צביעה חיצונית לבית פרטי

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

כל בית דורש תחזוקה וכולנו מכירים את השאלות והחששות שמלוות אותנו כשאנחנו מחליטים סוף כל סוף לקחת על עצמנו פרויקט שיפוץ ולחפש בעל מקצוע לעבודת צביעה חיצונית לבית פרטי.

מדובר למעשה בצביעה שנעה בין שבועיים לחודש בממוצע, כאשר מדובר למשל בבית פרטי בו שתי קומות. בפוסט הבא בחרנו לספר לכם על השלבים בצביעה מקצועית לבית פרטי, על החשיבות של בחירת בעל מקצוע יסודי ועל החומרים שמתאימים לביצוע עבודה זו.

לפני שנתאר את השלבים השונים בתהליך של צביעה חיצונית לבית פרטי, חשוב להסביר את החשיבות בבחירת קבלן שיפוצים מקצועי לתהליך.

אין זה משנה אם החלטתם לצבוע את החלק החיצוני של הבית כחלק בלתי נפרד מעבודת שיפוץ כללי של כל הבית או שמדובר בתהליך נקודתי, הדבר החשוב ביותר הוא בחירת קבלן צבע או קבלן מקצועי לביצוע העבודה.

אחת הבעיות המרכזיות עם צביעה כזו הוא בהיבט של האיטום.

עם השנים, החלק החיצוני של הבית נחשף למפגעים כמו שמש, רוחות, לחות, יובש, מים, לעתים אף תזוזות של האדמה וזה גורם להמון בעיות כמו רטיבויות, סדקים, קילופים של הקירות, בעיות איטום.

כדי שלא יקרה מצב שתוך חודשיים בערך מהרגע שהצביעה יסתיימה שוב נוצרים סדקים, קילופים ובעיות רטיבות, עליכם לבחור היטב את הקבלן שמבצע את העבודה.

העדיפות היא לבעל מקצוע שמבין גם באיטום כדי שאם יש בעיית רטיבות כתוצאה מחדירה של מים דרך הקירות החיצוניים, דרך הגג או אפילו מהחלק התחתון של הקירות, הוא יעלה על זה בזמן, יאתר את מקור הבעיה, יתקן אותה ורק אז יתחיל בתהליך הצביעה.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

וכעת, לשלבי הצביעה.

חלק או מחוספס?

אחד הדברים הכי חשובים בתהליך של צביעה חיצונית הוא לבדוק האם מדובר בקירות חלקים או מחוספסים, שכן מידע זה משפיע על תהליך הניקוי והצביעה. בשלב 6 נסביר על חומרי הצביעה המומלצים היום, בהתאם לסוג הקיר. ניתן להתרשם דרך רשת האינטרנט וסרטונים בתחום על איך נראה קיר חיצוני חלק לעומת קיר מחוספס כדי שתבינו את ההבדלים בהיבט של המראה והסגנון העיצובי.

שלב 1- פיגומים

שלב זה הוא בעצם השלב המקדים לעבודה עצמה ומטרתו להקל ולייעל תהליכים בהמשך. יש לא מעט פינות ואזורים שקשה מאוד להגיע אליהם עם סולם רגיל למשל או שצריך לחזור למקום זה מספר פעמים, ולכן מרכיבים פיגומים לתקופת העבודה. זה יכול להיות פיגום תיקני קבוע או פיגום נייד. קריטי לבחור בקבלן שמתמחה בהקמה של פיגומים, שכן הליך זה עלול לפגוע בגינה באופן קיצוני שיהיה קשה מאוד לשקם.

שלב 2 – שטיפת הקירות בלחץ מים גבוה והסרת שכבות רופפות

שלב זה הוא שלב הניקיון של הקירות. עם השנים הקירות החיצוניים בבית סופגים לכלוך, אבק, לחות וישנם אזורים מתפוררים ולכן מדובר בשלב שהוא קריטי להמשך. בלי לבצע שלב זה בצורה יסודית ומקצועית, תהליך הצביעה לא ייצא כמו שצריך ורמת הגימור שלו תהיה לקויה, משך חיי השיפוץ עלול לרדת משמעותית עקב צביעה על קיר מלוכלך. אנו עושים שימוש במכונה מיוחדת בלחץ מים גבוה המסייעת לנקות את כל הקירות.

שלב 3 – גירוד הקירות

בשלב זה מבצעים גירוד ידני של כל האזורים הנדרשים ואם יש צורך נהוג גם לבצע שטיפה חוזרת. שלב זה נמשך בין 1-3 ימי עבודה, תלוי בגודל הבית כמובן.

שלב 4 – עיטוף

שלב זה מתבצע לפני תהליך הצביעה ומטרתו לשמור על השבילים, המדרגות והאזורים שיכולים להיפגע מתהליך הצביעה. כאן נכנסת החשיבות של בחירת מומחה צבע ולא איזה חאפר שטוען שהוא צבעי, שכן יכול להיגרם נזק של ממש לאזורים הללו ואחר כך המלאכה תהיה רבה, מורכבת וגם יקרה.

שלב 5 – תיקוני טיח ושיקום בטון

לפעמים, עבר כל כך הרבה זמן מתהליך הבניה של הבית, שהגיע מצב שהברזלים בתוך הבטון שתפקידם לייצב את הבית בעצם מתפרקים ומתמלאים בחלודה. אם זה המצב, כדאי לנצל את תהליך הצביעה ולבצע שיקום של הבטון ולמרוח ממיר חלודה על הברזלים ולעצור את תהליך הקורוזיה.

שלב 6 – מריחת שכבות והדבקות

זהו למעשה שלב הצביעה שמתבצע גם כן בשלבים. את חומרי הצביעה כאמור בוחרים לפי סוג הקיר. כשמדובר בקיר מחוספס, כדאי לבחור בצבע מיוחד המכונה מ.ד. מדובר בצבע אקרילי איכותי על בסיס מים אשר מתאים במיוחד לצביעה של קירות חיצוניים. במידה והקיר הינו חלק, נבחר בצבע סופר גמיש או מקבילים. צבע זה בעל ציפוי גמיש עם יכולת גישור גבוה על סדקים, הוא עמיד בקרינת UV ומונע חדירה של מים למבנה. לפני שעוברים לשכבה הסופית, נבחר בצבע בסיס מקשר כמו למשל פרימר X. לשיפוץ מושקע יותר נבחר ציפוי של הקיר עם חיפוי אבן שמעניק לקיר גימור ברמה גבוהה ומראה עיצובי ומרשים ומאריך את חייו.

צביעה חיצונית לבית פרטי – עלויות

מחירים

טייח לבית פרטימחיר

צביעת יסוד מחיר

שליכט אקרילי מחיר

תוספת פיגום קבוע מחיר

צביעת פרגולות

צביעת מ.ד (צבע תיקני חיצוני)

צביעת קיר בטון חשוף

מחיר לקיר טווח תחתון

60 ש“ח

 50ש“ח

30 ש“ח

5,000 ש“ח כולל האישורים

130  ש“ח למטר מרובע כולל שיוף

50 ש“ח

30 ש“ח

מחיר לקיר טווח עליון

200 ש“ח

200 ש“ח

150 ש“ח

8,000  ש“ח כולל האישורים

180 ש“ח למטר מרובע כולל שיוף

180 ש“ח

120 ש“ח

המחירים משתנים בהתאם לסוג החומרים, גודל הבית, מורכבות העבודה ותיקונים.

לסיכום, צביעת בית חיצוני היא עבודה מורכבת הדורשת ידע, ניסיון ומקצועיות רבה על כל שלביה. כשהתהליך מתבצע בצורה מקצועית, הצביעה יכולה אפילו להעלות את ערך הנכס וכמובן לשפר את איכות החיים של כל בני הבית הן בהיבט הפרקטי והן בהיבט העיצובי.

חברת עוז בנייה ושיפוצים – המומחים לצביעת וילות ובתים פרטיים

ניסיון של שנים בתהליכי צביעה מורכבים

פתרון בעיות בשטח בזמן אמת

מאגדים את כל הקבלנים וכל שירותי הבניה והשיפוצים תחת קורת גג אחת

מומחים של שנים בתחום לרבות מומחי אינסטלציה, חשמל, איטום, בידוד, בניה קלה ועוד

שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובחומרי צבע איכותיים בלבד

רמת גימור מושלמת

אחריות

רוצים לשמוע מידע נוסף על צביעת קירות חיצוניים? מתלבטים ולא בטוחים מתי זו התקופה הטובה ביותר לעשות זאת? השאירו את הפרטים שלכם באתר ונשמח לענות לכם על כל השאלות!

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!