התקנת מערכות אינטרקום לבית פרטי

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אחד הדברים החשובים ביותר בבית שקשורים למערכת האבטחה שלו, הוא בחירת והתקנת מערכות אינטרקום לבית פרטי.

יש לכך המון משתנים ועלינו לקחת מספר דברים בחשבון לפני שאנחנו מחליטים איזו מערכת כדאי לנו להתקין. מערכת האינטרקום שלנו היא למעשה הסינון הראשוני שמתקיים על הנכנסים לבית שלנו.

 

מערכות האינטרקום מהווה הגנה ואמצעי לפרטיותם של כלל יושבי הבית ולכן חשוב שנשקיע בה מחשבה ונבין ביחד עם קבלן שיפוצים שלנו מה בדיוק אנחנו רוצים להשיג ממערכת האינטרקום שנתקין כחלק בלתי נפרד מתהליך עבודות חשמל בבית.

 במאמר הבא נספר לכם כל מה שרציתם לדעת על התקנת מערכות אינטרקום לבית פרטי ועל כל היתרונות שלה ובנוסף נציג בפניכם כמה טיפים חשובים שכדאי להכיר.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מערכות אינטרקום שונות

ישנם סוגים רבים של מערכות אינטרקום כיום בשוק עם מגוון רב של פתרונות אבטחה שנועדו להגביר את תחושת הביטחון של יושבי הבית.

אחד הפתרונות היותר טובים והנפוצים בשנים האחרונות במערכות האינטרקום הביתיות הוא אינטרקום עם מצלמה.

העובדה שיש מצלמה שנותנת ליושבי הבית תמונה של מי שמצלצל באינטרקום נותנת לנו תחושת בטחון ואנו נוכל לזהות כמובן בצורה טובה ומהירה יותר מי נמצא מאחורי הדלת.

יתרון מרכזי נוסף של אינטרקום עם מצלמה הוא שאנו לא חייבים למעשה לענות לאינטרקום אלא רק לפתוח מצלמה, ואם אנו לא מעוניינים להכניס את אותו אדם לביתנו, פשוט נוכל  שלא לענות לו באינטרקום והוא יחשוב שאין אף אחד בבית. מערכת נוספת שניתן להתקין או לשלב עם הקודמת היא הוספת קודן לפתיחה מהירה של הדלת. הקודן נותן לנו עוד אלמנט של בטחון שכן רק דיירי הבית ומשפחה יודעים מהו הקוד והדבר כאמור מונע מהאנשים לא רצויים להיכנס לשטח הבית הפרטי שלנו ושומר על הפרטיות שלנו.

ישנו את הפתרון הקלאסי שהוא אינטרקום עם שפופרת שבו אנו עונים מנקודה אחת או יותר בבית למי שמצלצל בחוץ מבלי יכולת לראותו כמובן אלא רק לשמוע אותו ולפתוח. כיום זהו פתרון שלאט לאט הולך ונעלם שכן העלויות שלו יחסית זהות לעלויות של מערכת עם מצלמה. המערכות המתקדמות יותר היום מאפשרות לנו צפייה בוידיאו של המצלמה של האינטרקום דרך הסמארט פון וכך גם לפתוח את השער מבלי שנצטרך לתת קוד לבעלי מקצוע העובדים בשטח הבית שלנו ובכך למעשה אנו מגנים על הביטחון והפרטיות של הבית בצורה המקסימאלית שכן גם ניתן לבצע מעקב של כניסות ויציאות מהבית ולשמור אותו על הטלפון החכם.

מה עלינו להכין בשלב הבנייה עבור התקנת מערכות אינטרקום לבית פרטי?

עלינו לשים לב למספר דברים כאשר אנו כמובן צריכים לתאם הכל עם קבלן השיפוצים שלנו ולהסביר לו בדיוק מה אנו צריכים בהיבט של תשתית עבור מערכת האינטרקום. בראש ובראשונה אנו נצטרך תשתית תקשורת עבור האינטרקום בין האזור של השער לאזור כניסת הבית. במידה ונרצה לחבר מספר נקודות בבית לאינטרקום של הכניסה לבית נצטרך להכין גם את זה בעזרת תשתית חשמלית ותשתית של תקשורת, כאשר זוהי צנרת שצריכה לעבור כמובן בתוך הבית. בהיבט החשמלי נצטרך לחבר תשתית חשמלית במשקוף של שער הכניסה או דלת הכניסה עליה מותקן האינטרקום. על מנת שההתקנה תתבצע בצורה טובה ומקצועית עליכם לבחור חברה שמבינה בהתקנת מערכות אינטרקום לבית פרטי ומכירה את כל הפתרונות, ותעזור לכם לבחור את הפתרון המיטבי עבורכם ועבור הבית שלכם.

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על מערכות אינטרקום, מצלמות ואזעקה לביתכם? צרו איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ונשמח לתת לכם מענה מלא על כל השאלות.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!