fbpx

התקנת מצלמות אבטחה לעסק – בטחון למידע ולציוד

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא מעקב אלקטרוני הכולל מערך מצלמות במעגל סגור, מערכת הקלטה של כל המצלמות, תשתית תקשורת ועוד.

המעקב האלקטרוני הוא חשוב מאין כמוהו במיוחד במציאות של היום ויש לו יתרונות רבים וכיום לא ניתן למצוא כמעט שום עסק שלא מתפאר במערך מצלמות אבטחה.

במאמר הבא נציג בפניכם מדוע התקנת מצלמות לעסק היא דבר קריטי וחשוב ומספר טיפים בנושא. כגון בחירת קבלן שיפוצים שיבצע עבודה זו כחלק מביצוע עבודת חשמל.

מדוע חשוב להתקין מצלמות?

היתרונות של התקנת מערך מצלמות אבטחה בעסק שלכם הוא גדול ומגוון כאשר הסיבה המרכזית היא שליטה שלכם על הנעשה בעסק.

התקנת מצלמות אבטחה לעסק
התקנת מצלמות אבטחה לעסק

כאשר העסק שלכם מרושת במצלמות במעגל סגור ויש לכם גישה מרחוק למצלמות בבית העסק שלכם אתם כמעט שלא צריכים להיות נוכחים בעסק ותוכלו לנהל אותו מרחוק, בין אם מהבית, מהמשרד שצמוד לבית העסק, או מכל מקום אחר דרך הסמארט פון שלכם או דרך הטאבלט.

באמצעות המצלמות תוכלו לראות בדיוק מה העובדים שלכם עושים כאשר בנוסף תוכלו לעקוב אחרי הקופה, וכך תוכלו לראות גם אם יש גניבות של כספים מקופת העסק.

יתרון חשוב נוסף של מצלמות אבטחה הוא ההגנה על העסק שלכם. על פי רוב, עסק שיש לו מצלמות אבטחה יסבול פחות מגניבות או פריצות וכך אנו למעשה שומרים ומגנים על בית העסק שלנו.

 

התקנת מצלמות אבטחה לעסק ועוד פתרונות רבים ושימושים לעסקים תמצאו אצלנו במקום אחד עבודה מקצועית ומחיר משתלם.

למעשה, הפורצים מודעים לכך שבטכנולוגיה של היום ניתן להקליט כל דבר באיכות גבוהה מאוד ויעדיפו כאמור שלא להסתכן ולפרוץ לעסק שהם רואים שהוא מרושת היטב במצלמות אבטחה, וכך גם לקוחות, יעדיפו שלא לגנוב מחנויות ועסקים שהם רואים שהמצלמות שם מרושתות בכל החנות ויהיה ניתן לזהות אותם בקלות יתרה. יתרון נוסף גדול הוא שלעיתים קרובות לאחר פריצה או שוד יבקשו במשטרה לקבל את ההקלטות מה-DVR  שלכם, דבר שאפשר יהיה לעשות בקלות בעסק שרישת את מעגל המצלמות שלו בצורה נכונה ואיכותית ולקבל תמונה טובה שתעזור למשטרה לפתור את הפריצה או השוד. 

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר אנו מבצעים התקנת מצלמות אבטחה לעסק?

ישנם מספר טיפים כלליים שחשוב מאוד לקחת בחשבון לפני שאנחנו בכלל מבצעים את התקנת המצלמות. דבר ראשון מומלץ לקרוא למומחה בהתקנת מצלמות אבטחה לעסק להגיע לפגישת ייעוץ בעסק שלכם. אנו עדים לעיתים רבות בכך שעסקים רבים מתקינים מצלמות אבטחה בעסק בלי כל מחשבה ומחמיצים דברים רבים כמו אזורים מתים, אי צילום של איזור הקופה ועוד.

פגישת ייעוץ עם מומחה תסייע לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים על מנת למגן ולרשת את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר מבלי שתפספסו שום פרט בנוגע למצלמות, איכות המצלמות ואיכות ההקלטה. כמובן שכל אותן המלצות יותאמו אליכם לאחר פגישת הייעוץ בה המומחה מבין בדיוק מה אתם רוצים להשיג מהתקנת המצלמות אבטחה לעסק שלכם, היות וישנם מקרים בהם רק רוצים לייצר הרתעה וישנם מקרים אחרים בהם בעל העסק רוצה לדעת כל פרט ופרט כאשר איכות הצילום וההקלטה חשובים לו עד מאוד. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא איכות ה-DVR שאותו אנו רוכשים. לעיתים המצלמות מצלמות את כל הנעשה בעסק שלנו באיכות מדהימה אך לאחר מכן שצופים בהקלטה לא ניתן לראות את הפריים בבירור. ישנם סוגים שונים של DVR ולכן בהתאם לצרכים שלכם חשוב מאוד לדעת איזה מהם לרכוש.

לפרטים נוספים אודות התקנת מצלמות ומערכות אבטחה לעסקים, צרו איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ונשמח להגיע ישירות לבית העסק שלכם למתן ייעוץ והתאמת הפתרונות עבורכם.

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח.

העמוד הזה מדהים

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי חשמל ותקשורת

תשובה קצרה ומהירה, הרעש שאתם שומעים הינו מגע לא מחוזק או תקין. קראו מיד לבעל מקצוע מוסמך ולא לגעת בעצמכם. המידה ויש ריח של שריפה עדיף להוריד את הנתיך בלוח חשמל של האזור.

מידית להפסיק את השימוש באזור זה או בכלל הבית עד להגעת בעל מקצוע מוסמך לבדוק את הבעיה.

אכן יש לנו אישור, הנובע מהכשרות לבצע עבודות חשמל בביתכם. ולהשאיר אתכם שקטים בכך שתדעו שקיבלתם עבודה איכותית ובטוחה.

ביקורת חשמל נצטרך להשיג בשלושה מקרים: הראשון בית חדש, בניה חדשה. המקרה השני הוא כאשר נעשה שינויים גדולים למשל להפוך בית בעל חשמל חד פאזי לתלת פאזי, המקרה השלישי כאשר בוצע ניתוק חשמל כתוצאה מחובות או נזק כתוצאה משרפה.

זוהי שיטת העברת חשמל וחלוקת חשמל נכונה יותר לבית ולעסק שלכם. שיטת התלת פאזי מאפשרת הפעלת יותר מכשירים צרכנים בבות אחת או חלוקה המקלה על העומס למשל בצרכן גדול כדוגמא מזגן מיני מרכזי.

מישהו שעבר הסמכות ולימודים ובעל תעודה בתקוף המאפשרת לו לעסוק בחשמל.

תוכנית חשמל זו תוכנית אשר החשמלאי או יועץ החשמל מכינים עבורכם. תוכנית זו מסכמת את הצרכני חשמל של הבית או העסק ומיקומיהם. כמות הצריכה המיועדת שלהם. ומה לוח החשמל הנדרש בשבילכם.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!