף לפטו, ריצוף משי או בשמו המוכר חצי מבריק. שטח הפנים של המרצפת מובנה משני שכבות האחת מבריקה והשנייה מט. והוא בעל חספוס עדין.
 • ריצוף מבריק, ריצוף חלק לגמרי ללא חספוס בעל ברק בולט לעין
 • ריצוף מט בעל חספוס ניכר ללא ברק לרוב נחשב למוצר זול יותר משני האופציות האחרות.

סוגי עיצובים בקרמיקה וגרניט פורצלן 

 • ריצופים בעלי עיצוב גוון אחיד
 • ריצוף דמוי פרקט וריצוף דמוי דק.
 • ריצופים דמוי שיש ואבן טבעית.
 • ריצופים דמויי בטון יצוק.
הדבקת ריצוף תהליך עבודה

שלבים חשובים לפני ריצוף על ריצוף קיים

לפני שמבצעים את ההדבקה, חשוב לבדוק שהשטח נקי ושאין אריחים מתנדנדים, מנותקים או שבורים. מבצעים מריחה בדבק את הרצפה הקיימת ומבצעים סירוק באמצעות מאלג מחורץ. ביצוע נכון הוא הכרחי כאשר מדברים על הדבקת ריצוף בעיקר בהיבט של מניעת חללים בין שכבות הריצוף. במידה וכן יש אריחים מתנדנדים או שבורים צריך להסיר אותם בזהירות ולבטן את המקום לפני תחילת ההדבקה.

כפי שאתם רואים ישנם המון היבטים שיש לקחת בחשבון לפני שאנחנו מבצעים תהליך של הדבקת ריצוף על הריצוף הקיים שלנו בבית וכפי שציינו לעיתים כלל לא משתלם לבצע את התהליך היות והוא עלול לעלות לנו יותר כסף למרות שניסינו לחסוך. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם קבלן מומחה כאשר אנו מתחילים את השיפוץ ולבדוק איתו האם כדאי לנו במקרה שלנו לבצע הדבקת ריצוף או החלפת ריצוף בכלל הבית. אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים ביצענו פרויקטים רבים במסגרת שיפוץ של הדבקת ריצוף על גבי ריצוף קיים. לאור הניסיון הרב שצברנו עם השנים בתחום הבניה ובפרט בתחום של הדבקת ריצוף, נוכל לסייע לכם בראש ובראשונה במתן שירותי ייעוץ ולאחר מכן כמובן נוכל לעזור לכם בעבודת הדבקת הריצוף

טיפים לקליטה איכותית של ריצוף על ריצוף קיים

אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים מקפידים על מספר דברים חשובים מאוד בזמן העבודה של הדבקת הריצוף על מנת שהתוצאה תצא מיטבית. מאוד קל לפשל בעבודת הדבקת ריצוף ולכן חשוב שבעל המקצוע שעושה אותה יהיה מקצוען ויקפיד על הדברים שציינו ועוד אחרים, מעבר לעובדה שציינו קודם לכן שיש לבדוק שהריצוף מפולס, יש לבצע קודם כל תיקונים בריצוף הקיים באמצעות דבק ייעודי לכך. חשוב שאותו דבק יהיה בעל תקן להדבקת ריצוף על מנת שלא תהיה בעיה של אריחים רוקדים לאחר ההדבקה. מעבר לכך יש לבצע לפני ההדבקה תהליך של ניקוי הגב של האריחים, הצד בו ניישם את הדבק, באמצעות ספוג או מטלית לחה על מנת שיספגו בצורה הטובה ביותר את הדבר על מנת שנוכל לקבל תוצאה מיטבית של הדבקת הריצוף.

ריצוף מדרגות בקרמיקה

כאשר אנו מדבקים קרמיקה או גרניט פורצלן בדירה בעלת שני מפלסים או בבית פרטי בעל שני קומות, חשוב לבצע עבודה מקצועית במהלך המדרגות בכדי למנוע סכנה במדרגות. ישנו צורך לבצע התקנת ספי אלומיניום או ספי שיש ייעודיים בחיבור שלח המדרגה לרום המדרגה. כמובן שספי שיש נחשבים יותר יוקרתיים ויותר עיצוביים. הדבקת גרניט פורצלן על מדרגות  נועדה לחדש מדרגות ישנות בעלות נמוכה משמעותית מהחלפת הגרם מדרגות. בנוסף קיים אצלכם מכסה ביוב בין אם זה מכסה ביוב ביקורת במקלחת או מכסה שוחת ביוב מבטון אנו נוכל להדביק ריצוף על גבי מכסה ביוב באותה הקרמיקה של המשטח ובכך להמשיך במראה אחיד ויפה.

שיפוץ דירה לפני מכירה נקודות עניין בבית קיר בריקים

פרזול כחלק מעבודת הדבקת ריצוף

אולי אתם שואלים מה הקשר בין פרזול לעבודת הדבקת ריצוף? ובכן כל פינה מחייבת גימור כל שהוא בין אם זה השחזה ב 45 מעלות את הקרמיקה, פס דקור אלומיניום או פס שיש בצבע הקרמיקה לגימור מושלם, כנ"ל גם לסף מדרגה , פינה 90 מעלות בולטת מהקיר ועוד… פרזול נוסף שקיים הוא פרזול לנקודות ביקורת של ביוב, ניתן לשים מכסה ביוב מרובע לריצוף או מכסה ביוב עגול לריצוף, מפלסטיק זול או מכסה נקודת ביקורת ביוב מניקל או צבוע למשל בשחור, ישנם אפילו מכסי נקודת ביקורת ביוב שניתן לרצף בתוכם.

איך מחדשים רובע בקרמיקה?

בין אם הרובע בין חריצי הקרמיקה השחירה או יצאה יש כמה דרכים לחדש אותה:

 1. תיקון נקודתי של רובע שיצאה מבין החריצים תשמור על מראה יפה יותר ותמנע חדירת מים לשכבת החול או הסומסום מתחתיה. חשוב במיוחד לתקן רובע אחת לתקופה בחללים רטובים כגוןחדרי מקלחת ואמבטיה וכן בריצוף חיצוני כדוגמאת גג מרוצף או מרפסת חיצונית.
 2. נקיון רובע שהשחירה בעזרת חומצות, לא האופציה המועדפת אם כי אפשרי. בכדי לנקות את הרובע דרושה חומצה ייעודית או כזו ממש חזקה, החיסרון הגדול שחומצות חזקות עלולות לפגוע בקרמיקה ולכן לא מומלצות. מה גם שיש צורך למגן את עצמכם כיוון שהאדים שעולים מהם ממש מסוכנים.
 3. חריצת המשטח ומילוי רובע חדשה, דרך מומלצת מאוד כחלק מחידוש כל הרובע בבית או כשלב באיטם מרפסת או גג מרוצף או בשטח הגינה. חריצה מאפשרת לנו להוציא את כל השכבה הישנה, לייבש מאת חריצים רטובים, לשנות לגוון רובע שיחזיק יותר מעמד ולהיות בטוחים שטיפלנו בכל הנקודות שדרכם חדרו מים לשכבת הריצוף שלנו.

תיקון ריצוף שבור

לפעמים קורה שריצוף חוטף נגיע קטנה ואף גדולה בקצוות האריח או בתוכו. אם בעבר על כל מקרה כזה ההינו מחליפים אריח היום קיימים שיטות שללא לכלוך ושבירת האריח נוכל לתקן את האריח בקלות ומהירות עוד באותו הרגע. אולם במקרה של סדק או רעשי דפיקה ישנם פתרונות מחיזוק האריח ועד החלפתו בחדש לכן מומלץ לשמור אריחים בפינה בבית. להתייעצות לטיפול באריחים מתנדנדים, סדוקים או פגועים דברו איתנו ונשמח לעזור.

הדבקת ריצוף מחיר מומלץ 

אז כפי שאמרנו קודם לכן, התהליך של הדבקת ריצוף בבית, מטרתו המרכזית היא לחסוך בזמן ובעיקר לחסוך בעלויות.
הצעת מחיר חינם !
 • עלות ריצוף מחדש, החלפת מרצפות מחיר תנוע בין 200 ₪ ועד 500 ₪ למ״ר ואפילו יותר.
 • עלויות של הדבקת ריצוף מחיר זולות משמעותית. עלות הדבקת ריצוף תלויה כמובן בסוג הריצוף אותו אנו בוחרים וכמה עבודת הכנה יש לבצע לפני תהליך ההדבקה אבל המחיר ינוע בין סדרי גודל של 130 ₪ ל- 170 ₪ למ״ר.
 • כמו כן ניתן לבצע הדבקת ריצוף על בטון מיושר בקלות יחסית, הדבקת ריצוף על בטון מאפשרת עבודה מהירה ותוצאה טובה.
 • מחיר הדבקת גרניט פורצלן על קרמיקה גבוהה במעט מהדבקה רגילה עקב הצורך במריחת פריימר נוסף לפני ההדבקה
 • הדבקת ריצוף על ריצוף קיים מחיר דומה ואף זהה לייקור כמו בהדבקת גרניט פורצלן על קרמיקה ודורשת מריחת פריימר.
פופולרי

הדבקת ריצוף – שיטה חדשנית החוסכת זמן וכסף – עוז בנייה ושיפוצים

רוצים לשמוע עוד מידע על הדבקת ריצוף? אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב ולענות לכם על השאלות בצורה מקצועית. בנוסף, נשמח להגיע ישירות לביתכם ולבדוק את מצב הריצוף, לייעץ לכם לגבי סוג הריצוף שמומלץ להחליף אצלכם בבית, שיטת ההחלפה ועוד מידע הרלוונטי לתהליך. 

Picture of ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי עבודת ריצוף

ריצוף דירה מושפע מגודלה, האם מדביקים או מחליפים והאם ישנם חפצים בדירה. ריצוף דירה ריקה ללא התחשבות בעבודות אחרות ייקח בין ימים ספורים לשבוע  בהדבקה, כאשר ניתן לגור באזורים בבית בתקופה. החלפת ריצוף תחייב כבר תקופה ארוכה יותר. לפרטים נוספים צרו קשר.

כאשר מחפשים ריצוף מונע החלקה לפני  בחירת גוון או עיצוב אנו נסתכל על הסימון אותו הריצוף נושא. כל ריצוף מיוצר ברמת חספוס נגד החלקה שונה. הרמה הסטנדרטית היא R 9  כאשר R 10 זו הרמה המינימלית נגד החלקה המתאימה לבית, למקומות ציבוריים דרושה רמה גבוהה יותר. הרמה המקסימאלית היא R 13. רוצים לברר מה מתאים לכן צרו קשר ונשמח לסייע.

להדבקת ריצוף קיימים הרבה יתרונות לצד חסרונות ספורים, בין היתרונות: מהירות עבודה, חיסכון בפינוי ריצוף וחול ישנים, עבודת הדבקה זולה יותר. צרו קשר לפרטים נוספים.

מבחינה כלכלית אין שאלה בכלל. בהדבקה נחסכים עלויות פירוק הריצוף והפינוי והחלפת החול בבית. הסיבות שבכל זאת יצדיקו החלפת ריצוף הינן: הבית מוצף במים מתחת לריצוף. הריצוף שקוע ובולט בקטעים רבים ולא ניתן להדביק ריצוף חדש על משטח עקום. כמובן שבאמבטיות וחדרי שירותים תמיד נעדיף להחליף כיוון שיש צורך לבצע עבודות אינסטלציה מתחת לריצוף.

הדבקת ריצוף בדירה לוקחת ללא העבודות מסביב כמעט שבוע. אולם עבודת הדבקה קשורה לעוד מספר עבודות שיאריכו את זמן העבודה.

קיימים מקדחים מיוחדים לקדיחה בקרמיקה, שיש וגרניט פורצלן. מקדחים רגילים יגרמו אולי לפיצוץ וסדיקת הריצוף. לכן מומלץ להשקיע במקדחים מותאמים. ועוד טיפ חשוב הקפידו לקררם במים כל מספר שניות.

הדבקת ריצוף מחיר משתנה בהתאם למספר גורמים, כגון סוג הריצוף, גודל השטח, סוג הדבק והמורכבות של העבודה.

בדרך כלל, הדבקת ריצוף מחיר נע בין 100 ש"ח למ"ר ל-200 ש"ח למ"ר. דירות ריצוף יוקרתיות עשויות לעלות יותר.

להלן סקירה של טווחי המחירים של סוגי ריצוף שונים:

 • ריצוף קרמיקה: 100-150 ש"ח למ"ר
 • ריצוף שיש: 150-200 ש"ח למ"ר
 • ריצוף גרניט: 200-250 ש"ח למ"ר
 • ריצוף עץ: 250-300 ש"ח למ"ר

חשוב לציין כי אלו הם רק טווחי מחירים כלליים, והמחיר בפועל עשוי להשתנות בהתאם לגורמים שונים. אם אתם מתכננים להדביק ריצוף בביתכם, מומלץ לפנות אלינו ולקבל את ההצעה הטובה ביותר.

המחיר של הדבקת ריצוף דמוי פרקט משתנה בהתאם למספר גורמים, כגון:

 • גודל השטח: ככל שהשטח גדול יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • סוג הריצוף: ריצוף דמוי פרקט עשוי מחומרים שונים, כגון עץ, לינוליאום או PVC. סוג הריצוף משפיע על המחיר.
 • סוג הדבק: ישנם סוגים שונים של דבק לריצוף דמוי פרקט, כגון דבק מים, דבק אקרילי או דבק פלסטי. סוג הדבק משפיע על המחיר.
 • מורכבות העבודה: אם העבודה מורכבת יותר, כגון הדבקת ריצוף דמוי פרקט על משטח לא אחיד, המחיר יהיה גבוה יותר.

בדרך כלל, מחיר הדבקת ריצוף דמוי פרקט נע בין 150 ש"ח למ"ר ל-250 ש"ח למ"ר.

הנה סקירה של טווחי המחירים של סוגי ריצוף דמוי פרקט שונים:

 • ריצוף דמוי פרקט עץ: 150-200 ש"ח למ"ר
 • ריצוף דמוי פרקט לינוליאום: 200-250 ש"ח למ"ר
 • ריצוף דמוי פרקט PVC: 250-300 ש"ח למ"ר

חשוב לציין כי אלו הם רק טווחי מחירים כלליים, והמחיר בפועל עשוי להשתנות בהתאם לגורמים שונים. אם אתם מתכננים להדביק ריצוף דמוי פרקט בביתכם, מומלץ לקבל הצעות מחיר ממספר קבלנים על מנת למצוא את ההצעה הטובה ביותר.

שאלה: כמה עולה הדבקת ריצוף אמבטיה?

תשובה:

המחיר של הדבקת ריצוף אמבטיה משתנה בהתאם למספר גורמים, כגון:

 • גודל השטח: ככל שהשטח גדול יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • סוג הריצוף: ריצוף אמבטיה עשוי מחומרים שונים, כגון קרמיקה, שיש או גרניט. סוג הריצוף משפיע על המחיר.
 • סוג הדבק: ישנם סוגים שונים של דבק לריצוף אמבטיה, כגון דבק מים, דבק אקרילי או דבק פלסטי. סוג הדבק משפיע על המחיר.
 • מורכבות העבודה: אם העבודה מורכבת יותר, כגון הדבקת ריצוף אמבטיה על משטח לא אחיד, המחיר יהיה גבוה יותר.

בדרך כלל, מחיר הדבקת ריצוף אמבטיה נע בין 200 ש"ח למ"ר ל-300 ש"ח למ"ר.

הנה סקירה של טווחי המחירים של סוגי ריצוף אמבטיה שונים:

 • ריצוף קרמיקה לאמבטיה: 200-250 ש"ח למ"ר
 • ריצוף שיש לאמבטיה: 250-300 ש"ח למ"ר
 • ריצוף גרניט לאמבטיה: 300-350 ש"ח למ"ר

חשוב לציין כי אלו הם רק טווחי מחירים כלליים, והמחיר בפועל עשוי להשתנות בהתאם לגורמים שונים. אם אתם מתכננים להדביק ריצוף אמבטיה בביתכם, מומלץ לקבל הצעות מחיר ממספר קבלנים על מנת למצוא את ההצעה הטובה ביותר.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!