חזרתם הביתה מהעבודה ואתם חייבים חייבים להשאיר את יום העבודה מאחוריכם ולהירגע. מקלחת או אמבטיה הם התחלה לשינוי היום. ואין כמו מקלחת או חדר אמבטיה הנראים כחלק מבית מלון מפנק. הדרך להגיע למצב זה מתחילה ב- שיפוץ חדר אמבטיה בבית. והבאתם למצב מודרני, נקי, מעוצב ואם שינויים מיקומים וגדלים אשר ימצו טוב יותר את המקום הנתון.

עובדה מעניינת- דירות בעלות 2 חדרי מקלחת + שירותים נחשקות יותר בפני קונים פוטנציאלים בעת מכירת הדירה, כמובן כאלה שעברו שיפוץ מקלחות ושירותים ימכרו מהר יותר.

שיפוץ מקלחות ושירותים
שיפוץ מקלחות ושירותים

5 דגשים חשובים ל-שיפוץ מקלחות ושירותים:

  • השקיעו באיטום חדרי המקלחת והשירותים בעת השיפוץ זה ישתלם בהמשך.
  • תכננו נכון את הסידור והאחסון בחרו בעל מקצוע שידע לשפר ולייעץ בעיצוב.
  • במידת האפשר השקיעו באיוורור מספק אם האיורור לא מספק התקינו וונטה.
  • היו אמיצים בבחירת אריחי הקרמיקה והארונות ישנם עוד צבעים מאשר צבעים בהירים.
  • דאגו לתאורה מספקת התאיר את החלל ועוד תאורה להאיר את המראה.

כמה זמן אורך שיפוץ מקלחות ושירותים

זמן ממוצע ל- שיפוץ מקלחות ושירותים לא יכול להיות פחות משלושה ימים. מסיבות שלהרבה הריסות ופינויים ועד צורך לבדוק את האינסטלציה לפני שמרצפים. אבל הזמן אינו זהה בין מקלחת למקלחת ומושפע מכמה סיבות:

האם גרים בבית- בעת שיפוץ מקלחות ושירותים ישנו קושי לדיירי הבית לגור בבית, הדבר כן יכול להתאפשר כאשר יש עוד חדר מקלחת ושירותים שיכול לשמש את בעלי הבית בזמן השיפוץ. כמובן שהדבר יאריך את זמן השיפוץ בכיוון שהקבלן לא יוכל לעבוד במקביל על כל החדרים בבית. והזמן עלול להכפיל את עצמו.

גודל וכמות ההריסה- כמובן שגודל חדרי המקלחת והשירותים משפיע על משך השיפוץ כמו גם כמות ההריסה. ב- שיפוץ מקלחות ושירותים הריסת קירות כמו בעת הגדלת החללים או ביטול קירות מיותרים יוצר עוד פסולת ועבודה שלא בכל מקלחת קיימים

מקצועיות המשפץ- שיפוץ מקלחות ושירותים מצריך הרבה אביזרים כגון אבזרי ביוב, צנרות מים קרים ,חיבורי אינסטלציה, כלים סניטריים, קרמיקות, דבקים, טיח, רובע, ארונות וכל שאר הציוד שיותקן על גבי הקירות החדשים. תכנון עבודה נכון יוביל שכבר בעת תחילת העבודה כל מה שצריך כבר יהיה בדירה ויבדק שהוא לא הגיע פגוע. עוד דבר הבוחן את מקצועיות המשפץ הינו איכות החומרים ה"שחורים" הכוונה לחומרי הבניה וההדבקה, והצנרת המים שנבחרת לשיפוץ שהינה צנרת טובה מוכחת ואיכותית יותר.

שיפוץ מקלחות ושירותים הינו הספא הפרטי שלנו ואחד מתענוגות הקטנות של היום. השקעה נכונה ועבודה מקצועית תוביל לשנים של הנאה כמו גם העלאת מחיר הנכס במינימום סבל לכם. מעונינים בעוד פרטים יעוץ ועיצוב הספא הפרטי שלכם השאירו פרטים באתר או התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם.

גלרית שיפוץ מקלחות ושירותים: