מחפשים חברה מקצועית המבצעת שיפוצים בדרום? חברת עוז בניה ושיפוצים בעלת ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים. מכיוון ואנו יודעים עד כמה קשה ומאתגר לשפץ את הבית לא רק מבחינה כלכלית, אלא בהיבט התכנוני והמחשבתי, בחרנו לקחת את כל הנושא צעד אחד קדימה, להקל עליכם ולחסוך לכם זמן יקר וכסף. בחרנו לאגד את כל שירותי השיפוצים תחת קורת גג אחת כאשר אנו מבצעים את כל העבודות לרבות עבודות ריצוף, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, עבודות קרמיקה, התקנת פרקט, עבודות גבס, איטום, עבודות הריסה ופינוי, בניית תקרה וקירות, עבודות גבס, כל סוגי עבודות העץ, שיפוץ מטבחים, חיפוי וצביעת קירות, ייעוץ אדריכלי בעיצוב פנים, עבודות אינסטלציה, חשמל ותקשורת, תכנון ועיצוב גינות ועוד.

כל עבודות השיפוץ תחת קורת גג אחת – למה זה כל כך חשוב?

כשאנו מתכננים לבצע שיפוץ בבית, בעיקר כאשר מדובר בשיפוץ מסיבי של כמה חללים ולא שיפוץ נקודתי של חלל אחד, מדובר בחתיכת תהליך. סוג של פרויקט שיכול להיפרס על תקופה של בין כמה שבועות לכמה חודשים ולעתים אפילו להגיע לשיפוץ של שנה שלמה.

כדי שהפרויקט ייצא לפועל בעצם אנו קובעים עם קשת רחבה של בעלי מקצוע אשר כל אחד תלוי בשני. לוחות הזמנים הם רק בגדר המלצה, המחיר שנקבע בהצעת המחיר משתנה כל שני וחמישי, מה שגורם לחריגה מאוד גדולה בתקציב ולהיווצרות של מצבי לחץ וסטרס לאורך כל הפרויקט.

שוק השיפוצים מגלגל למעלה מ- 20 מיליארד שקלים בשנה אחת ואנחנו מדברים על סכום שמחצית ממנו שייך לסקטור הפרטי.

אז למעשה, אפשר גם אחרת. ברגע שאתם בוחרים בקבלן ראשי שאחראי על כל השיפוץ ועובד עם אותם בעלי מקצוע בכל הפרויקטים שלו, אתם נהנים מאחידות. מה זה אומר? זה אומר שכל תהליך השיפוץ נעשה בתיאום מלא וכל בעל מקצוע בין אם זה האינסטלטור, החשמלאי ובין אם הנגר או איש הפרקטים עובדים בסנכרון וכל אחד יודע מתי הוא נכנס ומה התפקיד שלו. ידוע מראש מתי כל דבר מגיע לבית והכל נעשה בשלבים הגיוניים.

שיפוצים בדרום
שיפוצים בדרום

שיפוצים בדרום למה אנחנו?

חברת עוז בניה ושיפוצים רשומה כחברה בהתאחדות קבלני השיפוצים של ישראל כאשר כל עבודות השיפוצים מתבצעות באחריות מלאה. יש לנו את היכולת לעמוד בלוח הזמנים שנקבע כמובן מראש. אנו מגישים הצעת מחיר מפורטת על כל שלבי הפרויקט עם כתב כמויות מדויק, ככה שלאורך כל התהליך אתם יודעים מה קורה ומתי.

כמה טיפים בתחום השיפוצים:

  1. הקפידו על תיאום בין התכנון של המעצב לבין הביצוע של הקבלן. אצלנו תוכלו ליהנות גם משירותי ייעוץ ועיצוב הניתנים על ידי אדריכל וגם מהביצוע, ככה שאתם סוגרים לעצמכם את הפינה הזו.
  2. מודד מומחה הוא קריטי לקבלת סקיצה עדכנית של הדירה בשלב המקדים לתכנון.
  3. היזהרו עם מקדמות לבעלי מקצוע. את התשלום משלימים אחרי ביצוע העבודה.
  4. הבינו היטב מה אתם רוצים לעשות בשיפוץ עוד לפני שאתם בוחרים קבלן שיפוצים.
  5. אל תוותרו על הצעת מחיר סופר מפורטת שמכילה את כל מרכיבי השיפוץ.
  6. השקיעו בחומרי עבודה טובים גם אם זה דורש להגדיל את התקציב, זה ישפיע על רמת הגימור ועל איכות השיפוץ בטווח הארוך.

מחפשים חברה מקצועית המבצעת שיפוצים בדרום? חברת עוז בנייה ושיפוצים בעלת ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים. כל עבודות השיפוצים מתבצעות באחריות מלאה, במקצועיות ובעבודה רציפה לפרטים השאירו הודעה באתר וניצור קשר בהקדם.

גלרית שיפוצים בדרום: