רוצים לחדש את מראה הרצפה בבית? זקוקים ל- עבודות שיפוצים ? מחפשים אנשי מקצוע מביני עניין שיגשימו את התכנון שלכם בצורה מדויקת? חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בכל עבודת ריצוף מכל הסוגים ובכל הסגנונות.

יש לכם את כל הסיבות לבחור בחברתנו:

  • ניסיון של שנים רבות בכל עבודת ריצוף.
  • עבודה יעילה ומקצועית, תוך התאמה מושלמת לצורכי הלקוח.
  • עבודת ריצוף עם מרווחים שונים – בהתאם לדרישה.
  • עבודה עם ספיסרים מתפלסים לדיוק מירבי בהדבקה.
  • מכונות חיתוך בליזר עד גודל של מטר ועשרים ס"מ.
  • הדבקה במיטב החומרים הנמצאים בשוק.
  • אחריות על העבודה.
עבודת ריצוף
עבודת ריצוף

מה הקשר בין עבודת ריצוף הבית לבין איכות החיים?

ריצוף שלא הונח כהלכה, יוצר בעיות רבות. בראש ובראשונה, הפרשי גובה בין המרצפות מוביל לקשיים רבים בשטיפת הרצפה – בין אם הרצפה נשטפת באמצעות מים או מטלית. המגב פשוט נתקע בין המרצפות, השטיפה לוקחת יותר זמן ובנוסף היא איננה יעילה כי הלכלוך נשאר בחיבורים. כל המרצפות צריכות להיות בגודל אחיד וליצור משטח אחד מפולס ובעל מרווחים שווים. הרצפים המקצועיים שלנו מנוסים בהנחה של כל סוגי הריצוף, ועבודתם המקצועית תפטור אתכם מכל הצרות שכרוכות בעבודה לא טובה.

עבודת ריצוף במרצפות ייחודיות

כיום, הרצפה מושכת יותר ויותר תשומת לב של המעצבים ואדריכלי הפנים. אחד המוצרים האהובים ביותר בתחום הריצוף הינו מרצפות מצוירות. סגנון זה של ריצוף יוצר קישוט באמצעות כמה מרצפות, ועובדה זו מקשה על הרצף, שפרט להנחה ישרה של המרצפות, צריך לשמור גם על הציור הכללי. אנשי המקצוע שלנו מכירים את כל שיטות העבודה הטובות ביותר, ומבצעים את העבודה בצורה יעילה ומקצועית, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

ריצוף מיוחד

פרט למרצפות, אנו מניחים גם ריצוף מיוחד, כגון שטיחים מקיר לקיר, פרקטים ועוד. אנו עובדים בשיטות מתקדמות, תוך התאמה לסוג הריצוף שאתו אנו עובדים. כל לקוחותינו נהנים מתוצאות אסתטיות, ממוצר נוח לשימוש ועמיד לאורך זמן.

לעוד מידע מחברת עוז בנייה ושיפוצים או הזמנת הצעת מחיר ללא התחיבות, השאירו פרטים באתר או התקשרו ונחזור אליכם במהרה.

גלרית עבודת ריצוף: