שירותי פיתוח וגינון מבית עוז בנייה ושיפוצים

עוז בנייה ושיפוצים היא חברת בנייה המתמחה במתן שירות ופתרונות מקיפים בתחום הבנייה, עבור חללים חיצוניים או פנימיים בבתים פרטיים, מוסדות, מפעלים ועוד.

בין שירותיה הרבים, מציעה חברת עוז בנייה ושיפוצים שירות ייחודי לפיתוח חיצוני וגינון הכולל:

  1. ייעוץ מקצועי לתכנון ועיצוב הגינה.
  2. שדרוג הגינה באמצעות הוספת עצים ,צמחית נוי או אבנים דקורטיביים ופרקטיים.
  3. ביצוע תוך מינימום הפרעה לפעילות השוטפת.
  4. ועוד…

צוות מומחים לפיתוח ולגינון

צוות התכנון שלנו מורכב ממומחים לעיצוב גנים ונוף. המומחים ילוו אתכם לאורך כל התהליך החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע ויישום העיצוב, וכן בתיקונים לבקשתכם.

פיתוח וגינון לשדרוג הגינה

אנחנו בחברת עוז בנייה ושיפוצים ערוכים לעיצוב מחדש של הגינה שלכם באמצעות פיתוח וגינון, על מנת לשדרג את המראה הכללי שלה. עיצוב הגינה מחדש לא חייב להיות מקיף. לעתים די בשינוי אחד קטן כמו הוספת פרגולה, כדי לתת את הטאץ' המיוחד, וההרגשה המעוצבת והחדשה.

הוספת פרגולות

הפרגולות עשויות עץ וניתן להוסיף לבנייתן רשת הצללה מאלומיניום או פי.וי.סי לקבלת צל מלא. הפרגולות מגיעות במגוון עיצובים, ומהוות תוספת מושלמת עבור אירוח בגינה בימי הקיץ החמים, ביצירת פינות ישיבה נוספות עבור האורחים שלכם. בסופו של דבר הגינה תקבל מראה מעוצב של בית נופש.

תוספות בנייה בגינה

אם אתם גרים בבית פרטי וברשותכם ציוד רב המפוזר בבית, כגון: אופניים, כלי עבודה לגינה וכדומה, יש צורך בבניית מחסן . לשם כך, אנו מספקים תוספות בנייה קלה בגינה עבור אחסנת הציוד שלכם. המחסן יעניק לכם סדר וארגון וגישה נוחה לכלי העבודה.

תאורת גינה

נושא לא פחות חשוב בעיצוב הגינות הוא כמובן התאורה. לשם כך, אנו מעסיקים צוות חשמלאים מיומנים, המנוסים בהתקנת תאורה לגינה, העמידה בחום ומים עבור התקנות חיצוניות. כך ניתן להאיר את הצמחים, ולקבל גינה מעוצבת בסטנדרטים גבוהים.

אבנים דקורטיביים

 על מנת להגן על הצמחים שלכם וליצור שביל גישה נוח ואסתטי לכם ולאורחים שלכם, אנו משתמשים בחצץ דקורטיבי ואבנים מרובעות וגדולות התוחמות את שביל הגישה ומספקות מעבר נוח לכל חלקי הגינה.

 התקנת דקים חיצוניים

 אם ברצונכם להוסיף ריהוט גן ללא הנחתו הישירה על הדשא, תוכלו להתקין דק מעוצב. בהתקנת הדקים, נספק לכם גם ליטוש, וצביעה בדבק אפוקסי מיוחד המונע שחיקה ופגיעה מנזקי הסביבה.

גדרות ושערים

הגדרות והשערים שלנו, ייתנו לכם את הביטחון לבית ולגינה. אך מעבר לתחושת הביטחון, יוסיפו אלמנט של דקורציה שכן, גם אותם נתאים לכם לעיצוב הכללי.