שיפוץ בית פרטי הוא אחד התהליכים הכי מרגשים שאנחנו עושים בחיינו. בעוד מספר חודשים בודדים, ניכנס לבית שבמראה שלו הוא חדש לגמרי, פרקטי ומזמין יותר ממה שהוא היה.

בשונה משיפוץ דירה, ב- שיפוץ בית פרטי השיפוץ הוא גם חיצוני ולא רק פנימי. כלומר נכנס כאן גם החלק החיצוני של הבית.

שיפוץ חיצוני כחלק מ- שיפוץ בית פרטי הוא תחום הכולל בתוכו בין השאר שיקום וחידוש אלמנטים כמו גג, מערכת האיטום של הבית, שדרוג המראה האסתטי של הגינה, לפעמים בשילוב עם המרפסת, חידוש קירות חיצוניים ועוד.

הבדל נוסף בהשוואה לשיפוץ דירה הוא שבבית פרטי השטח שאנו משפצים הרבה יותר גדול ולכן תהליך השיפוץ ארוך יותר ונמשך בממוצע בין 2-4חודשים. כמובן, שמדובר בשיפוץ שהוא גם יותר יקר, הן משום שהשטח רחב יותר והן משום שנדרשים הרבה פעמים חומרים שמייקרים את עלות השיפוץ. מספיק שהחלטנו לשדרג את החצר שלנו עם פרגולת עץ או אלומיניום והנה לכם מקפצה במחיר. בכל אופן, אין ספק כי מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד, כזו אשר מצד אחד תשפר בצורה משמעותית את אורח החיים שלנו ומצד שני תעלה את ערך הנכס.

הכל על שיפוץ בית פרטי
שיפוץ בית פרטי

טיפים חשובים לשיפוץ בית פרטי

טיפ מספר 1 – מתחילים בפנים ויוצאים החוצה

ההמלצה היא להתחיל קודם כל בחלק הפנימי של הבית כדי לאפשר חזרה מהירה לשגרה ורק אז לצאת החוצה לחלק החיצוני שהוא פחות מגביל מבחינת ניהול אורח חיים רגיל.

טיפ מספר 2 – קירות חיצוניים

בשונה מהחלק הפנימי של הבית בו הקירות נקיים ולכן העבודה לרוב פחות מורכבת, בקירות חיצוניים צריך קודם כל לשטוף ולנקות את הקירות. הסיבה לכך היא משום שעם השנים הקירות הללו סופגים הרבה מים, לכלוך ונזקי שמש, לכן צריך לטפל בהם בצורה יסודית. אצלנו בעוז בניה ושיפוצים אנו שוטפים בלחץ מים את הקירות בכדי להוריד חלקים אשר רופפים, להוריד אבק, פיח מהרחוב, צואת ציפורים ועוד אשר ימנעו את הידבקות השכבה הבאה. לניקוי החיצוני חשיבות רבה בשמירה על אורך החיים של השיפוץ. כמו כן לפני תחילת צביעה חיצונית לבית או שליכט מומלץ לבצע שיקום ברזלים חלודים ושיקום בטון.

טיפ מספר 3 – בחירת קבלן שיפוצים

זו אולי ההחלטה הכי חשובה בתהליך השיפוץ. אנשים נוטים לבחור בעל מקצוע רק לפי הכימיה או רמת התקשורת איתו וכמובן מתייחסים גם לניסיון של הקבלן. שימו לב שרוב הקבלנים בארץ עובדים עם קבלני משנה, דבר שיכול לסבך ולייקר את העבודה בצורה משמעותית. ההמלצה שלנו היא לבחור קבלן שמספק לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת ולא מביא בכל פעם איש מקצוע אחר לטיפול בתהליך ספציפי.

טיפ מספר 4 – החליטו מראש אילו אזורים כוללים את השיפוץ

לפני שאתם נפגשים עם הקבלן, ההמלצה היא להחליט אילו חללים ואזורים כולל השיפוץ. חשבו עם עצמכם ודמיינו מה הייתם רוצים שתהיה התוצאה הסופית. במקרים שבהם התקציב מוגבל, מומלץ להעדיף תהליכים בעלי עדיפות גבוהה ולהשאיר משהו כמו 20% מגובה התקציב לתהליכים בלתי צפויים.

טיפ מספר 5 – שימו דגש בהגנה על הריהוט

בדקו מול הקבלן איך הוא מתכוון להגן על הריהוט שלכם בזמן השיפוץ והאזורים שלא נלקחים בחשבון כחלק מהשיפוץ.

אז למה אנחנו?

לחברת עוז בניה ושיפוצים, ניסיון רב שנים בתחום. מאחורינו עשרות פרויקטים מוצלחים ברמת גימור סופר גבוהה. היתרון הבולט ביותר שלנו הוא שאנו מספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת ולא עובדים עם קבלני משנה. בצורה כזו ניתן לתכנן את השיפוץ, להימנע מכל מיני תקלות ולעמוד בזמנים. בנוסף, נשמח לסייע לכם לתכנן בצורה נכונה את התקציב. אנו עובדים בשקיפות מלאה אל מול הלקוח ודואגים לספק מענה לכל צרכיו במהלך השיפוץ. לפרטים נוספים אודות שיפוץ בית פרטי, צרו עימנו קשר דרך האתר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

גלרית שיפוץ בית פרטי: