עבודות בנייה ושיפוצים מתאימות לכל סוגי הדירות. באמצעות עבודות אלו ניתן להעלות את ערך הנכס ולמנוע נזקים מצטברים. שיפוץ דירה קומפלט מתבצע בשל סיבות אסתטיות ודקורטיביות או בגלל גורמים כגון בלאי, שחיקה, רטיבות, נזילות וכדומה. אנשי מקצוע בתחום ה- שיפוץ כללי משתמשים במגוון חומרי בניין משובחים ונדרשים לעמוד בתווי תקן מחמירים.

שיפוץ דירה קטנה

בעת עבודות המתבצעות בדירה קטנה כדאי לשים דגש על ניצול נכון של החלל. רצוי להתייעץ עם אדריכלים ומעצבי פנים ולהשתמש באלמנטים הבאים:

 • זכוכית ומראות.
 • חיפוי וצביעת קירות.
 • התקנת פרקט.
 • שיפוץ מקלחות ושירותים.
 • שדרוג המטבח.

שיפוץ דירה קומפלט שהיא קטנה יכולה להיות מרשימה לא פחות מבתים גדולים או אפילו וילות. כדי להשיג את המטרה הזו יש לבצע שיפוץ יסודי ואיכותי. אפשר לתכנן את השיפוץ מראש יחד עם חברת שיפוצים, להציב לוח זמנים ולהדגיש את החשיבות של רמת גימור מושלמת. מומלץ להשתמש בחומרים איכותיים וליהנות מעמידות לאורך זמן. מעבר לכך, בדירה קטנה השיפוץ מחייב התייחסות לעבודות צבע, אינסטלציה, תשתית, חשמל ותקשורת. שיפוץ קטן הופך את הדירה לנכס גדול ומניב.

שיפוץ דירה קומפלט
שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירות קומפלט להשכרה

בעלי נכסים המעמידים דירה להשכרה מבצעים שיפוץ תקופתי כדי לשמור על ערך הבית. אפשר לבצע את השיפוץ על מנת להתאים את הדירה לצרכי הדיירים, או לחילופין לטובת חלוקה מחדש של החדרים, החללים או שטחי הפנים והחוץ. שיפוץ דירה קומפלט הוא הזדמנות מצוינת לחדש תשתיות ישנות ולשפר את חזות המבנה. דירה לאחר שיפוץ יכולה להיות מושכרת במחיר גבוה ב-20%-30% בהשוואה לכל דירה אחרת, אפילו באותו בניין. השיפוץ הוא יתרון משמעותי של בעל הדירה וזאת ללא קשר למיקומה. שיפוץ מומלץ על ידי אנשי מקצוע והוא יכול להיחשב הוצאה מוכרת.

שיפוץ דירה לפני מכירה

עבודות שיפוץ רבות מתבצעות בדירות העומדות למכירה. גם כאן השיקול הוא בעיקר כלכלי וההוצאה על השיפוץ צפויה להחזיר את ההשקעה בתוך זמן קצר. כדאי לבצע שיפוץ דירה קומפלט עוד לפני שמראים את הדירה, או בהתאם לחוות הדעת של רוכשים פוטנציאליים.

הדגש העיקרי במהלך שיפוץ דירות לפני מכירה הוא יישום מהיר ועמידה בלוח זמנים מוקפד. אין סיבה לעכב את תהליך המכירה בגלל שיפוץ. יש לבחור היטב את הקבלן ולעדכן אותו לגבי המכירה, לתאם דרישות מיוחדות מצד הקונה או לברר כיצד ניתן ליישם טכניקות בנייה חדשות גם בדירות ישנות.

שיפוץ דירה קומפלט

לא חייבים להסתפק בשיפוץ קוסמטי או בצביעת קירות כדי לרענן את מראה הדירה. רוב בעלי הדירות מעדיפים לשפץ באופן יסודי, מאסיבי ונרחב וזאת על מנת לחסוך בהוצאות בטווח הרחוק. שיפוץ דירות קומפלט נערך לאחר עיצוב ותכנון של הבית המחודש והוא כולל מגוון רחב של עבודות לבחירת הלקוח:

 • הקמת קירות ויצירת הפרדה בין חללים שיפוץ דירות.
 • התקנת פרקט או החלפת ריצוף.
 • עיצוב בגבס.
 • עבודות חשמל, תשתית ואינסטלציה.
 • שיפוץ חדרי שינה, מטבח, שירותים ומקלחת.
 • יישום בידוד תרמי ואקוסטי.

כאשר מדובר על שיפוץ דירות קומפלט יש צורך בפינוי של הדירה. עבודות אלו מבוצעות על ידי קבלנים מנוסים בלבד, המחזיקים בארגז כלים עשיר. תפקידו של הקבלן להמליץ ללקוח על סוג השיפוץ הנדרש ולוודא עמידה ברמה גבוהה של קריטריונים. שיפוץ קומפלט מתבצע לעיתים רחוקות אך הוא מבטיח שיפור מיידי באיכות החיים. כדאי לבצע את השיפוץ בדירות קטנות לקראת הצטרפות ילד חדש למשפחה, לאחר רכישת נכס להשקעה או בכל מקרה של בלאי מצטבר או נזקים לתשתית, לחזות ולמבנה.

גלריית שיפוץ דירות קומפלט: