מרץ 24 2020
שיפוץ משרדים בגדרה

שיפוץ משרדים בגדרה

מעוניינים ב- שיפוץ משרד? חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בשיפוץ משרדים בערים ויישובים שונים ברחבי הארץ לרבות גדרה, רחובות, ראשון לציון, נס ציונה והסביבה. אם חושבים על זה עד הסוף מבינים כי אנו והעובדים שלנו נמצאים כל שעות במהלך היום במשרד ולכן הנראות שלו חשובה הן מבחינת האווירה שאנו מעניקים לחללים השונים והן לתהליכים נוספים.

כשנעים לנו להיות במקום מסוים אנחנו יותר פרודוקטיביים, יותר יעילים והרבה יותר שמחים ואנרגטיים.

עם ניסיון של שנים בתחום השיפוצים, נשמח לסייע בעבודת השיפוץ במשרדיכם על כל שלביה לרבות תכנון החלל מחדש מבחינה עיצובית ופרקטית, שבירת קירות, פירוק פרקטים ושטיחים, פינוי פסולת, ישור ריצפה והכנה לפרקט או ריצוף חדש, עבודות צבע, חשמל ואינסטלציה עבודות ניסור בטון, יצירת חלל פתוח, תכנון ועיצוב חדר ישיבות ועוד. אנו מתאימים את תהליך השיפוץ לפי הצרכים המדויקים שלכם והתקציב העומד ברשותכם.

 

שיפוץ משרדים בגדרה – כדאי להכיר

שיפוץ משרד הינו תהליך מורכב. כדי שהשיפוץ יצא בדיוק כמו שאנחנו רוצים, עלינו לתכנן אותו לפרטים הכי קטנים. בין אם מדובר בשיפוץ מסיבי ובין אם כזה של חלל אחד או מה שנקרא שיפוץ קוסמטי, צריך להבין מה בדיוק עושים בכל שלב ועם אילו חומרי עבודה נעבוד.

לפני שמתחילים בעבודת השיפוץ עלינו לשאול שאלות חשובות כמו למשל:

 • מה היינו רוצים לשנות בחלל?
 • מה דחוף לנו יותר ומה פחות?
 • האם יש צורך בתכנון וחלוקה מחדש של המשרד?
 • האם נרצה לתכנן מחדש את מערכת החשמל?
 • האם נרצה לשלב גם תהליכים עיצוביים או שיפוץ בלבד?

לאחר שהבנו מה אנחנו רוצים לעשות בשיפוץ עלינו להגדיר תקציב..

בהמשך נרצה להבין איך אנחנו משלבים בין הפונקציונאליות של החלל לבין הנראות האסתטית שלו.

שלבים הבאים

 1. יישום התהליך ובניית תכנית שיפוץ. הכנת מפרט, הצעת מחיר וכדומה.
 2. בניית לוח זמנים.
 3. בחירת החומרים.
 4. חשיבה על סגנון עיצובי וצבעים.

טיפים חשובים שכדאי ליישם בתהליך של שיפוץ משרדים

 1. שימו דגש על תכניות לטווח הארוך – ממש כמו בבית או דירה, כדאי לחשוב קדימה. שאלות כמו אילו תהליכים או שינויים אתם צפויים שהחברה תעבור בעתיד הקרוב חשובות מאוד לשיפוץ. אם למשל אתם מתכננים להוסיף מחלקה לחברה שלכם או להעסיק כמות גדולה של אנשים, זה משהו ששווה לקחת אותו בחשבון.
 2. שתפו את העובדים- לאורך התהליך כבר אמרנו עד כמה חשוב שלעובדים שלנו יהיה נעים להיות בחלל. לכן, לפני שהשיפוץ מתחיל, כדאי לשאול אותם שאלות כמו מה דעתם על השיפוץ, אלו אלמנטים הם היו רוצים שיבואו לידי ביטוי, מה הם היו רוצים שיהיה במשרד שאין כרגע ועוד. שיתוף זה בעצם יגרום לכך שרמת שביעות הרצון שלהם תעלה מלכתחילה.
 3. יעדים ברורים – הבינו היטב מה יכלול השיפוץ ובמה אתם רוצים להתמקד כמו למשל האם חשוב לכם לרכוש רהיטים איכותיים ארגונומיים, האם אתם רוצים חדר ישיבות יוקרתי וכדומה.

רוצים לשמוע עוד מידע על שיפוץ משרדים בגדרה? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר או לצלצל למספר 050-5253695 ונשמח להגיע למשרד שלכם ולסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב בהתאם לצרכים ולתקציב העומד ברשותכם.

החלפת צנרת מים בבית
ריצוף למרפסת