עבודת נגרות – אחת מהעבודות המשלימות אותם אנו מספקים

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אנו בעוז בנייה ושיפוצים וכבעלי חברת שיפוצים וותיקה המאמינה שהכל ניתן לספק ללקוחותינו אנו מאמינים כי עבודות נגרות איכותיות תקבלו אצלנו.

תחת תכנון ועיצוב, אספקה והרכבה עד ללקוח בזמן הנכון במהלך שיפוץ כללי ובתיאום מושלם עם כל התחומים הקשורים לאספקה, גדלים גבהים ומיקום ההתקנה.

אנחנו גאים ללוות לקוחות המעוניינים לבצע עבודות נגרות במהלך השיפוץ. הניסיון שלנו מבטיח עמידה בקריטריונים גבוהים במיוחד, כמו גם מציאת פתרונות לכל כיס.

היתרון הייחודי של החברה הוא טיפול וריכוז של כל הבקשות תחת קורת גג אחד ובאחריות ממקום אחד מאיתנו, לא עוד עבודה וחלוקת אחריות בין מגוון רב של ספקים וקבלנים.

עבודת נגרות מזנונים בקיר טלוויזיה
עבודת נגרות חידוש מטבח

מה כוללות עבודות נגרות במהלך השיפוץ?

באמצעות שמירה על עקרונות נכונים ניתן להביא לידי ביטוי את כל היתרונות של נגרות מקצועית.

העבודה עם עץ או פלטות שונות ממוצרי העץ ,מורכבת מכפי שנהוג לחשוב והיא כוללת לא מעט קשיים.

ראשית, תפקידם של אנשי המקצוע הוא לבחור את החומר המתאים ביותר עבור הלקוח. יש להביא בחשבון את אופי החלל, את הגודל הפנוי, את החשיפה לשמש ואת רמת הגימור.

שנית, עבודות נגרות מחייבות הקפדה על תכנון תקציב. התאמה של אופי השיפוץ והעבודה לתקציב הלקוח חוסכת זמן והפתעות לא נעימות.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

עבודות נגרות מתייחסות לחלל הפנים והחוץ והן כוללות פרויקטים כגון:

  1. פיתוח וגינון-  ריהוט חוץ משלים את התמונה של עיצוב הגינה.
  2. בניית ארונות ומזנונים- כחלק מתהליך השיפוץ מוצרים אלו מצריכים ידיעה מקדימה על מיקומי החשמל והתקשורת. בנוסף להתאים את התקציב הנכון ללקוח ואת היכולת שלנו לספק מוצר בזמן קצר משמעותית מזמני אספקת חנויות ללקוחות.
  3. שדרוג מטבח- מטבחים ישנים בעלי חזיתות פגועות מיושנות, אבל עדין חזקים ניתן להחליף צירים ומסילות, להחליף חזיתות וצבעים ולהחליף כיורים ושיש.
  4. שיפוץ חדרי שינה וסלון- כאמור זמני אספקה, גדלים ואחריות לקוח במקום אחד עושים את ההבדל.
  5. עבודות פרקטים- עצם עבודת הפרקטים נוגעת לתחום הנגרות בקטנה, אבל הריהוט שיבוא עליו מהווה את הצורך במחשבה מקדימה ותכנון. עקב התרחבות והתכווצות פרקט אינו אוהב שמשקלים כבדים מונחים עליו, לכן מחשבה מקדימה פותרת בעיות עתידיות.
  6. עיצוב פנים- אין עיצוב מושלם ללא ריהוט, וריהוט צריך להתאים או להוביל את צבעי, טקסטורות הבית.
  7. התאמת ריהוט קיים לעיצוב חדש- לעיטים יש לבצע בשטח שינויים הקשורים לריהוט קיים שאמור להיכנס לנכס

איך מבצעים את העבודות בתקציב סביר?

לא חייבים לפרוץ את מסגרת התקציב כדי לבצע עבודות נגרות בבית ובמבנה. באמצעות התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים ניתן לחסוך בהוצאות, לעמוד בהתחייבויות המוקדמות ואפילו להשביח את ערך הנכס. עבודות מן הסוג הזה הן השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך ולכן כדאי לנצל אותן.

מעבר לאמור לעיל, ביצוע עבודות בתקציב סביר תלוי במידה רבה בריכוז כל הבקשות מול חברה אחת. במקום לספוג את פערי התיווך או לשלם לגורמים שונים, אפשר פשוט לפנות אל חברה העוסקת בתחום הבנייה ולקבל הצעת מחיר מסודרת ומאורגנת.

עבודות נגרות לבית – עם עוז בנייה ושיפוצים

להצעת מחיר כחלק משיפוץ דירה או בית, אתם מוזמנים לפנות אלינו ותקבלו ריכוז כלל העבודות במקום אחד. ליצירת קשר השאירו פרטים באתר או התקשרו ותקבלו מענה מהיר ומשתלם.

ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי עבודת נגרות

ישנם סוגי עבודת נגרות רבים אותם תוכלו להשיג דרכנו החל מארון מטבח ברמות מגוונות, ארונות אמבטיה ושירות ואף ארונות בגדים. היתרון מתבטא בכך שאתם מקבלים את הבית מוכן לגמרי ללא צורך בקבלנים שיגיעו אחרינו, אתם תקבלו אחריות דרכנו, אנחנו אחראים על טיב המוצר שהזמנתם דרכנו.

וכלל העבודות המשלימות לעבודת נגרות בחברתנו ללא עלות נוספת לכם. עבודות כגון איטום וסגירת חריצים. ועוד..

ענף הנגרות מתחלק לשלוש:

נגרות בניין המיועדת להכנה ליציקות, מסגרות  עיוורות, פרגולות ובניה מעץ, נגרות מטבחים, נגרות כללית לחדרי ילדים, הורים וסלון. לכל אחד מסוגים אלו קיימים נגריות אומן וחברות נגרות. היתרון בעבודה עם קבלן שיפוצים המאגד הכל היא שלמות התוצאה הסופית.

מחירי נגרות מושפעים: מכמות הפלטות שיש לייצר איתם, מאיכות וכמות הצירים והמסילות, משילובי חומרים אחרים כגון זכוכית.

ובכן זו שאלה של תקציב, עיצוב ואיכות לכל שאלה אנו נבדוק ונעזור לכם להחליט מה מיטבי לכם.

צר לי לשמוע שאתה לא מרוצה מהריהוט. אנו מתגאים באיכות המוצרים שלנו, אז אני רוצה לדעת יותר על הנושא הזה. אנא שלח לי דוא"ל, ונוכל לארגן הסדר וטיפול מתאים לשביעות רצונך.

כל עבודות הנגרות מכוסות באחריות והיא מקיפה.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!