בעת שיפוץ מבנה, דירה או בית קיים, נדרש לקיים שיתוף פעולה בין כמה סוגים של קבלנים ואנשי מקצוע. לכל קבלן יש את התפקיד שלו ואת התרומה שהוא מביא איתו למאמץ הכולל. אחד היתרונות הבולטים שלנו בהשוואה לחברות שיפוצים אחרות, הוא שאנחנו ב-עוז בנייה ושיפוצים מעניקים את כל שירותים ה- קבלנים תחת קורת גג אחת. הידע והניסיון שנצברו לאורך 30 שנות עבודה בשטח מאפשרים לנו לבצע כל סוג של עבודה באופן הכי מקצועי שאפשר, להבין את צרכי הלקוח לפרטים הכי קטנים תוך שיתוף פעולה מלא בין בעלי המקצוע העובדים בחברתנו ועמידה בלוחות זמנים ויעדים מבלי להעביר את הפרויקט או חלקים ממנו לקבלני משנה חיצוניים. אז אילו סוגי עבודות אנו מבצעים ואילו קבלנים הם חלק בלתי נפרד מעוז בנייה ושיפוצים?

עבודות קבלנים
עבודות קבלנים

עבודות חשמל – קבלן חשמל

מחזיקים בתעודת חשמלאי מוסמך שיידע להתייחס לכל צרכי ודרישות הבית בהיבט של בחירת נקודות החשמל, תכנון לוח החשמל, תכנון תאורה בכל חלל לפי הצרכים –  הכל במטרה להפוך את החיים בבית לנוחים, יעילים ובטוחים בכל מה שקשור למערכת החשמל הביתית.

עבודות אינסטלציה- קבלן אינסטלציה

אחת המערכות הכי חשובות ובסיסיות בתהליך השיפוץ. במהלך השיפוץ, קבלן האינסטלציה אחראי בין השאר ליישם תכניות  את מערכת האינסטלציה, להבין איפה למקם את מרכזיית המים ונקודות הקצה, להחליף מערכת קיימת, יצירת פתחי מרזב, החלפת כלים סניטריים ועוד. כל עבודות האינסטלציה שאנו מבצעים נעשות באחריות מלאה תוך שימוש במוצרים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית והקפדה על עבודה עם חלקים מקוריים.

עבודות מיזוג- קבלן מיזוג

התקנת מזגנים הינה עבודה מורכבת הדורשת ידע, ניסיון ומקצועיות. אנו משווקים מורשים של חברת טורנדו ומעניקים לקהל הלקוחות שלנו יחס אישי ומסייעים בתהליך תכנון מערכת המיזוג כחלק בלתי נפרד מכל שיפוץ.

עבודות מסגרות- מסגר

אנו מבצעים עבור קהל לקוחותנו את רוב עבודות המסגרות לרבות גדרות מברזל, סורגים, שערים חשמליים וידניים, גגונים, מבנים קלים ממתכת ועוד. לרוב מדובר כחלק בלתי נפרד מתהליך של תכנון ועיצוב גינה אבל זה מאוד משתנה בין לקוח ללקוח.

התקנת דלתות פנים וחוץ

החלפת דלתות בכל הבית יכולה לשנות לגמרי את המראה העיצובי ולהעניק לו פן מחודש בלי להשקיע יותר מדי כסף או מאמץ. אם אתם חושבים לשדרג את הבית שלכם, אין ספק שהחלפה של הדלתות הישנות בחדשות זו דרך נפלאה לעשות זאת.

מתקין פרקטים

לריצוף בבית שלנו יש ניתן להחליף פרקט בכל הבית או בכמה חללים ממנו. נשמח לסייע לכם בבחירת הפרקט המתאים לצרכים ולתקציב העומד ברשותכם, שכן קיימים סוגים שונים של פרקטים כמו פרקט תלת שכבתי, פרקט גושני, פרקט דו שכבתי ופרקט סינטטי. לכל פרקט יש את שיטת ההתקנה המאפיינת אותו ולכן זה חייב להיות בעל מקצוע סופר מוכשר לעבודה מהסוג הזה המשפיע על מראה הבית כולו.

בניית תקרות אקוסטיות

פתרון מעולה המתאים לכל סוג של חלל החל מהסלון, דרך מסעדה או בית קפה ועד משרד. מדובר בעצם בתקרת גבס שבעזרתה ניתן להסתיר מזגן או להוסיף מגוון של פתרונות תאורה נסתרים. התקרה סופגת את הרעש בחלל בצורה המיטבית ומספקת מענה לבידוד רעשים ועיצוב החלל בעלות יחסית לא גבוהה בהשוואה לפתרונות אחרים.

עבודות מסגרות

אנו מבצעים עבור קהל לקוחותנו את רוב עבודות המסגרות לרבות גדרות מברזל, סורגים, שערים חשמליים וידניים, גגונים, מבנים קלים ממתכת ועוד. לרוב מדובר כחלק בלתי נפרד מתהליך של תכנון ועיצוב גינה אבל זה מאוד משתנה בין לקוח ללקוח.

עבודות אלומיניום

חלונות, ויטרינות, דלתות, סורגים ועוד ייעוץ ייצור והתקנה תחת קורת גג אחת כחלק משיפוץ מקיף.

שיפוץ כולל או תקלה בסיסית?

חשוב לנו לציין שגם היום, לקוחות שנמצאים איתנו למעלה מ-20 ואפילו 30 שנה, חוזרים אלינו בכל בעיה שיש להם המצריך קבלנים או מתקינים כחלק מטיפול בבעיות במערכת החשמל או האינסטלציה ואפילו דברים קטנים ואנו תמיד שמחים לעזור עם חיוך, גם כאשר לא מדובר בעבודה מורכבת או שיפוץ מסיבי. והכל כחלק מתודעת השירות ורצון להמשיך בפעילויות נוספות עם לקוחותינו.

כשאסתטיקה פוגשת פרקטיקה קבלנים צריכים ידע נוסף

בנוסף, אנו מעניקים את האופציה לתכנון עיצוב פנים במטרה לסייע בהשגת מטרות אסתטיות ופרקטיות באופן המוצלח ביותר. מדובר בתחום סופר ייחודי ומורכב הדורש הבנה מעמיקה והסתכלות קצת שונה על התהליך בתוך השיפוץ כמו בידוד, חימום, קירור, חדר אמבטיה, בית חכם ועוד מגוון של פתרונות עיצוביים מודרניים.

סיימנו לשפץ? ומה עם ניקיון?

ללקוחות שבחרו לשפץ בעזרתנו את ביתם אנו מעניקים שירותי ניקיון אחרי שיפוץ לרבות ניקיון חלונות, ניקיון ארונות, ניקיון מקצועי לחדרי האמבטיה והמקלחת, ניקיון ארונות, פוליש חידוש ספות ועוד. כל זאת על מנת למסור עבודה נקייה בנוסף ליפה ומשופרת.

כחלק מרצוננו להגדיל את כלל הלקוחות המרוצים משירותינו ובוחרים להזמין אותנו לכל שיפוץ, חידוש ותיקון לאורך שנים רבות. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו, לתאם פגישה חינמית ומשם נמשיך לכיוון השיפוץ שחלמתם עליו והכל מתחיל בהשארת פרטים באתר או בשיחת טלפון אחת מכם.

גלרית קבלנים: