נכנסים לדירה שכורה ורוצים לשפץ אותה במחיר משתלם? מעוניינים לשפר את איכות החיים ולהוסיף פרקט לחדרי השינה?

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בשלל עבודות המתאימות עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי. נציגי החברה יכולים לתאם מול לקוח הצעת מחיר העונה באופן מדויק לצרכים שלו. אנחנו בחברה מאמינים כי רק באמצעות תכנון תקציב נכון, רמת גימור מושלמת, אמינות וכמובן שימוש בחומרים איכותיים ניתן להשיג את מטרות הבנייה והשיפוצים.

נציגינו מתמחים בפתרונות ריצוף עבור חלל פנים או חוץ. אצלנו הדרישות של הלקוח עומדות בראש סדר העדיפויות, אך היעילות לא באה על חשבון מחירים נוחים. נשמח לייעץ לכם כבר בשלבים הראשונים של השיפוץ כיצד לשלב פתרונות ריצוף מתקדמים בדירה או במשרד: אנו מחליפים ומחדשים פרקטים מכל הסוגים, בוחרים את סוג העץ לאחר התייעצות עם הלקוח ומקצים שורה ארוכה של אנשי מקצוע מובילים לזירוז תהליך הבנייה והשיפוץ.

היתרונות של פרקטים בדירה משופצת

החלפה, חידוש, הרכבה או התקנה של פרקטים הם חלק בלתי נפרד מעבודות שיפוץ מודרניות. כיום ידוע כי ריצוף מן הסוג הזה מציע יתרונות ייחודיים:

  1. מראה אסתטי מרשים.
  2. שילוב מושלם עם פתרונות דקורציה.
  3. בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה.
  4. העלאת ערך הנכס.
  5. תחזוקה פשוטה ואפשרויות ניקוי מגוונות.
  6. עלות משתלמת בטווח הקצר והארוך.   

כל העבודות שלנו מתבצעות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה והשיפוצים. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בעבודות בהיקפים שונים, לרבות פרויקטים מורכבים ורגישים. אנו מוכרים בכל רחבי הארץ ויש לנו יכולת להשיג מחירים אטרקטיביים. אנו מקפידים על הפרטים הקטנים והגדולים ועושים הכל על מנת שבסופו של דבר תהיו מרוצים.