התקנת דודים – שירות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

הדוד הוא מוצר סופר חשוב בו אנו עושים שימוש יומיומי. בזכותו אנו יכולים לרחוץ כלים במים נעימים ולא קפואים בימי החורף, להתקלח במים חמימים וכיפיים.

בקיצור, אין ספק כי מדובר בתענוג שאנחנו ממש לא יכולים להסתדר בלעדיו.

מדובר במוצר חסכוני שמאפשר לנו גם להוזיל את עלויות החשמל החודשיות. בעת התקנת דודים חדשים כדאי לפנות לביצוע העבודה לבעל מקצוע אמין או קבלן שיפוצים או אינסטלאטור.

התקנת דוד שמש – מה זה כולל?

התקנה של הדוד כוללת את הדוד עצמו, את הקולט, הצנרות והמעמד של הדוד. כדי להתקין את הדוד חייבים שיהיה לנו מספיק מקום על הגג. לדאוג לחיזוקים נכונים בהתאם לגג שטוח או גג רעפים.

שלב ראשון בעבודת התקנת דודים

בחירת נפח בהתאם למספר הנפשות בבית. אדם ממוצע צורך ביום בין 28-42 ליטרים של מים חמים. כלומר, למשפחה עם חמש נפשות, יש צורך בדוד בנפח של 150 ליטרים. לעומת זאת, זוג רווקים לא צריכים דוד של יותר מ-80 ליטרים. 

אוהבים מקלחות חמות וארוכות? 

קחו את זה בחשבון בבחירת הדוד, וגם בגודל הקולט חשוב בעת בחירת המערכת והוא צריך להיות מותאם לנפח הדוד. קולט הגדול לנפח הדוד ירתיח את המים לחום שימיס לכם את הצנרת מים. קולט קטן פשוט לא יחממם מספיק מים חמים. לרוב בעלי מקצוע אשר בתחום השיפוצים או האינסטלציה יותר  ממקצועיים לעזור לכם באיזו מערכת חימום מים מתאימה לכם.

 

התקנת דודים מכל הסוגים בבתים ודירות
התקנת דודים ומערכות מים מתקדמות הכוללות משאבות

התאמת הקולט לדוד

תפקידו של הקולט הוא ליצור את אפקט המים החמים שמגיע איך לא מהשמש ולהעבירם ישירות לדוד. כאשר אתם מתקינים את הדוד, עליכם להתאים את הקולט המתאים לפי הצריכה שלכם. ככל שאתם צורכים יותר מים חמים, אתם זקוקים לקולט עם תפוקה חום גבוהה יותר. החישוב הוא מאוד פשוט. תפוקה של קולט מחשבים ביחידה המכונה קילו קלוריה. לפי התקן, לוקחים את נפח הדוד ומכפילים ב-41 קלוריות ל-24 שעות.
לדוגמא, אם יש לכם דוד בנפח של 150 ליטרים, אתם צריכים קולט בתפוקה של 6,150 קלוריות. על כל קולט כתוב את התפוקה שלו וכך מבצעים את ההתאמה.

מה חשוב לשים לב בעת בחירת דודים ?

יש לא מעט חברות המייצרות קולטים ולכן מומלץ לבחור בחברה איכותית ומוכרת כמו אור הטבע, אמקור, ירדן וכדומה. ולשים לב האם זה דוד מחודש או חדש.

לפני ההתקנה חשוב להבין האם המחיר של המערכת כולל גם הובלה והתקנה, האם הדוד מחמם עם שרוול האצה, האם המחיר כולל גם את פינוי הפסולת, האם המחיר כולל צנרת מים בין הקולט לדוד והחלפת החיבורים, האם המחיר כולל גם החלפת שסתום אל חוזר והתקנת ברז שחרור לחץ והאם המחיר כולל בדיקה יסודית של המתקין כולל אחריות ומה היא כוללת.

חשוב לשים לב באחריות האם בעת התיקון מה תקבלו. ותוך כמה זמן. וגם האם הדוד הוא מחודש או חדש.

 

בכל עבודת שיפוצים ואף בהחלפת וטיפול בדודים הבחירה בעוז בנייה ושיפוצים תטיב איתכם לאורך שנים.

מחירי דוודים והתקנה

מה משפיע על מחירי הדודים והתקנת הדוודים וכמה זה עולה?
ייעוץ מקצועי חינם !
  • מחיר דוד שמש בנפח 80 - 150 ליטר ינוע בין 1900 - 2500 ₪.
  • מחיר דוד שמש בנפח 200 ליטר ינוע בין 2500 - 3000  ₪.
  • מחיר קולטים ינוע בין 1600 - 2500 ₪ תלוי גודל.
  • מחיר החלפת שסתום אל חוזר וברז פורק לחץ הוא 400 ₪.
  • מחיר מעמד סטנד או תלייה על רעפים יעלה בין 250 - 350 ₪.
  • מחיר יכול להתייקר בשל סיבות של חוסר גישה ובעיות בטיחותיות לעבודה. גם סוג המותג יכול לייקר את העבודה כאשר יש הבדלים בין החברות למשל מחיר דוד שמש ירדן 150 ליטר 1,200 - 1,700 ש"ח ללא התקנה לעומת מחיר דוד שמש 150 ליטר אור הטבע 1,400 ₪ ללא עלות התקנה כמובן שצריך להתעדכן איתנו במחירים לפני סיכום העבודה.
פופולרי

התקנת דוודים עם עוז בנייה ושיפוצים הבחירה שלי

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בנושא של התקנת דודים ואנו עובדים עם כמה מפיצים ולכן נשמח לסייע לכם בבחירת הדוד והקולט תואם באופן מושלם לצרכים שלכם. אנו מבצעים את התהליך בצורה יסודית, נקיה, יעילה והכי חשוב בטיחותית כדי שתוכלו ליהנות מהדוד החדש לאורך זמן. לפרטים נוספים אודות התקנת דודים, צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי אינסטלציה

היתרונות של התקנת דוד שמש על הגג הם חשבון חשמל נמוך יותר ודרך ידידותית לסביבה לחמם את הבית. לפרטים נוספים אודות התקנת דודים צרו קשר.

יש לנו צוות של עובדי חברה מומחים באינסטלציה וחימום דודים. אנו מספקים את כל המידע הדרוש ללקוחותינו, כדי שיוכלו לקבל החלטה מושכלת. ואנו נטפל בכל התיקון עבורכם. כנסו לאתר וצרו קשר.

דודי חימום חשמליים מופעלים על ידי חשמל מהרשת. דודי שמש מופעלים על ידי השמש וגם על ידי חשמל. לכן האופציה המועדפת ביותר במדינתנו היא דוד שמש התואם לפח מים הדרוש לבני הבית. לפרטים נוספים צרו קשר.

לא אצל כל חברה השסתום מותקן במחיר. בחברת עוז בנייה ושיפוצים המחיר כולל או מפורט כל סעיף. להצעה עבור התקנת דוד חשמלי או דוד שמש צרו קשר ונשמח לסייע.

טיפול תקופתי הכולל: ניקוי קולטים, הסרת אבנית, בדקת ברזים ותרמוסטט. הוא משהו שרבים לא מבצעים ללא תקלה. אבל זוהי טעות כיוון שבדוד מצטברת אבנית אשר גורמת לחימום לא יעיל ויוצרת תקלות. טיפול מקדים יאריך את חיי הדוד בעלות קטנה ויגלה תקלות לפני שיצטברו נזקים. לפרטים נוספים צרו קשר.

בעיקרון החיסרון הגדול הוא המרחק שבין הדוד והקולטים לבין הברזים בבית, ככל שהמרחק גדול כך מתרחש תהליך התקררות המים מה שמעבר למרחק מסוים הופך את הדוד שמש פחות יעיל. בנוסף דרוש מקום פיזי להעמדת דוד השמש והקולטים. לפרטים נוספים כנסו למאמר.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!