fbpx

שיפוץ הכל כלול – כל מה שאתם צריכים מקבלן השיפוצים שלכם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

בעידן האינטרנטי חשוב לנו להדגיש לקהל לקוחותינו ולכאלה המתעניינים בשירותינו – מהם היתרונות של חברתנו, יתרונות אלו מבדילים אותנו, מבין המתחרים השונים שלנו. חשוב לנו בתור חברה להסביר גם במה היתרונות האלו מועילים לכם כחלק משירות שיפוץ הכל כלול. ישפרו את מצבכם בעת שיפוץ גדול וקטן, וכיצד יתרונות אלו ישפיעו על אורח החיים של השיפוץ, כלומר עד השיפוץ הגדול הבא.

המונח שיפוץ הכל כלול נלקח מענף התיירות כידוע, בכללי מונח זה מיצג לכולנו חופשה חלומית, מפנקת הכוללת ארוחות, לינה, קינוחים ופינוקים כאמור הכל כלול.

שיפוץ עד המפתח מציג בפניכם הקבלה לשיפוץ הכל כלול. זהו שיפוץ משלב התכנון, התוכניות והעיצוב עד שלב התמחור וביצוע כל עבודות שיפוצים במקום אחד, על ידינו ומתן אחריות וכתובת לפניות במקום אחד.

שיפוץ הכל כלול שיפוץ עד המפתח בשבילכם התקנת דלת כניסה
שיפוץ הכל כלול שיפוץ עד המפתח למענכם

שיפוץ הכל כלול מה הוא כולל?

בין תחומי העבודה הרבים אותם אנו מבצעים בעצמנו נמנים: עבודת אינסטלציה, חשמל, גבס, איטום, מיזוג, ריצוף, הריסה, בנייה, אלומניום, התקנת דלתות פנים וחוץ, התקנת פרקטים, בניית פרגולות ודקים, עיצוב והקמת גינות, בניית בריכות שחייה, מסגרות, צביעה חיצונית ופנימית, צביעת מוצרי עץ ומתכת ועוד.. עשרות תתי סעיפים של עבודות כולל כאלה הייחודיים לפרויקט או מצב מסוים.

מהם היתרונות של עוז בנייה ושיפוצים  בתחום שיפוצי הכל כלול?

היתרון הראשון הוא רב תחומיות והמאפשרת לנו לשפץ בשיטת שיפוץ הכל כלול –

כאמור כל מה שנכתב מעלה הם מקצועות בהם אנו פועלים ומבצעים ללא קבלני משנה על בסיס צוות העובדים הקבוע באתרי השיפוצים שלנו. היתרון נובע מהשילוב ביניהם ובידע הנצבר בחברתנו. שיפוץ דירה בית או עסק מצריך ברוב העבודות כמה התמחויות שונות כדי לבצעם ולהגיע ליעד הסופי. ואני יסביר דרך דוגמאות:

לא יקרה אצלנו מצב שעל נקודת חשמל מסכנה שנזכרתם שאתם רוצים אחרי שלב הצביעה תשמעו "אני צריך עובד חשמלאי להביא אותו שוב, ואחרי זה את הטייח והשפכטליסט שימרח 3 פעמים חומר ובסוף את הצבאי שיצבע פעמיים". וכל זה מסתכם בכסף היוצא מכסיכם ובזמן עבודה שמתארך.

אצלנו תשמעו דיבור אחר: כן זו עבודה נוספת, כן יהיה לה עלות רגילה, אבל טובתכם והמחשבה שחוסר בנקודת חשמל במקום שרציתם יפגום בתחושתכם החיובית על פספוס בשיפוץ. פספוס בשיפוץ גדול כנראה יגרום לכם לוותר על התוספת שרציתם וכנראה לא תבצעו אותו עד השיפוץ הבא שייקח לא מעט שנים. לא נרצה בתור חברה המעריכה את לקוחותיה להעניש אתכם על שחשבתם על הצורך בשלב מאוחר.

מתעניינים בשיפוץ, מחפשים חברה אמינה בעלת יתרונות שיועילו לכם. פנו עכשיו וגלו את יתרונות עוז בנייה ושיפוצים

וכאמור כבר כל בעלי המקצוע עדיין עובדים בביתכם או בעסק שלכם. זה פשוט להסיט עובד מעבודה X לעבודה החדשה וגם לא חסר לנו כלים בכדי להקטין את כמות הנזק שבהריסה ולהקל על התיקון כאילו נעשה במקור.

דוגמא נוספת: לא יקרה אצלנו נזק שיגרם על ידי בעלי מקצוע חיצוניים, ותתקלו בוויכוח מי גרם את הנזק ומי צריך לשלמו, שסביר להניח שבסוף תהיו אתם המפסידים מכל הכיוונים. ואני יתן דוגמא שנתקלנו בה: השיפוץ כמעט גמור, הצבעי כבר עזב את הבית וסגרתם חשבון איתו, עכשיו הזמנתם איש פרקטים ומתקין דלתות. יכול להיות שבמהלך עבודתם, התלכלכו הקירות, נפגעו הקירות, ואף קרה בעת התקנת דלתות נפלה חתיכה מהקיר שהדלת החדשה לא מכסה.

מה תעשו? תתלוננו לחברת הדלתות, למתקין הפרקט? זו לא העבודה שלהם הם בתורם יאשימו כל דבר אפשרי כדי לחמוק מטיפול בבעיה. תקראו לצבעי הרי הוא מסר לכם את העבודה והיא לא הייתה פגומה. עכשיו להביא אותו שוב יעלה לכם כסף והוא כבר עסוק בפרויקט הבא שלו ואין לו זמן אליכם.

אצלנו זה לא יקרה, בראייה כללית של כל העבודות שצריך לבצע בפרויקט, אנו עושים סדר, תיעדוף עבודות: חלק מההתקנות ילכו על בסיס חדר חדר או כתהליך חלקי בו אנו מבצעים חלק מהתקנה וחוזרים בהמשך לסיימה והכל בהתאם לשיקולים מקצועיים וסיכומים אתכם לכן כל פרויקט הוא שונה ודינמי. לכן שפרויקט נמסר הוא נמסר על ידינו הוא נמסר ללא ספיחים ועבודות למי שיבוא אחרינו.

היתרון שני שלנו הוא זמן. זמן שלכם ושלנו:

כל מטלה ועבודה לוקחות זמן ביצוע, ומלבד המקצועיות של עובדינו, ויעילות הכלים בהם אנו עובדים שמקצרים עבודות ומקטינים נזקי אבק ושבירה היקפית מיותרת. הזמן בשיפוץ אובד לעיתים בתיאומי זמנים ובאספקות מספקים שונים ואף מבעלי מקצוע שונים.

לכן מרגע סגירת העבודה ביננו, צוות עוז בנייה ושיפוצים מפרק את הצעת המחיר לעבודה לרשימת קניות כלומר: כמה דלתות, כמה ארונות, כמה מטר קרמיקות ומאיזה סוג, כמה כלים סניטריים, כמה ברזים ועד לרמת כמה מלט וחול או דבקים. רשימה זו דואגת שהרוב מוזמן או אצלנו באתר לפני שבכלל התחלנו לעבוד בשטח. היתרון נובע מהורדת כמות הובלות והעלאות.

אבל היתרון הגדול שהכל זמין לנו בשיפוץ אנו לא צריכים לחכות לאספקה X או לבעל מקצוע Y. צוות עוז בנייה מייעל ומקצר את זמני עבודה המתבזבזים בכל פרויקט ופרויקט בשיטה זו. כי זמן אבוד עולה לנו כסף ומעקב את סיום העבודה.

בשיטה השנייה בהם אתם מחכים לקבלנים שונים ולאספקות עולה לכם כסף ובריאות. לכן בשיפוץ הכל כלול אתם רגועים יותר, קבלן שיפוצים אחד, צוות אחד, עבודה מתחילת ועד סופה מול בעל מקצוע אחד, גם אם במקרים חרגים נזמין קבלן משנה שלנו זו לא בעיה שלכם לתאם, לשלם ולרדוף אחריו. כי בסוף כל התיאומים דרכנו, והתשלומים לספקים דרכנו ולכל לקוח מגיעה אחריות מחברתנו לפני הכל.

הפן השני ביתרון הזמן הוא הזמן שלכם כאשר אתם מנהלים בעלי מקצוע צריך לסכם עם כל אחד מהם שבפרויקט ממוצע זה יותר מחמש בעלי מקצוע שונים, תצטרכו לבוא ולהשגיח אליהם וזה כפול כמה ימי עבודה. תצטרכו לתאם ביניהם עבודות קשורות ולספוג כל עיכוב או דחייה מזה שאחד מהם לא הגיע בזמן או ביום שסוכם. כאשר זה בעל מקצוע אחד זה סבבה אבל שזה שבעה או עשרה זה כאב ראש שלא נגמר.

בחברתנו אתם רגועים, אני לא אומר שלא תצטרכו להגיע לראות התקדמות, להביא דעה, ולהקשיב, וכן גם לבדוק שהכל נעשה לפי הסיכום. אתם תגיעו בזמן שנוח יותר לכם, לא תצטרכו כל יום לפתוח לנו את הדלת ולסגור בסיומה אם אתם לא גרים בבית ולא להגיע כל פעם שהובלה הגיעה. כאב הראש שלכם מהשיפוץ יורד משמעותית איתנו.

היתרון שלישי בשיפוץ הכל כלול ושיפוץ עד המפתח -היא הגעה יום יומית לאתר השיפוץ.

אנו מגיעים כל יום למקום העבודה מיום א ועד סיום העבודה. אנו עובדים ימים מלאים, תחת תוכנית עבודה שסוכמה איתכם ומתאימה לכם ולדרישותיכם. למשל אם תצטרכו לעבור לגור בנכס לפני סיום העבודה או אתם כבר גרים. נבנה ביחד תוכנית שתאפשר לכם לגור עד כמה שאפשר ולנו לעבוד. שיטת העבודה שלנו חוסכת בימי עבודה, יעילה ומקצועית. ללא ימים ריקים שבהם לא מתרחשת עבודה בביתכם.

אנו מתחילים פרויקט רק לאחר שסימנו את הקודם. וככתוב למעלה אנו לא משאירים ספיחים לשבוע אחרי. חברתנו אף מציעה ניקוי לבית או לעסק לפני מסירה.

כמובן שגם בלעדיו אנו מנקים את כלל כתמי הצבע ושאריות הבנייה אבל שטיפה וניקוי איכותי יותר משמעותו שלא תצטרכו להביא חברת ניקיון אחרינו ולא תצטרכו לקרוע את התחת להוציא כמויות אבק גדולות בעצמכם. וגם אם התלכלך הקיר במהלך הניקוי, אנו שם לבצע תיקוני צבע מקומיים. כדי שהעבודה תימסר כהלכתה.

שיפוץ הכל כלול כולל עיצוב חדרי שינה

יתרון רביעי שלנו הוא אחריות במהלך העבודה ואחריה-

במהלך העבודה מגיעים חומרים, כלים סניטריים, ארונות למטבח, למקלחת ולחדרים, קרמיקות ועוד הרבה דברים, לפעמים קורה שמשהו מגיע לא כפי שהוזמן בכמויות או בדגם, או הגיע עם מכה או פגם. זו לא בעיה שלכם, חברתנו תפעל להחלפת הפריט או פיצוי בכדי שאתם תקבלו עבודה מושלמת.

אתם תקבלו דיווח מאיתנו על התקלה והבהרה שאנו דואגים לזה. לחברתנו קשרים ארוכי שניים עם ספקים המעריכים את עבודותינו המשותפת וזה תורם לכם.

יתרון חמישי תיכנון וייעוץ בשיטת הכל כלול-

לא צריך לרוץ ולהשתגע בין עשרות מקומות וחבורות לבחור ברזים וקרמיקות וארונות מקלחת ואסלות. תוכלו לקבל את כל הדוגמאות והקטלוגים עד הבית, יחד עם המלצתנו מה איכותי?, מה מוגזם?, ומהו מחיר סביר לפריט בשיפוץ שלכם?

רק תכוונו אותנו לכיוון צבע או עיצוב קרמיקה ותקבלו מספר דוגמאות עד הבית, מתעקשים לבוא לבחור בעצמכם ישנם מספר עסקים שנוכל להפנות אותכם אליהם ולהיפגש שם.

יתרון שישי מקצועיות וניסיון רב שנים-

בחברת עוז בנייה ושיפוצים, מצויים עובדים קבועים כבר הרבה שניים. לעסק עצמו יש וותק של מעל 40 שנה בתחום השיפוצים והבנייה. כמובן שלניסיון ולצוות שיודע לעבוד בסינרגיה אין תחליף. האמינות היא מה שקובע בסופו של דבר. נניח ונפל פגם בעבודתנו כמובן שנספר לכם על כך וגם מה הפתרון שאנו מציעים או רצון שלכם שדבר מסוים ישופר. אנחנו שם כל יום פנויים ומזומנים לדבר ולהחליט יחד אתכם מה הפתרון, אנו מבטיחים שעד סוף העבודה נגיע לעמק השווה שבו אתם תהיו מרוצים מתוצאות השיפוץ.

לעומת הרבה חאפרים בתחום שאתם תגידו להם "רק לכו מפה, קחו את הכסף ולכו" ( כי גם אתם תבינו שטוב לא ייצא מזה שהם יתקנו את העבודה) . אצלנו כמו בביטוי "האלוהים בפרטים הקטנים" הפרטים הקטנים הם אלו שמציגים את עבודותינו כטובה יותר. לרוב בשיפוץ דירה השבוע האחרון מוקדש לפרטים הקטנים: איטום חריצים במסטיק, כיווני דלתות, רובע, הרכבות והתקנות ועוד פרטים רבים שהופכים את הדירה לבית. שאיפתנו לראות חיוך ומילה טובה כאשר תכנסו לביתכם הגמור בסיום העבודה. מבחינתנו ביתכם הוא כרטיס הביקור המיטבי שלנו.

במקביל תמיד נשמח להמלצה ללקוחות עתידיים, בביקורת חיובית באינטרנט ועוד…

יתרון שביעי הצעת מחיר מקצועית חינם-

לא ראוי שתשלמו על הצעת המחיר, מבלי שתדעו עם בכלל אתם רוצים לעבוד איתנו, האם ההמלצות שלנו תואמות את הדרישות שלכם. לכן הצעת מחיר למרות שהיא גוזלת לנו זמן והשקעה היא חינם בחברתנו. זו דרכנו להביא בפניכם הצעה אמיתית מקיפה שתשקף את מחיר העבודה גם בסופה. על איך צריכה להיות הצעת שיפוץ אמיתית תוכלו לקרוא במאמר הבא: הצעת מחיר לשיפוץ.

לסיכום חופשת הכל כלול היא החופשה האולטימטיבית שיפוץ הכל כלול או שיפוץ עד המפתח הוא סוג השיפוץ האולטימטיבי לכם. שיפוץ הכל כלול בחברתנו הוא השקט שלכם, חיסכון בזמן שלכם, מתנהל בסטנדרטים הגבוהים ביותר, באמינות רבה, ומקצועיות ללא תחרות וזמנים קדושים.

שיפוץ טוב בשבילכם נמדד בעיקר לפי אורך חייו. כלומר מתי הפעם הבאה שתצטרכו לבצע שיפוץ כללי. שיפוץ טוב הוא שיפוץ שמחזיק למעלה מעשור ואפילו שני עשורים. ואנחנו שואפים לספק לכם שיפוץ איכותי שתהנו ממנו הרבה זמן.

תמיד כיף לנו לעבוד שוב עם לקוחות בפעם השנייה והשלישית ובכלל לכל פנייה, אבל בשאיפתנו זה יהיה רק בשביל הרחבות בנייה, שיפוץ בחלקים שלא טופלו בשיפוץ הקודם או במעבר לבית טוב וגדול יותר. לקוח חוזר, הוא לקוח נאמן וככזה יש לו פריבילגיה ודברים שבהם אנו נלך לקראתו.

נשמח לתאם גם אתכם פגישה והצעת מחיר חינם, ולהפוך אתכם לחלק מקהל לקוחותינו. (אנחנו זמינים לפני הפסח הבא) תוכלו ליצור קשר באתר או פשוט התקשרו ונענה בשמחה.

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח.

העמוד הזה מדהים

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים כלליים

חברת עוז בניה ושיפוצים מתמקדת בעבודתה באזורים שבין באר שבע בדרום עד לכפר סבא ונתניה בצפון ומודעין רעות במזרח. אנו ממוקמים באזור יבנה, אולם כאמור פועלים במגוון ערים וישובים בארץ: אשקלון, מזכרת בתיה, אשדוד, יבנה, גן יבנה, באר טוביה, קריית מלאכי, קריית גת, גדרה, יישובי גדרות, רמלה, לוד, מודעין, נס ציונה, רחובות, ראשון לציון, באר יעקוב, אזור, חלון, בת ים, תל אביב, אור יהודה, יהוד, קריית אונו, פתח תקווה, הרצליה, כפר סבא וכל הישובים שבניהם.

שיפוץ בדירה בבניין משותף יכולה לגרום נזקים לבניין ולדיירים האחרים. נזקים אלו מתבטאים בעיקרם במסדרונות הקומות, המעליות, הלובי ואף החנייה.

מומלץ ביותר לא להעלות את הריצוף והכליים הסניטריים דרך המעלית עם יש אופציה מומלץ להזמין מנוף דירות ובאותה ההזדמנות להוריד פסולת ולא דרך המעליות. אופציה טובה נוספת להיפטר מהפסולת היא שרוול היוצא מהדירה אל עבר מכולת פסולת.

כאשר משתמשים במעלית אנו נוהגים להדביק קרטון מגן על הרצפה ובסיום כל יום להחליפו ונקות את המעלית.

עוד דרך קלה להגן על הבניין מלכלוך היא לשים סמרטוט רטוב בכניסה לבית ובכך לצמצם סימני רגלים מאובקות במסדרון.

ובעיקר להיות זהירים ולהתחשב בשכנים.

 

 הדרך הנכונה לבחור חברת שיפוצים היא: אמון בקבלן ובעצותיו, המלצות של עבודות קודמות, בחינת הצעת המחיר ורמת הפירוט והתחייבויותיו לזמני ביצוע העבודה. וגם כימיה ברמת השיחה בין הצדדים.

ישנם יתרונות רבים לקבלן שיפוצים המבצע את כלל העבודות עם צוות שלו, החשובות שבהם: תיאום בין העבודות לחיסכון בזמן, תכנון כולל וראית תמונה כללית של שלבי העבודה והתוצאה הסופית, ביצוע מקצועי ומשולב תחומים לפתרונות יעילים יותר. אחריות כל האחריות במקום אחד בלבד!

מחירי עוז בנייה ושיפוצים, נקבעים בשטח מולכם, מחירי האתר הינם אינדיקציה כללית ולא מחייבת לצורך הבנה כללית של מחירי השוק, ונובעים גם ממחירון "דקל" לענף השיפוצים הקובע עלויות שיפוצים לפי היקפים. בשטח המחיר יקבע בסיכום מולכם ויותאם להיקף השיפוץ  ורצונותיכם וכמובן ככל שנוכל ללכת לקראתכם נלך בשמחה.

אחריות בענף השיפוצים נובעת מהבנה והסכמה כללית בשוק, של שנה אחריות לענף השיפוצים. כאשר יש יוצאי דופן בזמן האחריות לטובה. למשל בתחום המיזוג האחריות אותה אנו נותנים עבור המוצר הינה שבע שנים !

לחלק מהמוצרים אותם אנו מספקים ומתקינים ישנה אחריות מוצר לשלוש שנים ואף יותר.

אבל תמיד אנו נוהגים קודם כל להגיע אליכם ולברר ממה נהיתה הבעיה, וללכת לקראתכם ככל שנוכל.

אנו משדלים להציג בדפים רלוונטיים מחירים בכדי שתוכלו לקבל מושג כללי מה מחיר השוק לעבודה המבוקשת. אולם מחירים אלו הינם כללים וכל שיפוץ נבחן בשטח בלבד לפי דרישותיכם והצורך.

שיפוץ פנימי ניתן לבצע בכל עונות השנה, שיפוץ הקשור לחיצוני עדיף לא בגשם. אבל בהחלט אפשרי בחורף. צריך לקחת בחשבון שבחורף יכלים להיות פגעי מזג אוויר שיפגעו בשיפוץ. בקיץ החם אומנם קשה לעבוד בחוץ בחום אולם תהליך הייבוש של חומרים מהיר יותר.

בענף השיפוצים נהוג לתת מקדמה לבעל המקצוע. בעל המקצוע רוכש דברים למען השיפוץ שיגיעו החל מהיום הראשון ומקדמה עד סה"כ 20 אחוז תהווה מימון לרכישת חומרים ומוצרים בשבילכם. לעיטים אנו מסכימים לקבל את המקדמה ביום העבודה הראשון אחרי שחלק מהמוצרים הגיעו והדירה התחילה שיפוץ. הטבה זו מגיעה מאיתנו כאשר יש אמון בלקוח וכימיה טובה.

כתב כמויות הינו חלק מהחוזה מול הקבלן. את הכתב כמויות יכול להכין הקבלן, מהנדס או אדריכל\ מעצב פנים. כתב הכמויות הינו מסמך שאומר מה הכמויות של כל התקנה או שיפוץ. לדוגמא: 30 מטר מ"ר בניית קיר גבס שני צדדים כולל שפכטל וצבע. התקנת אסלה סמויה כמות 2. כתב הכמויות עושה סדר לקבלן מה הוא צריך לבצע, ולכם מה אתם צריכים לקבל ומה מחיר כל סעיף בכתב הכמויות.

הכל תלוי מה סוג הרצפה ? האם היא שיש, קרמיקה או פרקט. בקרמיקה שקל לנקותה מספי יהיה לפרוס קרטון הנרכש על ידינו ופריסתו על הרצפה. במשטחים סופגים לדוגמא פרקט וחלק מסוגי השיש קיים היום פתרון שנקרא "שטיח הפלא" המגיע במידה 1מטר על אורך 10 מטר. והוא מגן בפני מכות בנוסף, לא נקרע כמו קרטון ובעל יכולת ספיגת נוזלים וצבע מבלי להעביר לשכבת הריצוף. 

החורף הישראלי הוא כזה המאפשר לשפץ גם בחורף ואין מניעה לכך. ישנם מספר עבודות חיצוניות שלא ניתן לבצע בגשם ותמיד אפשר לעכבם לכמה ימי שמש.

עבודות גמר זה שם כוללני למגוון רחב של עבודות אשר משפיעות ישירות על היופי ואופי של השיפוץ. בעת הגעת השלב של הגמר תתחילו לראות את הסוף. רוב עבודת השיפוצים מתמקדת בעבודות גמר בשבילכם.

התאחדות קבלני השיפוצים, הינה התאחדות שמצד אחד באה להגן ולקבץ קבלני שיפוצים ומצד שני לקדם נהלים ותקנים אשר יגנו על הלקוחות ויסדירו את שוק השיפוצים הישראלי.

חברת עוז בניה ושיפוצים, מאמינה בשירות, אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן ומשתלם ללקוחותינו.

חברתנו דואגת להציג באתר המלצות שנכתבו ביד או הודפסו על ידי לקוחותינו. בכדי לעזור לנו לשרת לקוחות נוספים.

תוכלו לראות את ההמלצות והפרויקטים השונים בקישור הבא: פרויקטים והמלצות .

עלויות שיפוץ בית הן מורכבות ומתאימות בצורה שונה לא רק לבית. אלא גם אליכם. המחיר מושפע מ: גודל השטח, גובה השטח, נגישות עבודה, מורכבות העבודה, חומרים ורמת גימור הנדרשת על ידכם. לכן כל שיפוץ אפילו אם הוא באותה צורת בית הינו שונה ומותאם וכך גם מחירו.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!