חברת עוז בנייה ושיפוצים עוסקת ב- ניקיונות ביתיים, לפני מעבר דירה או לאחר שיפוץ, ובנוסף גם משרדים וחנויות. הניקיונות כוללים ניקיון רצפה, ארונות, משטחים שונים, אלומיניום, קרמיקות וכלים סניטרים.

ניקיונות ביתיים
ניקיונות ביתיים

מה כוללים ניקיונות ביתיים שלנו?

פוליש קריסטל:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת פוליש קריסטל על כל סוגי השיש והריצוף, פוליש קריסטל מתבצע בכמה שלבים:
שלב א: בעזרת מכונת פוליש מיעודת אשר מקרצפת עם חומר הממיס את הלכלוך, אבנית והשומנים שהצטברו.
שלב ב: מריחת שכבת חומר בסיס המבריקה ומגנה על הריצוף לאורך שנים, לידיעה פוליש קריסטל עם שימור מחזיק עד 15 שנים כאילו טיפלתם בריצוף רק אתמול, ובניגוד לסוגי פוליש אחרים אינו גורם להחלקה. למחמירים קיימת אפשרות לשכבה שלישית המוסיפה הגנה וברק יתר.

ניקוי רצפות גרניט פורצלן וקרמיקה:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת ניקיון גרניט פורצלן וקרמיקה בצורה מקצועית ואחראית, בעזרת מכונה ניקוי ומברשת ייעודית וחומרים אלכוהוליים מתאימים, כל זאת על מנת לא לפגוע בגלזורה של הקרמיקה והגרניט, אנו מסוגלים להחזיר את הברק והניקיון ולנקות את הרובה בחריצים. מומלץ במיוחד לאחר שיפוץ או כטיפול תקופתי.

ניקוי שטיחים:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מחדשת ומנקה את השטיחים שלכם בעזרת מכונת קרצוף בביתכם או מחוצה לו, ללא כל צורך בהובלה והחזרה וללא נזק לשטיח, אנו משתמשים עם חומרים המקציפים והמעלים את הלכלוך על פני השטיח וכך מתאפשר לנו שאיבה קלה לפינש מושלם המלווה בריח נעים לאורך זמן, אתם לא תאמינו עד כמה השטיח יחזור לצבעיו הקודמים.

ניקוי בקיטור:

חברת עוז בנייה ושיפוצים מחזיקה מכונות קיטור, אשר בשילוב עם חומרים ייעודיים מבצעת ניקוי ברמה אחרת: לתריסים, ארונות מטבח, מקלחות, קרמיקות, כלים סניטרים ועוד. יתרון הקיטור שהוא יעיל מאוד בהסרת אבנית, שומנים ולכלוך קשה, בשילוב עם חומרים יעודים מהשורה הראשונה מתקבלות תוצאות שאי אפשר להאמין.

נקיונות ביתיים
נקיונות ביתיים

תיאום שירותי ניקיון וריכוז דרישות מיוחדות

השאיפה העיקרית היא למנוע מהלקוח את הצורך בהתעסקות מיותרת. על מנת להשיג את המטרה הזו יש לבצע תיאום מוקדם של הניקיון ולהתחשב בשיקולים הבאים:

  1. עבודות גמר – אפשר לתאם את הניקיון לשלבים האחרונים של השיפוץ ולשלב אותם עם עבודות הגמר. כך מסיימים כל אנשי המקצוע את העבודה ובעת ובעונה אחת.
  2. הובלה – במקרה של נקיון דירות חדשות, רצוי להביא בחשבון את תאריך ההובלה. יש לוודא עמידה בלוח זמנים ולהימנע מעיכוב מתסכל.
  3. דרישות מיוחדות – התיאום תלוי בדרישות מיוחדות של הלקוח ובאופי השיפוץ. כדאי לערוך תיאום ציפיות מוקדם ולהבין באיזה סוג של ניקיון מדובר.