יולי 26 2015
פרקט הטרנד העכשווי

פרקט הטרנד העכשווי!

פרקט הטרנד העכשווי לא סתם אימרה!!!

ה- פרקט הטרנד העכשווי , הפך לאחד מפתרונות הריצוף הפופולריים ביותר כיום, ולא בכדי. ריצוף פרקט מהווה פתרון לרבים המעוניינים בריצוף מסוגנן ואסתטי מצד אחד, אך גם במענה פרקטי, איכותי ועמיד מאוד. את הפרקט אפשר למצוא כיום במגוון רחב של סגנונות ודגמים המשווים למרחב כולו מראה בלתי רגיל והוא יכול להתאים הן לבתים פרטיים והן לבתי עסק. בחברת עוז בנייה ושיפוצים מציעים לכם, לצד פתרונות שיפוץ ובנייה ברמה גבוהה, גם אפשרות להתקנת ריצוף פרקטים לכל מטרה בהתאמה מלאה לצרכיכם.

למה דווקא להתקין פרקט הטרנד העכשווי ?
בעוד שבעבר אפשר היה למצוא אותו בעיקר בחו"ל, כיום הוא קיים גם בבתים רבים ובמשרדים שונים בארץ והוא ללא ספק אחד מפתרונות הריצוף המבוקשים ביותר. ריצוף פרקט מציע יתרונות רבים בהשוואה לריצוף אחר:

המראה שלו. קשה להתעלם מהמראה המיוחד שלו ויכולתו להפוך כל מרחב כמעט למסוגנן ומעוצב מאוד. ריצוף פרקט משמש כאלמנט עיצובי לכל דבר והוא פתרון מושלם למי שחשובה לו האסתטיקה ולמי שמעוניין בסגנון עיצובי מרשים ומושקע.
הבידוד. ריצוף פרקט, בניגוד לפתרונות הריצוף האחרים, מציע בידוד תרמי ברמה גבוהה וגם בידוד אקוסטי. מסיבה זו בדיוק נהוג לבחור בו בעיקר במקומות קרים, שכן בזכות האופן שבו הוא בנוי הוא מצליח לבודד את המבנה מהקור שבחוץ ולמנוע את חדירתו פנימה.
עמידות גבוהה. בעוד שישנם לא מעט סוגי פרקטים בשוק הנחשבים לעדינים מאוד, אפשר גם למצוא סוגים רבים שהם עמידים ואיכותיים. ריצוף פרקט מסוג זה עמיד בפני רטיבות, בפני שחיקה לאורך שנים וגם בפני שריטות שעשויות להיווצר בו לאורך הזמן.

על סוגי הפרקט המוצעים כיום
אפשר למצוא כיום מבחר רחב מאוד של פרקטים. מדובר בשני סוגים עיקריים: ריצוף פרקט טבעי או ריצוף למינציה. פרקטים מעץ טבעי או מעץ שכבתי נחשבים לעמידים וחזקים ומחירם יהיה גבוה יותר בדרך כלל. פרקטים סינתטיים יהיו זולים יותר ולעתים גם איכותיים פחות. אולם, בשנים האחרונות אפשר למצוא ריצוף פרקט למינציה באיכות גבוהה ובעל מראה יוקרתי ומיוחד בדומה לפרקט העשוי עץ טבעי.

מבחר של אפשרויות תחת קורת גג אחת
חברת עוז בנייה ושיפוצים מעמידה לרשותכם פתרונות ריצוף פרקט בהתאמה מלאה, ריצוף העומד בסטנדרטים גבוהים ומשלב שימוש במכשור מתקדם לביצוע מדויק ונכון. החברה, שפועלת בתחום יותר מ– 35 שנה, מתמחה בפרויקטי בנייה ושיפוץ ומציעה מבחר של שירותים נלווים שיכולים לקחת בכך חלק.

בטון הבסיס העיקרי לתהליכי הבנייה.
מרצפות מאוירות. כל מה שצריך לדעת…