התקנת מצלמות אבטחה לבית

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

בעבר, היינו נחשפים למערכות אזעקה ומצלמות בעיקר בבתי עסק, בבתי יוקרה כמו וילות ופנטהאוזים הממוקמים באזורים עשירים,

אך ככל שהזמן עובר, אנו רואים איך עוד ועוד ישראלים בוחרים לצייד את ביתם במצלמות אבטחה לבית. למעשה, פורצים וגנבים מעדיפים בדרך כלל מטרות נגישות ונוחות מהם יוכלו לצאת עם שלל בשווי של כמה אלפי שקלים.

הפיתרון כחלק מעבודת שיפוץ בית או כעבודה ספציפית של עבודת חשמל בבית, היא פריסת קווים למצלמות רצוי בתוך הקירות ולא מעליהם. מערכות אלחוטיות אומנם טיפה יקרות ממערכות קוויות אולם אמינותם פחותה עקב יכולות לשבשם או לפרוץ אליהם.

אין בכלל ספק כי התקנת מצלמות אבטחה לבית מסייעת להפחית את הסיכוי לפריצה בעשרות אחוזים ומשמשות גורם מרתיע.

במקביל, כאשר אנו בוחרים להתקין מצלמות בבית או בדירה שלנו, זה לאו דווקא בכדי להרתיע גנבים, אלא כדי שנוכל להיות במעקב תמידי אונליין על האנשים שנכנסים אלינו הביתה בין אם זה המטפלת של הילד, הבייביסטרית שמגיעה אלינו בערב כשאנו יוצאים לסרט או למסעדה, המנקה או כל אדם אחר שנמצא בבית כשאנחנו לא שם.

 

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

התקנת מצלמות אבטחה – מידע שחשוב להכיר

לפני שמתקינים מצלמות חשוב להגדיר במדויק את השטח שאנו רוצים לצלם – האם מדובר בחלל אחד בלבד, האם יש חלקים ספציפיים שאנו רוצים להתמקד בהם או שכל הבית חשוב?

מה מטרת ההתקנה? האם אנו רוצים ליצור הרתעה בלבד או שאנחנו באמת רוצים לדעת מה קורה בבית שלנו סביב השעון?

התקנה גלויה או סמויה?

סאונד וקול או צילום?

כמות המצלמות בהתאם לגודל השטחים שאנו רוצים לכסות בצילום.

לסיכום, התקנה של מצלמות אבטחה בדירה, בבית או בבית העסק מסייעת להעלות רמת הבטיחות והביטחון, תורמת לשקט הנפשי שלנו ומפחיתה משמעותית את הסיכון לפריצות.

 

רוצים לשמוע מידע נוסף על התקנות מצלמות אבטחה? חברת עוז בנייה ושיפוצים מספקת ומתקינה מערכות ומצלמות אבטחה לבית. אנו פורסים קווים להכנות עתידיות ומעניקים ייעוץ מלא לגבי כמות המצלמות, כיווני צילום והתאמת סוגי המצלמות על פי הצרכים המדויקים שלכם תוך התחשבות בתקציב העומד ברשותכם. אנו משווקים את המצלמות על בסיס טכנולוגיה מתקדמת ומעניקים שירות מקצועי, יעיל ויסודי בכל פרויקט בו אנו לוקחים חלק. לפרטים נוספים אודות מצלמות אבטחה בית צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!