תיקון גגות בטון

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

איום יסודות מבנה

גגות בטון חשופים ללא ריצוף הינם פגיעים למצבי האקלים, לפגיעה כתוצאה מהתקנת מזגנים, דודים, אנטנות ושאר המערכות, או אפילו ציוד עודף שיושב עליו, לכן נדרש מדי פעם לבצע תיקון גגות בטון . בניגוד לגג המכוסה בריצוף העמיד לפגיעות, איטום גגות בטון חשופים מצריך תחזוקה שוטפת לדוגמא: פתיחת פתחי הניקוז שלו, ניקוי מרזבים, ניקוי המשטח מלכלוך ובעת עבודות על הגג יש לאטום היטב את מקומות הקדיחות כי למים יש נטייה לחלחל וזורם פנימה מכל פתח ולגרור לנזקים. חברת עוז בניה ושיפוצים נותנת מענה לבעיות רטיבות בגגות בטון חשופים, נציג מטעמנו יבחן את הבעיה ייתן את ההמלצה ל- תיקון גגות בטון יעיל ונכון שיביא את התוצאה לה אתם מייחלים.

מאמרים נוספים בתחום:

עבודת איטום

איטום גגות בטון

 

אופציות תיקון גגות בטון:

אפשרות א:

ניקוי המשטח מציוד ולכלוך.

ניקוי שטח הגג עם מכונת ניקוי בלחץ מים בחוזק של לפחות 150 בר, על מנת להסיר חומרים הנמצאים על פני שטח הגג המהווים חוצץ לחומר האיטום החדש.

תיקון חורים וישור המשטח, יש לוודא שיפוע מחושב להזרמת המים לניקוז, תיקון כל השיפועים בין הגג לקיר שאינם תקינים.

מריחת מינימום 2 שכבות חומר אקרילי או פוליאוריטני מולבן ומשוריין, על גבי המשטח, מריחת החומר בצורה שווה על ידי הרלס (אפשרות למברשת או גלגלת) כדי ליצור משטח בעל עובי שווה ישר וחלק.

קבלו מאיתנו טיפ חשוב לתחזוקה שוטפת אשר יכולה לתפוס בעיות בהתחלתם או בכלל למנוע אותם ולדחות עבודות תיקון גגות בטון: רצוי לפני כל חורף לבדוק את מצב הגג, לנקותו מלכלוך ולפתוח את הניקוזים והמרזבים, אם הגג לא מטופל בצורה נכונה מים עומדים ימצאו את הפתח ויהרסו בהדרגה את האיטום.

אפשרות ב:

שלב אחד עד שלב שלוש הינו זהה לסעיפים שלעיל.

מריחת זפת קר על פני המשטח בתור שכבת גישור שבין הגג לזפת החם.

מריחה בצורה אחידה זפת חם תיקני על פני הגג.

מריחת לפחות 2 שכבות חומר אקרילי או פוליאוריטני מולבן ומשוריין.

גג מולבן מוריד את רמת החום בתוך הבית בצורה משמעותית לעומת גג שחור, וחוסך בהוצאות קירור הבית. בנוסף תורם עוד שכבה המגנה על תקרת הבית ומהווה תיקון גגות בטון זול מהיר וללא לכלוך.

אפשרות ג:

שלב אחד עד שלב שלוש הינו זהה לסעיפים שלעיל.

מריחת יסוד מקשר על המשטח.

הלחמת יריעות ביטומניות על פני המשטח, יש לעלות ממשטח הגג על הקיר לפחות לגובה 15 ס"מ. מריחת חומר אקרילי אוטם על התפרים בכדי להאריך את חיי האטימה.

אנו בחברת עוז בנייה ושיפוצים מעדיפים שתשאירו את חלל הגג ללא ארגזים או חפצים העלולים לפגוע באטימות הגג, ולהפריע לזרימת המים להגיע לניקוזים, בנוסף עדיף לתת לבעל מקצוע מקצועי להתקין אביזרים כגון: מזגנים, דודים, ואנטנות על פני שטח הגג. להצעת מחיר לתיקון גגות בטון אנא פנו אלינו ונשמח להגיע להצעת מחיר חינם.

שתף ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!