ניקיונות ביתיים – לאחר שיפוץ ומעבר דירה

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

רק סיימתם שיפוץ ארוך ומקיף על כל הבית, הקבלן סיים את עבודתו, אבל אל אף שהוא ניקה את כתמי הצבע מהמשטחים וטאטא את הבית, עדין כל הבית בהררי אבק ולכלוך. דבר שמקשה על יכולתכם לבדוק פגמים או להעריך את יופי השיפוץ.

עכשיו זה הזמן להזמין חברת ניקיון שתנקה ותבריק את הבית לפני החזרה אליו. אבל מה יקרה הם יתגלו פגיעות ושריטות בזכוכיות, בארונות או בקרמיקה ואף בכלים הסניטריים? 

לקבלן יכולה להיות אופציה לבחור להאשים את הקבלנים השונים הנכנסו אחריו ואת חברת הניקיון שהפילה או שברה משהו.

הרי בדקתם את הבית המלא אבק כשהוא סיים את עבודות שיפוצים בבית ואישרתם שהכל תקין. וזה לצערנו הזמן לחילופי אשמה וריבים.

בחברת עוז בנייה ושיפוצים אנו נוהגים אחרת. חברתנו מציעה שירותי ניקיונות ביתיים לאחר סיום העבודה במחיר שוק שווים לכלל החברות הניקיון ואף פחות.

לאחר עבודות הניקיון הכוללות: ניקיון רצפות, קרמיקות, חדרי מקלחת, ארונות , שטיחים, ספות וחלונות האלומיניום. התוצאה בית נקי ומבריק המוכן למעבר הדירה.

היה וקרה שבמהלך הניקיון פגענו בצבע נסדקה קרמיקה אנו פה ונתקן הכל לפני סיום העבודה תחת אחריות העבודה שלנו ותודעת השירות . ללא ריבים ללא הטלת אשמה וללא שכירת קבלני משנה.

כחלק מעבודתנו בתחום אנו אוהבים להעריך ושיעריכו את מראה ואיכות העבודה וזו הדרך המועדפת שלנו.

מעוניינים בעבודת ניקיונות ביתיים או ניקיונות לבתי עסק, לפני מעבר דירה או לאחר שיפוץ מקיף

חברת עוז בנייה ושיפוצים נמצאת כאן בשבילכם עם הכלים המקצועיים ביותר שלא כל חברה תביא ועם חומרי הניקוי המקצועיים ביותר היכולים להסיר כתמי שמן קשים על בדים ועל משטחים גדולים, הסרת כתמי בטון ורובה, חיטוי וניקוי משטחים וכלים סניטריים ועוד עבודות רבות בתחום.

מבחינתנו התוצאה בשטח קובעת את רמת השירות  ואת היכולת להביא ללקוחותינו פתרונות מלאים הכוללים ניקיונות ביתיים בכלל הבית.

ניקיונות ביתיים
ניקיונות ביתיים

ניקיונות ביתיים – מה כוללים ניקיונות ביתיים שלנו?

פוליש קריסטל:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת פוליש קריסטל על כל סוגי השיש והריצוף, פוליש קריסטל מתבצע בכמה שלבים:

שלב א: בעזרת מכונת פוליש מיעודת אשר מקרצפת עם חומר הממיס את הלכלוך, אבנית והשומנים שהצטברו.

שלב ב: מריחת שכבת חומר בסיס המבריקה ומגנה על הריצוף לאורך שנים, לידיעה פוליש קריסטל עם שימור מחזיק עד 15 שנים כאילו טיפלתם בריצוף רק אתמול, ובניגוד לסוגי פוליש אחרים אינו גורם להחלקה. למחמירים קיימת אפשרות לשכבה שלישית המוסיפה הגנה וברק יתר.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

ניקוי רצפות גרניט פורצלן וקרמיקה:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת ניקיון גרניט פורצלן וקרמיקה בצורה מקצועית ואחראית, בעזרת מכונה ניקוי ומברשת ייעודית וחומרים אלכוהוליים מתאימים, כל זאת על מנת לא לפגוע בגלזורה של הקרמיקה והגרניט, אנו מסוגלים להחזיר את הברק והניקיון ולנקות את הרובה בחריצים. מומלץ במיוחד לאחר שיפוץ או כטיפול תקופתי.

ניקוי שטיחים:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מחדשת ומנקה את השטיחים שלכם בעזרת מכונת קרצוף בביתכם או מחוצה לו, ללא כל צורך בהובלה והחזרה וללא נזק לשטיח, אנו משתמשים עם חומרים המקציפים והמעלים את הלכלוך על פני השטיח וכך מתאפשר לנו שאיבה קלה לפינש מושלם המלווה בריח נעים לאורך זמן, אתם לא תאמינו עד כמה השטיח יחזור לצבעיו הקודמים.

ניקוי בקיטור:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מחזיקה מכונות קיטור, אשר בשילוב עם חומרים ייעודיים מבצעת ניקוי ברמה אחרת: לתריסים, ארונות מטבח, מקלחות, קרמיקות, כלים סניטרים ועוד. יתרון הקיטור שהוא יעיל מאוד בהסרת אבנית, שומנים ולכלוך קשה, בשילוב עם חומרים יעודים מהשורה הראשונה מתקבלות תוצאות שאי אפשר להאמין.

 

ניקיונות ביתיים – תיאום שירותי ניקיון וריכוז דרישות מיוחדות

השאיפה העיקרית היא למנוע מהלקוח את הצורך בהתעסקות מיותרת. על מנת להשיג את המטרה הזו יש לבצע תיאום מוקדם של הניקיון ולהתחשב בשיקולים הבאים:

עבודות גמר – אפשר לתאם את הניקיון לשלבים האחרונים של השיפוץ ולשלב אותם עם עבודות הגמר. כך מסיימים כל אנשי המקצוע את העבודה ובעת ובעונה אחת.

הובלה – במקרה של ניקיון דירות חדשות, רצוי להביא בחשבון את תאריך ההובלה. יש לוודא עמידה בלוח זמנים ולהימנע מעיכוב מתסכל.

דרישות מיוחדות – התיאום תלוי בדרישות מיוחדות של הלקוח ובאופי השיפוץ. כדאי לערוך תיאום ציפיות מוקדם ולהבין באיזה סוג של ניקיון מדובר.

 

לכל סוג שיפוץ או עבודת ניקוי אנו כאן בשבילכם, רק נשאר לכם ליצור קשר איתנו עם בטלפון או להשאיר הודעה באתר. הצעת מחיר לאחר ביקור חינם ללא התחייבות.

ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים כללים

שלוש הטעויות הנפוצות ביותר שבעלי בתים עושים בעת ניקיון בתיהם לאחר שיפוץ הן:

 

  1. הזנחת ניקוי הקירות, התקרות והחלונות.

 

  1. שוכחים לשאוב את הרצפות.

 

  1. לא מנקים מתחת לרהיטים ומכשירי חשמל במטבח או בחדר האמבטיה.

ניקיון הבית הוא אחת המשימות המפרכות ביותר. עם זאת, זה גם היבט חשוב בשמירה על הבריאות והבטיחות של הבית שלך.

1) התחל עם האזורים הנראים ביותר תחילה. אם לא תראה לכלוך או אבק, לא תדע איפה עוד לנקות.

2) אל תשכחו לשאוב ולשטוף את הרצפה. חשוב לעשות זאת לפחות פעם בשבוע.

3) זכור תמיד לשטוף ידיים לאחר נגיעה בכל דבר מלוכלך או מאובק על מנת להימנע מחליאה.

לבעלי מקצוע ישנם חומרים שלא נמצאים בחנויות סופר הרגילות ואפילו גם לא תמיד בטמבוריות לכן בקשו מהמשפץ שלכם לפתור את הבעיה ולהסיר את כתמי הבנייה.

ישנם יתרונות רבים לניקוי הבית לפני מעבר חפצים. ראשית, זה יהפוך את תהליך המעבר להרבה יותר חלק. המובילים יוכלו לדאוג עבורכם לכל ההרמה והאריזה הכבדה.

בנוסף, זה יעזור לך להימנע מלהרוס את הבית החדש שלך עם הלכלוך והלכלוך הישן שלך. כמו כן, תוכל לשים הכל במקום שהוא שייך מבלי שתצטרך לאחסן את הקרטונים ולפרוק במועד מאוחר יותר.

ניקיון הבית לאחר שיפוץ הוא משימה לא פשוטה. קשה להסיר את האבק והלכלוך ואתה צריך לנקות כל פינה בבית. לכן מומלץ לשכור מנקה, חברת ניקיון או לבקש מהמשפץ לדאוג לניקיון ולהיות אחראי שכלום לא יפגע מהניקיון.

קודם כל לא כל שיפוצניק יסכים לדאוג לניקיון דרכו אלא רק חברות המתמחות בשיפוץ עד המפתח. גישה הטוענת שלאחר השיפוץ הלקוח חוזר לדירה משופצת ונקייה לגמרי. חברת שיפוצים שהניקיון עובר דרכה תוכל להבטיח לכם שהקירות לא יתלכלכו בניקיון ואם כן הם יתקנו צבע עבורכם.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!