עבודת מסגרות – לכל מטרה בבית ובעסק

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

כבעלי שנים רבות של ניסיון בתור חברת שיפוצים אנו מאמינים בשירות טוב ללקוח . בלספק את כלל עבודות שיפוצים במקום אחד, בלהציג עבודה מוגמרת ובאחריות אחידה.

עבודת מסגרות היא חלק מזה. בהמון עבודות שיפוץ הן אם זה בדירה או בבית פרטי או בעסק ישנו צורך ביכולת לבצע עבודות מסגרות לטובת הלקוח.

עבודת מסגרות לעיתים מהווה את הבסיס השלד של המבנה אותו אנו בונים, לעיתים היא גם הגמר המבוקש לצרכינו. איכות העבודה נקבעת מחומרים בהם המסגר משתמש ומאיכות הריתוך.

לכל מטרה ישנו גודל הפרופיל צורתו ועוביו אלו שלושת הנתונים שמסגר טוב צריך לבחור.

עבודת מסגרות מעקות נפחות בבתים פרטיים
עבודת מסגרות בעסקים

בין שלל עבודות מסגרות שחברתנו ביצעה:

 1. סורגים- לבית ולעסק
 2. שערים- לרכב וכניסה רגלית
 3. גדרות- כמסגרות כהכנה לגדר או כגדר עצמה.
 4. מסגרות לבניין- התקנת קורות או עמודי ברזל והכנה לבניה קלה או יציקות.
 5. מעקות- מעקות לחדר מדרגות או כהיקף למרפסת מוגבהת.
 6. מדרגות- מדרגות  ברזל מהוות פתרון פעמים רבות בהקשר של מדרגות חוץ, אבל מהוות גם פתרון חוסך מקום, זול כמדרגות לולייניות בבית ובהפך המוחלט כפריט עיצובי מדהים.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

קצת טיפים למה זו עבודת מסגרות טובה:

בסורגי חלונות מספיקים פרופיל 10 מ"מ כל 10 ס"מ אולם לצורך הגנה מגניבות מומלץ להעלות את עובי הפרופיל ל12 מ"מ.

גובה מעקות צריך להיות כפי המוגדר בחוק 105 ס"מ מנקודת המדרך האחרונה, כלומר מהנקודה בה הילד מסוגל להניח רגל ולעמוד. לכן אסור בשום צורה להעמיד פרופילים אופקיים במעקה עליהם ניתן לטפס.

מומלץ להשתמש בפרופילים מגולוונים ולא בפרופילים שחורים העמידים יותר בפני חלודה, אולם בעת בניית מעקות או אלמנטים המצריכים ריתוכים רבים ניתן לגלוון את כל האלמנט לאחר הריתוכים. לאחר מכן בעת צביעה יש לצבוע בסיס לפני צביעת פרופיל מגולוון.

סורג בטן הינו שימושי יותר מסורג ישר ומאפשר לנו להניח למשל עציצים או לאורר כריות מחוץ לחלון.

פרופילים חלולים לסורגים הינם חלשים יותר ואמנם זולים יותר אולם פרופיל מלא יותר חזק עמיד ומגן יותר וזה המהות בסורג.

לכל מטרה חברת עוז בנייה ושיפוצים כאן כדי לספק מענה בתחומי הבנייה, היכולת להתמקצע במגוון רב של תחומים נותן לנו את האפשרות להיות יצירתיים, מקוריים ובעלי יכולת לפתור בעיות שמסגר אחד או קבלן שיפוצים אחר אינם יכולים לבדם לפתור.

לכל בעיה בתחומי השיפוץ, אנו כאן כדי לתת מענה מקצועי בשבילכם, בכדי שנוכל להתקדם ולהציג לכם פתרונות והצעת מחיר משתלמת השאירו הודעה ונחזור אליכם במהרה.

ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי בניה קלה

עבודות מתכת באתר עוסקות לרוב בהתקנה של מוצרי מתכת, כגון דלתות פלדה, מסגרות חלונות וחומרי בנייה מתכתיים אחרים. עסק למסגרות יעשה לעתים קרובות את אותה עבודה אך בסביבה שונה. עבודות מתכת במקום נעשות בדרך כלל על ידי קבלן ואילו עסקי מסגרות נעשים לרוב על ידי מסגרים. לרוב בניית אלמנטים כבדים בעסק יעלה יותר בגל ענייני הובלה והנפה. חברתנו יודעת לתת את שני סוגי הפתרונות כך שהעבודה תתבצע בצורה מקצועית ובמחיר משתלם.

עבודת מתכת שמתבצעת בבתים ועסקים הינה:

 • התקנת פרגולות מתכת
 • בניית גדרות מתכת 
 • מסגרות ארונות חשמל ואינסטלציה.
 • תוספות בנייה קלה
 • יציקות בטון
 • התקנת דלתות חוץ
 • ועוד…

כל החומר הגולמי מובא לאתר, בתוכו אנחנו בוחרים אזור עבודה לא קרוב לגז או צמחיה דליקה, אנו מגנים על כל מה שאפשר וצריך ומבצעים את כלל החיתוכים והריתוכים וההרכבה במקום לאחר מדידה מקצועית ומדויקת.

החל מדיסקים שופים וידיה ועד משורי סרט וחיתוך פלאזמה. לחיבור אלמנטים מתכת זה לזה אנו משתמשים במגוון סוגי רתכות מקצועיות לביצוע מיטבי או בחיבורי זוויות וברגים תלוי מטרה ומשקל האלמנט.

לפני שתתחיל, עליך תמיד לוודא שהאזור נקי מחומרים דליקים. אתה צריך גם ללבוש ציוד מגן כגון כפפות, משקפי מגן ומסיכת אבק. אם אתה משתמש בכלי חשמלי, הקפד ללבוש מגן אוזניים והרחיק את הידיים מהלהב.

אמצעי הזהירות שיש לנקוט בעת ביצוע עבודות מתכת דומות לאלו בעת עבודה עם סוגים אחרים של חומרים. אתה יכול להפחית את הסיכון לפציעה על ידי ציות להנחיות הבטיחות ולבישת ציוד מגן.

עבודת מתכת היא חומר רב תכליתי, וניתן להשתמש בה למטרות רבות ושונות. המתכת הינה חומר עמיד וחזק, מה שאומר שהוא לא נשבר בקלות כמו חומרים אחרים. ניתן גם לחתוך אותו לכל צורה או גודל, מה שאומר שניתן להשתמש בו למגוון מטרות שונות.

יתרונות: עמידות, חוזק, גמישות.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!