מזג האוויר השמשי היפה מאפשר לנו הישראלים לבלות חלק ניכר משעות הפנאי שלנו בחוץ באוויר הפתוח. במקביל, עוד ועוד אנשים משקיעים משאבים רבים בתהליך עיצוב ותחכנון גינות, המרפסת או החלקים והאזורים החיצוניים של ביתם. פרגולות מסוגים שונים הם הפיתרון הטוב ביותר ליצירת צל, הורדת חום והגנה מגשם.

מדוע כדאי להשקיע בתכנון ובניית פרגולות?

בין הפתרונות הפופולאריים שתפסו תאוצה אדירה בשנים האחרונות בקרב משפחות וזוגות בישראל הן הפרגולות. היתרון המרכזי של תכנון ובניית פרגולה בחצר בא לידי ביטוי בכך שאנו נהנים מהצללה לאורך כל ימות השנה. בנוסף, הטכנולוגיה של היום ומגוון חומרי הגלם מהם ניתן לייצר פרגולות בהתאמה אישית מאפשרים לנו גמישות רבה והגנה גם מפני גשמים ורוחות. למעשה, פרגולות מאפשרות לנו להנות מכל העולות: גם לשבת בימי האביב והקיץ החמים באויר הפתוח, לפתוח שולחן ואפילו מנגל וגם לצאת עם טרנינג חם, כוס תה או שוקו מפנק, כרבולית, לקרוא איזה ספר מעולה או לשבת עם האנשים שהכי קרובים לנו במזג אויר חורפי וסגרירי.

יתרון נוסף הוא בכך שכאשר אנו בוחרים להשקיע בפרגולה מדובר בהשקעה לטווח הארוך. משהו שתמיד יישאר איתנו.

פרגולות
פרגולות

איך בוחרים פרגולות?

תהליך הבחירה מורכב מכמה קריטריונים אליהם עלינו להתייחס במטרה שנזכה לתמורה הטובה ביותר להשקעה שלנו.

  1. תקציב – כאמור היום יש סוגים שונים של פרגולה החל מפרגולת עץ גושני איכותית וחזקה, דרך פרגולת אלומיניום עם פתחים חשמליים ועד פרגולת דמוית עץ. בעוד פרגולת דמוית עץ נחשבת לזולה יחסית, פרגולת האלומיניום היא בין היקרות בשל הטכנולוגיה ורמת העמידות שלה.
  2. טעם אישי – לכל בית יתאים סגנון אחר של פרגולה. למשל, אם נבחר בפרגולת עץ גושני נקבל מראה כפרי אותנטי וחם בעוד פרגולת אלומיניום מתאימה יותר לבתים המעוצבים בסגנון מודרני. כמובן שניתן לשלב בין כל העולמות ואפילו לתכנן ולעצב פרגולה בהתאמה אישית.
  3. קירוי – היום ניתן לייצר מגוון רחב של גגות וקירויים כמו סנטף, תקרת במבוק, תקרת עץ מקורות, תריסי אלומיניום שנפתחים ונסגרים על ידי מנוע חשמלי ועוד.

איך אנחנו נכנסים לתמונה?

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בתהליך התכנון והבניה של כל סוגי הפרגולות. במהלך השנים בנינו מאות פרגולות ברחבי הארץ. נשמח לסייע לכם כבר בשלב התכנון הכולל מדידות, מיקום העמודים, הכנת תשתית חשמל מתאימה, יציקת יסודות, צביעה, גימורים ועוד.

חידוש פרגולות ישנות
חידוש פרגולות ישנות

אנו עושים שימוש בחומרי הבניה והאיטום המתקדמים ביותר בתחום במטרה למנוע נזילות ולאפשר לכם ליהנות מפרגולה עמידה וחזקה לאורך שנים רבות. ניתן גם לשלב עבודות נוספות כחלק בלתי נפרד מהקמת הפרגולה כמו תכנון ועיצוב הגינה, צביעה, עבודות גבס וטיח, עבודות שיפוץ בתוך הבית ועוד. רוצים לשמוע עוד על תכנון ובניה של פרגולה אצלכם בבית? השאירו את הפרטים שלכם באתר שלנו ונחזור אליכם בקרוב עם מענה על כל השאלות.

גלריית פרגולות: