fbpx

מערכות אזעקה לבית – אבטחה למשפחתכם במקום הראשון

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מערכות אזעקה לבית הן דבר שאנו צריכים להתקין רק בסיום של שיפוץ כללי או ביצוע עבודת בנייה בבית ונחשב לאחד הדברים האחרונים שנתקין אך ללא ספק אחד הדברים החשובים שיש לשים עליו דגש מרכזי ולקחת בחשבון מספר משתנים.

האזעקה היא למעשה אחד הכלים המרכזיים שבעזרתו אנו מבריחים פורצים לאחר שכבר פרצו לבית כאשר תפקידה כמובן הוא להלחיץ את הפורץ ולגרום לו לעזוב את המקום במהירות האפשרית ולא להמשיך את הפריצה אל הדירה.

ישנם מספר רב מאוד של מערכות אזעקה לבית כאשר לכל אחת יתרונות משלה וכל אחת באה על מנת לתת לנו מענה לצורך אחר. במאמר הבא נסביר לכם מעט על מערכות אזעקה לבית, על היתרונות שלהן  לצד מספר טיפים חשובים הקשורים בהתקנת אזעקה לבית שלכם.

מערכות אזעקה לבית
מערכות אזעקה לבית

סוגי אזעקות

ישנם שני סוגים של מערכות כאשר סוג אחד הוא מערכת אלחוטית והסוג השני הוא מערכת קווית.

אז מתי למעשה נרצה להתקין כל אחת מהן? כאשר אנחנו גרים בבית או דירה שכורה שאינם ממוגנים ואנו רוצים למגן אותו מחד אך מאידך לא צפויים להישאר בו לטווח הארוך נרצה מערכת שלפני המעבר שלנו נוכל לנתק אותה ולקחת אותה איתנו ולהתקין אותה בבית הבא שלנו. במידה וזה המקרה שלנו עדיף להתקין מערכת אלחוטית שכל שנצטרך הוא להחליף בה סוללות מידי פעם.

אם אתם בתהליך של בניית בית או שיפוץ מן היסוד של הבית שלכם ואתם עתידים להישאר לגור בבית הזה זמן רב ככל הנראה שהפתרון האידיאלי עבורכם הוא התקנה של מערכת אזעקה קווית כאשר הצנרת של כל המערכת יעבור בתעלות ייעודיות בקירות הבית וכך למעשה התוצאה תהיה אסטתית יותר.

מערכות אזעקה ועוד מגוון רחב של עבודות, תמצאו אצלנו במחיר משתלם ובאיכות מצויינת.

העלויות של המערכות הללו יחסית די דומות כאשר האלחוטית עלולה להיות מעט יקרה יותר כאשר למעשה כל מה שעליכם לחשוב לפני שאתם בוחרים את סוג המערכת הוא האם אתם עתידים לעזוב את הבית בעתיד הקרוב או לא. את האזעקות השונות ניתן כמובן לחבר למצלמות הבית ולקבל התראה בטלפון החכם במידה והופעלה אזעקה במערכות אזעקה מתקדמות יותר. 

האם עדיף להתקין צופר פנימי או חיצוני לאזעקה?

התקנת צופר פנימי או חיצוני למערכות אזעקה לבית הוא אחת השאלות היותר נפוצות שאנחנו נתקלים בהם כאשר לכל אחד יתרונות וחסרונות. צופר פנימי אומנם יהיה ככל הנראה מחריש אוזניים אך לפורץ יהיה יותר קל לנטרל אותו היות והוא פנימי. לכן. אם העדפנו צופר פנימי עלינו לראות כי אנו לא מתקינים אותו בכניסה לבית, מקום בו יהיה קל לפורץ לחבל בצופר במהירות, אלא מתקינים אותו במקום שהוא יחסית נסתר ולפורץ לא תהיה גישה קלה אליו, כלומר במקום מרוחק מהכניסה לבית ועדיף במקום גבוה יחסית. היתרון של צופר פנימי הוא שמחירו זול יותר יחסית לחיצוני. צופר חיצוני נחשב לעמיד יותר שכן הוא צריך להיות עמיד בתנאי מזג אויר חיצוניים. מתקינים רבים מעדיפים צופר פנימי לאור העובדה שכפי שציינו קודם לכן, ברגע שהצופר הוא חיצוני לפורץ יהיה הרבה יותר קשה לחבל בו וכך הוא כמובן לא יוכל להפסיק את האזעקה. יתרון מרכזי נוסף של צופר חיצוני הוא העובדה שניתן למקם אותו בצורה יעילה לרחוב ראשי או לכביש ראשי, דבר נוסף שיעזור לנטרל את הפורץ שכן שכנים או עוברי אורח לא יוכלו להישאר אדישים לאזעקה ויזעיקו את המשטרה שתגיע אל הבית, כאשר הדבר נכון במקרים שאנחנו מחוץ לבית כמובן.

לפרטים נוספים אודות התקנת מערכות אזעקה, צרו איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ונשמח לתת לכם מענה!.

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח.

העמוד הזה מדהים

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי חשמל ותקשורת

תשובה קצרה ומהירה, הרעש שאתם שומעים הינו מגע לא מחוזק או תקין. קראו מיד לבעל מקצוע מוסמך ולא לגעת בעצמכם. המידה ויש ריח של שריפה עדיף להוריד את הנתיך בלוח חשמל של האזור.

מידית להפסיק את השימוש באזור זה או בכלל הבית עד להגעת בעל מקצוע מוסמך לבדוק את הבעיה.

אכן יש לנו אישור, הנובע מהכשרות לבצע עבודות חשמל בביתכם. ולהשאיר אתכם שקטים בכך שתדעו שקיבלתם עבודה איכותית ובטוחה.

ביקורת חשמל נצטרך להשיג בשלושה מקרים: הראשון בית חדש, בניה חדשה. המקרה השני הוא כאשר נעשה שינויים גדולים למשל להפוך בית בעל חשמל חד פאזי לתלת פאזי, המקרה השלישי כאשר בוצע ניתוק חשמל כתוצאה מחובות או נזק כתוצאה משרפה.

זוהי שיטת העברת חשמל וחלוקת חשמל נכונה יותר לבית ולעסק שלכם. שיטת התלת פאזי מאפשרת הפעלת יותר מכשירים צרכנים בבות אחת או חלוקה המקלה על העומס למשל בצרכן גדול כדוגמא מזגן מיני מרכזי.

מישהו שעבר הסמכות ולימודים ובעל תעודה בתקוף המאפשרת לו לעסוק בחשמל.

תוכנית חשמל זו תוכנית אשר החשמלאי או יועץ החשמל מכינים עבורכם. תוכנית זו מסכמת את הצרכני חשמל של הבית או העסק ומיקומיהם. כמות הצריכה המיועדת שלהם. ומה לוח החשמל הנדרש בשבילכם.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!